Wydarzenie

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2022/2023

Współorganizator

Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Gdyni

pl. św. Andrzeja 2
81-168 Gdynia
tel. 58 665 42 80 – wew. 25

Osoba kontaktowa

Przewodnicząca Wojewódzkiej Komisji Konkursowej

Alina Wandtke

email: matematyka.katolik@gmail.com

Terminy kolejnych etapów konkursu

Stopień

Eliminacje

Miejsce

I – szkolny

20.10.2022 (14:00)

szkoła macierzysta ucznia

II – rejonowy

02.12.2022 (14:00)

według przypisanych rejonów

III – wojewódzki

24.02.2023 (12:00)

Zespół Szkół Katolickich
im. św. Jana Pawła II w Gdyni
Plac św. Andrzeja 2,
81-168 Gdynia

Lista uczniów zakwalifikowanych do stopnia III - wojewódzkiego

Pobierz listę

Lista uczniów zakwalifikowanych do stopnia II - rejonowego

Pobierz listę

Arkusze konkursowe z roku szkolnego 2022/2023

Stopień

Arkusz

Schemat odp.

I – szkolny

Pobierz (PDF)

II – rejonowy

Pobierz (PDF)

Pobierz (PDF)

III – wojewódzki

Arkusze konkursowe z roku szkolnego 2021/2022

Stopień

Arkusz

Schemat odp.

I – szkolny

Pobierz (PDF)

Pobierz (PDF)

II – rejonowy

Pobierz (PDF)

Pobierz (PDF)

III – wojewódzki

Pobierz (PDF)

Pobierz (PDF)

Przykładowe arkusze konkursowe

Stopień

Arkusz

I – szkolny

Pobierz (PDF)

II – rejonowy

Pobierz (PDF) | Pobierz (PDF)

III – wojewódzki

Pobierz (PDF) | Pobierz (PDF)

Końcowe wyniki konkursu 2021/2022

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 2021/2022

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 2021/2022

SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS IV-VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Lp.Rejon obejmujeNazwa i adres szkołyImię i nazwisko przewodniczącej RKK
1.m. GdańskSzkoła Podstawowa nr 33
ul. Wodnika 57
80-299 Gdańsk
tel.58 340 75 60
Przewodnicząca: Anna Olechnowicz
sekretariat@zso2.edu.gdansk.pl
2.m. Gdynia,
m. Sopot
Zespół Szkół Katolickich
pl. św. Andrzeja 2
81-168 Gdynia
tel. 58 665 42 80
Przewodnicząca: Alina Wandtke
matematyka.katolik@gmail.com
3.powiaty:
pucki,
wejherowski
PZS nr 3
ul. Budowlanych 2
84-200 Wejherowo
Przewodnicząca: Aneta Gzik
anetagzik@o2.pl
4.powiaty:
m. Słupsk,
słupski
Szkoła Podstawowa z Oddziałami
Integracyjnymi nr 4
im. Gustawa Morcinka
ul. Leszczyńskiego 17
76-200 Słupsk
Tel. 059845-70-66
Przewodnicząca: Anna Twardziak
twardziak.anna@wp.pl
5.powiaty:
bytowski,
kościerski
I Liceum Ogólnokształcące
ul. Krasickiego 2
83-400 Kościerzyna
tel. 58 686 35 09
Przewodnicząca: Grażyna Reca
grazynarec@wp.pl
6.powiaty:
chojnicki,
człuchowski
Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. Dworcowa 6
89-620 Chojnice
tel. 52 397 49 66
Przewodnicząca: Anna Homa
anna.ah.homa@gmail.com
7powiaty:
starogardzki,
tczewski
Zespół Szkół Katolickich
ul. Wodna 6
83-110 Tczew
tel. 58 530 10 61
Przewodnicząca: Aleksandra Czapiewska
konkurs.matematyka@katolik-tcz.pl
8.powiaty:
kwidzyński,
malborski,
sztumski
Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Kamienna 18
82-500 Kwidzyn
tel. 55 279 39 45
Przewodniczący: Małgorzata Grzędzicka
Grzedzicka2020@wp.pl
9.powiaty:
gdański,
nowodworski,
m. Gdańsk: Orunia, św. Wojciech, Lipce
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
ul. Niemcewicza 1
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 682 36 10
Przewodnicząca: Anna Korycka
annakorycka.zso1@gmail.com
10.powiaty:
kartuski,
lęborski
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. 3 Maja 14
83-300 Kartuzy
tel. 58 681 13 01
Przewodnicząca: Bernadeta Węsierska
wesierskab@gmail.com

Zgodnie z regulaminem konkursu formularz zgłoszeniowy został wyłączony.

LISTA SZKÓŁ ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS IV-VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 (stan na 12.10.2023 godz. 07:00)