OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH, OLIMPIADACH ORAZ ZAWODACH SPORTOWYCH UCZNIÓW KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ŚW. JANA PAWŁA II W GDYNI

Wybierz rok szkolny:

Osiągnięcia naukowe
Olimpiada Matematyczna Juniorów

Marcin Horodecki, klasa VIII a – uczestnik zawodów II stopnia
Wiktor Olek, klasa VII a – uczestnik zawodów II stopnia
Krzysztof Weronko, klasa VIII a – uczestnik zawodów II stopnia

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Maja Józefowicz, klasa VIII a – zakwalifikowana do finału
Liwia Balcerak, klasa VIII a – zakwalifikowana do finału

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Jakub Banaszak, klasa VII b – zakwalifikowany do etapu rejonowego
Zofia Licau, klasa VIII a – zakwalifikowana do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Patrycja Grela, klasa VIII a – zakwalifikowana do etapu rejonowego
Karolina Michniowska, klasa VII b – zakwalifikowana do etapu rejonowego
Krzysztof Weronko, klasa VIII a – zakwalifikowany do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Gabriella Żuczek, klasa VII b – zakwalifikowana do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Marcin Horodecki, klasa VIII a – zakwalifikowany do finału
Krzysztof Weronko, klasa VIII a – zakwalifikowany do finału
Wiktor Olek, klasa VII a – uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Marcin Horodecki, klasa VIII a – zakwalifikowany do finału
Maciej Ołtarzewski, klasa VIII a – zakwalifikowany do finału

Konkurs Lingwistyki Matematycznej „Wieża Babel”

Marcin Horodecki klasa VIII a – zakwalifikowany do finału
Mikołaj Moskot klasa VI a – zakwalifikowany do finału
Wiktor Olek klasa VII a – zakwalifikowany do finału
Tymoteusz Szornak klasa VII b – zakwalifikowany do finału
Krzysztof Weronko klasa VIII a – zakwalifikowany do finału

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

Błażej Chojnicki, kl. III a – laureat III miejsca
Marcin Horodecki klasa VIII a – laureat III miejsca

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie 2020

Piotr Gajewski, klasa VIII a – 10 miejsce
Krzysztof Gajewski, klasa VI a – 13 miejsce
Błażej Chojnicki, kl. III a – 39 miejsce
Szymon Merdas, kl. III a – 40 miejsce

Pomorska Liga Zadaniowa

Monika Afeltowicz, klasa VII a – zakwalifikowana do finału z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne
Marcin Horodecki, klasa VIII a – zakwalifikowany do finału z matematyki
Wiktor Olek, klasa VII a – zakwalifikowany do etapu powiatowego z matematyki
Krzysztof Weronko, klasa VIII a – zakwalifikowany do etapu powiatowego z matematyki

Wojewódzki Konkurs Pomorski Czarodziej

Krzysztof Gajewski, klasa VI a – 3 miejsce
Piotr Gajewski, klasa VIII a – 4 miejsce
Błażej Chojnicki, klasa III a – 7 miejsce
Szymon Merdas, klasa III a – 19 miejsce
Zuzanna Afeltowicz, klasa III a – 24 miejsce

Wojewódzki Konkurs „Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy” – edycja 2020

RECYTACJA
Maja Józefowicz, klasa VIII a – wyróżnienie
LITERATURA
Konrad Martuszewski, klasa III a – I miejsce
Kajetan Jankowski, klasa IV a – wyróżnienie
PLASTYKA
Zuzanna Ciechanowicz, klasa VIII a – I miejsce

Osiągnięcia sportowe
Mistrzostwach Polski w Dwuboju do lat 12

Igor Mentel, kl. VII b – I miejsce

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach

Sandra Konkol, kl. VII a – I miejsce

Mistrzostwa i Puchar Województwa Pomorskiego w Tańcu

Artur Strzyżewski, kl. V a – II miejsce

Osiągnięcia naukowe
Olimpiada Matematyczna Juniorów

Franciszek Zienkiewicz kl. VIII a – finalista
Marcin Horodecki kl. VII a – uczestnik II etapu
Krzysztof Kąkol kl. VIII a – uczestnik II etapu
Maciej Żmijewski kl. VIII a – uczestnik II etapu

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Paulina Gruszczyńska kl. VIII a -laureatka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Marcin Horodecki kl. VII a – laureat
Franciszek Zienkiewicz kl. VIII a – laureat

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Paulina Gruszczyńska kl. VIII a – finalistka

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Karol Dąbkowski kl. VIII a – finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Paulina Gruszczyńska kl. VIII a – laureatka

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Marcin Horodecki kl. VII a – laureat
Maciej Ołtarzewski kl. VII a – laureat

Pomorska Liga Zadaniowa – Zdolni z Pomorza

Karol Dąbkowski kl. VIII a – finalista z chemii
Paweł Cichy kl. VIII b finalista z matematyki
Agata Marcjanik kl. VIII a finalistka z matematyki
Paulina Gruszczyńska kl. VIII a zakwalifikowana do II etapu z biologii,
Marcin Horodecki kl. VII a zakwalifikowany do II etapu z informatyki,
Maciej Ołtarzewski kl. VII a zakwalifikowany do II etapu z informatyki,
Weronika Pełka kl. VIII b zakwalifikowana do II etapu z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne,
Franciszek Zienkiewicz kl. VIII a zakwalifikowany do II etapu z matematyki

Pomorskie Mecze Matematyczne

Szkoła Podstawowa nr 28 : KSP 24:30
KSP : Szkoła Podstawowa nr 16 35:30
Szkoła Podstawowa nr 39 : KSP 29:21
Szkoła Podstawowa nr 26: KSP 4:40

Drużyna w składzie: Krzysztof Kąkol – kapitan, Marcin Horodecki – kapitan, Paweł Cichy, Mateusz Czarnocki, Jakub Hofman, Maja Józefowicz, Agata Marcjanik, Magdalena Mirończuk, Szymon Narajczyk, Wiktor Olek, Dominika Ślezińska, Franciszek Zienkiewicz, Maciej Żmijewski odniosła zwycięstwo w każdym meczu rozegranym w ramach tegorocznej edycji Pomorskich Meczów Matematycznych awansując tym samym do ćwierćfinału. Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego dalsze rozgrywki zostały odwołane.

Wojewódzki Konkurs Logiczna Matematyka

Wiktor Olek kl. VI a – II miejsce

Ogólnopolski Konkurs Lingwistyki Matematycznej „Wieża Babel”

Wiktor Olek kl. VI a – zakwalifikowany do finału

XXIV Otwarte Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni

Marcin Horodecki kl. VII a – II miejsce
Maciej Ołtarzewski kl. VII a – IV miejsce

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Błażej Chojnicki kl. II a – bardzo dobry
Gustaw Ryś kl. II a – bardzo dobry
Bartosz Kosiarz kl. IV a – bardzo dobry
Marcin Horodecki kl. VII a – bardzo dobry
Wojciech Ciecholewski kl. II a – wyróżnienie
Agnieszka Kochańska kl. IV a – wyróżnienie
Julian Stępień kl. IV a – wyróżnienie
Mikołaj Moskot kl. V a – wyróżnienie
Ignacy Ryś kl. V a – wyróżnienie
Jan Glaza kl. V a – wyróżnienie
Wiktor Olek kl. VI a – wyróżnienie
Bartosz Pek kl. VI a – wyróżnienie
Paulina Ksobiech kl. VII a – wyróżnienie
Paweł Cichy kl. VIII b – wyróżnienie
Helena Ledochowicz kl. VIII a – wyróżnienie
Krzysztof Kąkol kl. VIII a – wyróżnienie

Wielki Maraton Czytelniczy

Antonina Ostrowska kl. VIII a – laureatka
Wojciech Ciecholewski kl. II a – wyróżnienie
Julian Stępień kl. IV a – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Biblijny

Joanna Łacheta kl. VIII a – laureatka

Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II

Paulina Gruszczyńska – finalistka
Maciej Żmijewski – finalista

Wojewódzki Konkurs „Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy”

RECYTACJA
Barbara Splitt, klasa V a – III miejsce
Anna Witt, klasa VIII a – wyróżnienie
LITERATURA
Anna Witt, klasa VIII a – II miejsce
PLASTYKA
Zuzanna Ciechanowicz, klasa VII a – I miejsce
Anna Piontke, klasa V a – I miejsce
Tymoteusz Szornak, klasa VI b – II miejsce
Mateusz Lasota, klasa IV a – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Biblijny

Joanna Łacheta – laureatka

VII Wojewódzki Konkurs plastyczno-fotograficzno-filmowego „Uzależnienia XXI w.”

Maciej Ołtarzewski kl. VII a – Film pt. ”Nie daj się zaplątać” – I miejsce
Mateusz Wąsik z kl. V a – Grafika Komputerowa – I miejsce
Tymoteusz Szornak kl. VI b – Fotografia – II miejsce
Paulina Ksobiech kl. VII a – Fotografia – III miejsce
Jakub Hofman kl. VI a – Plastyka – III miejsce
Zuzanna Ciechanowicz z kl. VII a – wyróżnienie
Karol Łacheta kl. VII a – wyróżnienie
Marta Królicka kl. VI a – wyróżnienie

XXVI Pomorski Konkurs Plastyczno Literacki „Gwiazdka tuż,tuż”

Patrycja Brzuzek kl. VIII b – I miejsce
Jakub Hofman kl. VI a – II miejsce
Artur Nowak kl. VI b – II miejsce
Zuzanna Ciechanowicz kl. VII a – wyróżnienie
Gabriela Kołodziej z kl. IV a – wyróżnienie
Julianna Kerlin z kl. V a – wyróżnienie
Piotr Rybka z kl. V b – wyróżnienie

12. Wojewódzki Konkurs Piosenki Świątecznej „Czas świąt, czas kolędowania”

Laura Iwanicka kl. VII a – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nad Światem Cicha Noc”

Laura Iwanicka kl. VII a – II miejsce

Osiągnięcia sportowe
4 miejsce w rankingu 43 szkół w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzieży,
XLVII Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Żeglarstwie Gdynia, Wody Zatoki Gdańskiej

Julia Padzik, klasa 5 b – indywidualnie 9 miejsce wśród dziewcząt
Zofia Glaza, klasa 6 a

Osiągnięcia naukowe
18 Ogólnopolski Konkurs Twórczego Używania Umysłu Wyspa Zagadek 2018

Maciej Żmijewski, kl. VII a – laureat

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Przemysław Urbanek, kl. VIII b – uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Iga Kowalska kl. VIII a – finalistka
Urszula Ząbkiewicz kl. VIII c – finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Mateusz Ilczuk kl. VIII a – finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Aleksandra Kołodziejska kl. VIII b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Julia Łapiuk kl. VIII b – laureatka
Aleksandra Putyrska kl. VIII a – finalistka
Przemysław Urbanek kl. VIII b – finalista

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Maciej Ołtarzewski kl. VI a – laureat
Marcin Horodecki kl. VI a – finalista
Paweł Rietz kl. VIII a – finalista
Przemysław Urbanek kl. VIII b – finalista

Wojewódzki Konkurs Pomorski Czarodziej

Piotr Gajewski kl. VI a – III miejsce
Krzysztof Gajewski kl. IV a – 10 miejsce
Błażej Chojnicki kl. I a – 11 miejsce
Zuzanna Afeltowiczkl. I a – finalistka

Międzynarodowy Konkurs Baltie 2019

Piotr Gajewski kl. VI a – 11 miejsce
Krzysztof Gajewski kl. IV a – finalista

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Sokół

Jakub Hofman kl. V a – laureat
Mikołaj Moskot kl. IV a – laureat
Wiktor Olek kl. V a – finalista

Indywidualne Szachowe Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 – kategoria dziewcząt

Sandra Konkol kl. V b – III miejsce

V Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Święty Janie Pawle II

Paulina Gruszczyńska – kl. 7 a – II miejsce – laureatka
Maciej Żmijewski – kl. 7 a – II miejsce – laureat

Wojewódzki Konkurs Biblijny

Cichy Paweł kl. VII b – laureat
Ciechanowicz Mateusz kl. VIII c – finalista
Łacheta Karol kl. VI a – finalista
Horodecki Marcin kl. VI a – finalista
Splitt Maria kl. VI a – finalistka
Lewna Małgorzata kl. V a – finalistka

Wojewódzki Konkurs „Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy”

RECYTACJA
Maja Józefowicz, kl. VI a – I miejsce
Liwia Balcerak, kl. VI a – wyróżnienie
PLASTYKA
Anna Piontke, kl. IV a – I miejsce
Maksymilian Kaczmarek, kl. V a – III miejsce
Tymoteusz Szornak, kl. V b – III miejsce
Zofia Sławińska, klasa VII a – III miejsce
Karolina Gruchała, kl. VII a – wyróżnienie
Paulina Ksobiech, kl. VI a – wyróżnienie
Zuzanna Ciechanowicz, kl. VI a – wyróżnienie
Andrzej Pałacha, kl. VII b – wyróżnienie
Wiktoria Martuszewska, kl. IV b – wyróżnienie
Mateusz Wąsik, kl. IV a – wyróżnienie

Konkurs Literacki „Słowem malowane”

Wiktoria Holk kl. V a – III miejsce
Monika Afeltowicz kl. V a – wyróżnienie
Franciszek Buryn kl. V a – wyróżnienie

Osiągnięcia sportowe
„Pływam, biegam, zostanę Ironman-em”.

Krystyna Gierowska klasa 3c gim. Miejsce 1
Mateusz Rybiński klasa 3B Miejsce 1
Igor Mentel klasa 5b Miejsce 1
Jakub Polański, 3b Miejsce 2

Igor Mentel kl. 5b

Gdyńskie Delfinarium   II miejsce 50m stylem grzbietowym
 II miejsce 50m kraulem
Zawody Pływackie MEYN-Lębork  I miejsce 50m stylem grzbietowym
III miejsce 100m  zmiennym
Grand Prix Pomorza w pływaniu  I miejsce 50m stylem grzbietowym
II miejsce  50m motylkowym  
Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży Otylia Swim Cup-Winter Edition III miejsce 50m. stylem dowolnym 
IV miejsce w kwalifikacji generalnej

Julia Padzik kl. 4b

Reprezentowała szkołę w  Gdyńskim Maratonie Pływackim z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości- III miejsca w klasyfikacji drużynowej
Mistrzostwa Polski Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist do lat 9 5 miejsce
Eberspacher Puchar Mazur – Mistrzostwa PSKO Grupy B 3 miejsce dziewcząt do lat 9
Puchar Burmistrza Chojnic -Puchar Lata Kl. Opt. Gr.B 2 miejsce dziewcząt do lat 9
Puchar Arki Gr, B 2 miejsce dziewcząt do lat 9
Puchar Mechelinek 3  miejsce dziewcząt do lat 9
Regaty Konstytucyjne kl. Opt. Gr. B 6 miejsce dziewcząt klasyfikacja ogólna
Jesienny Puchar Gdyni Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego Kl. Opt. Gr. B 3 miejsce dziewcząt w klasyfikacji ogólnej oraz 1 miejsce dziewcząt do lat 9
Regaty o Błękitną Gwiazdę Optimista Gr. B 2 miejsce dziewcząt
Srebrny Żagiel Optimista Kiekrz 2 miejsce dziewcząt do lat 9
Mistrzostwa Polski PSKO do lat 11 32 miejsce klasyfikacja ogólna

W sezonie 2018 r. w rankingu PSKO zajmuje 4 miejsce w Polsce wśród dziewcząt do lat 9
Sandra Konkol kl. 5b

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów do lat 10 w szachach błyskawicznych – I miejsce – Mistrzyni Województwa Pomorskiego Juniorek do lat 10.
Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA – do lat 10 I miejsce w turnieju
Turniej Szachowy o Puchar Dowódcy Gdyńskiej Bryg. Lotnictwa MW do lat 14 / 18 I miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 18
II Międzynarodowy Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości II miejsce w klasyfikacji kobiet

Igor Lesner kl. 4a

Zawody szkółki pływackiej JustSwim Kosakowo 2017 I miejsce w stylu grzbietowym oraz I miejsce w stylu dowolnym
Mistrzostwa Katolickiej Szkoły Podstawowej w pływaniu Gdynia 2017 II miejsce w stylu dowolnym oraz II miejsce w stylu grzbietowym
Otwarte zawody pływackie dla dzieci organizowane przez szkółkę pływacką Delfin oraz Miasto Gdynia III miejsce 50m. stylem dowolnym
III miejsce 50m. stylem grzbietowym
Gdyński Drużynowy Maraton Pływacki dla Szkół Podstawowych III miejsce

Lena Pokrzywińska kl. 5a

Kaszubska Liga Mini Siatkówki w kategorii dwójek 2 miejsce
Grand Prix Kociewia Mini Siatkówki w kategorii dwójek 2 miejsce

Igor Rudek kl. 7a

Żeglarstwo w kategorii O’pen Bic
2 miejsce w Pucharze Opti,
2 miejsce w Mistrzostwach Arki,
3 miejsce w Regatach o Puchar Wójta Gminy Człuchów,
2 miejsce w Błękitnej Wstędze Jeziora Brudno Wielkie.

Anna Herdzik kl.1AB

laureatka nagrody III stopnia Ministra Obrony Narodowej na finale ogólnopolskich zawodów Manewry Artystyczne Wojska Polskiego w kategorii taniec pow.16 lat.

Seweryn Bąk kl. 1a

X Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kosakowo 2 miejsce

Jan Rudnicki kl. 7a

Bieg Niepodległości Kosakowo 4 miejsce

Szymon Narajczyk kl. 5b

Zawodnik Rugby Club Arka Gdynia, wraz z drużyną
Regionalny turniej Dzieci i Młodzieży im. W. Zajczonko w Sopocie 1 miejsce
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Rumii 1 miejsce
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Gdyni 1 miejsce
XII Memoriał im. Mirosława Wojtani – Turniej Dzieci i Młodzieży w Rugby w Łodzi 1 miejsce
Najlepszy Zawodnik Turnieju XII Memoriału im. Mirosława Wojtani – Turnieju Dzieci i Młodzieży w Rugby w Łodzi

Julia Jędrzejczak kl. 5b

tańczy w KS KOKARTKA Gdynia.
Poniżej lista zawodów tanecznych w których brała udział w tym roku będąc w składzie dwóch formacji tanecznych WYMIATACZE oraz RYTUAŁ oraz tańcząc solo.
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FORMACJI TANECZNYCH KASZUBSKI STOLEM , KARTUZY  2019
I MIEJSCE FORMACJA WYMIATACZE w KATEGORII : FORMACJE INNE FORMY TAŃCA DO 9-11 LAT
II MIEJSCE FORMACJA RYTUAŁ W KATEGORII : FORMACJA TANIEC WSPÓŁCZESNY  9-11 LAT
XIII Europejskie Dni Tańca Malbork 2019
IV miejsce SOLO w kategorii TANIEC WSPÓŁCZESNY do lat 11
V miejsce FORMACJA WYMIATACZE w kategorii Formacje Inne Formy Tańca 12-15 lat
VI miejsce FORMACJA RYTUAŁ w kategorii: Formacje Taniec Współczesny 12-15 lat
VII TURNIEJ FORM TANECZNYCH DANCE GROUP, GDAŃSK 2019
II MIEJSCE FORMACJA WYMIATACZE  w kategorii Inne Formy Tańca 12-15 lat
III TURNIEJ O ZŁOTĄ KOKARTKĘ, Gdynia 2019
V MIEJSCE FORMACJA WYMIATACZE W KATEGORII FORMACJE INNE FORMY TAŃCA 12-15 LAT
IX MIEJSCE FORMACJA RYTUAŁ W KATEGORII FORMACJE TANIEC WSPÓŁCZESNY 12-15 LAT

Osiągnięcia naukowe
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Mateusz Ilczuk kl. VII a – finalista
Aleksandra Kołodziejska kl. VII b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Iga Kowalska kl. VII a – finalistka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Julia Łapiuk kl. VII b – laureatka
Elżbieta Jeziorska kl. VII b – finalistka
Aleksandra Olbromska kl. VII a – finalistka
Aleksandra Putyrska kl. VII a – finalistka

Konkurs Krasomówczy Stand Up & Talk

Aleksandra Kołodziejska kl. VII b – finalistka, 6 miejsce

Konkurs lingwistyki matematycznej “Wieża Babel”

Jakub Sadłowski kl. VII a – finalista, V miejsce
Aleksandra Oblromska kl. VII a – finalistka
Przemysław Urbanek kl. VII b – finalista

Konkurs “Matematyka i Przyroda”

Katolicka Szkoła Podstawowa: Piotr Gajewski, Patrycja Grela, Marcin Horodecki kl. V – IV miejsce

AppsForGood 2018

Drużyna KSP: Mateusz Bonalski, Kacper Borek, Mateusz Mordecki, Jakub Stachowski i Jakub Wiszecki kl. VII c – II miejsce

“Matematyczny Omnibus”

Marcin Horodecki kl. V a – IV miejsce

„Gdynia, moje miasto – okno na świat” – poezja śpiewana

Aleksandra Junak kl. VII c – III miejsce

VI Ogólnopolski Konkurs Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II – etap regionalny

Liwia Balcerak kl. V a – I miejsce

VI Ogólnopolski Konkurs Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II – finał

Liwia Balcerak kl. V a – wyróżnienie

IV Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II

Paulina Gruszczyńska kl. VI a – III miejsce
Maciej Żmijewski kl. VI a – wyróżnienie

Wojewódzko-Metropolitalny Konkurs Biblijny z Księgi Wyjścia – finał
Kinga Gryglicka kl. VII a – laureatka
Wojewódzko-Metropolitalny Konkurs Biblijny z Księgi Wyjścia – etap rejonowy
Kinga Gryglicka kl. VII a – I miejsce
Mateusz Marczak kl. VII a – wyróżnienie
Konkurs Święty Jan Paweł II – Idźmy naprzód z nadzieją

Zuzanna Ciechanowicz kl. V – I miejsce
Joanna Łacheta kl. VI – I miejsce
Oliwia Stankiewicz kl. VII a – II miejsce
Emilia Bogalecka kl. VII c – III miejsce
Paulina Gruszczyńska kl. VI – III miejsce
Emilia Gryglicka kl. V – wyróżnienie
Igor Rudek kl. VI – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy

Recytacja
Liwia Balcerak kl. V a – II miejsce
Literatura
Łucja Młynarczak kl. VII a – I miejsce
Anna Witt kl. VI a – wyróżnienie
Malarstwo
Joanna Łacheta kl. VI a – I miejsce
Emilia Bogalecka kl. VII c – I miejsce
Emilia Żelewska kl. IV a – II miejsce
Anna Witt kl. VI a – wyróżnienie
Paulina Gruszczyńska kl. VI a – wyróżnienie
Maksymilian Kamzol kl. VII a – wyróżnienie
Anna Putyrska kl. VII a – wyróżnienie
Aleksandra Putyrska kl. VII a – wyróżnienie
Oliwia Pawlędzio kl. VI a – wyróżnienie
Oliwia Stankiewicz kl. VII a – wyróżnienie
Rzeźba
Zofia Sławińska kl. VI a – I miejsce
Franciszek Łuczkiewicz kl. VII b – I miejsce
Paweł Rietz kl. VII a – III miejsce
Emilia Gryglicka kl. V a – wyróżnienie
Kinga Gryglicka kl. VII a – wyróżnienie

Pomorski Konkurs Plastyczno-fotograficzno-filmowy „Uzależnienia XXI wieku”

Zofia Sławińska kl.VI – I miejsce
Joanna Łacheta kl.VI – II miejsce
Łucja Adamowicz kl.VI – II miejsce

XXIV Pomorski Konkurs Literacko-Plastyczny pt. „Gwiazdka tuż, tuż…”

Natalia Jermacz kl. VII b (szopka) – I miejsce
Maja Józefowicz kl. V (szopka) – II miejsce
Emilia Gryglicka kl. V (kartka świąteczna) – I miejsce
Milena Kozłowska kl. IV (kartka świąteczna) – II miejsce

Osiągnięcia sportowe
Mistrzostwa Gdyńskich Szkół w Pływaniu

KSP dziewczęta rocznik 2004 – I miejsce i zakwalifikowanie się do finału wojewódzkiego

Osiągnięcia naukowe
Olimpiada Matematyczna Juniorów

Marcin Horodecki, klasa VIII a – uczestnik zawodów II stopnia
Wiktor Olek, klasa VII a – uczestnik zawodów II stopnia
Krzysztof Weronko, klasa VIII a – uczestnik zawodów II stopnia

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Maja Józefowicz, klasa VIII a – zakwalifikowana do finału
Liwia Balcerak, klasa VIII a – zakwalifikowana do finału

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Jakub Banaszak, klasa VII b – zakwalifikowany do etapu rejonowego
Zofia Licau, klasa VIII a – zakwalifikowana do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Patrycja Grela, klasa VIII a – zakwalifikowana do etapu rejonowego
Karolina Michniowska, klasa VII b – zakwalifikowana do etapu rejonowego
Krzysztof Weronko, klasa VIII a – zakwalifikowany do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Gabriella Żuczek, klasa VII b – zakwalifikowana do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Marcin Horodecki, klasa VIII a – zakwalifikowany do finału
Krzysztof Weronko, klasa VIII a – zakwalifikowany do finału
Wiktor Olek, klasa VII a – uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Marcin Horodecki, klasa VIII a – zakwalifikowany do finału
Maciej Ołtarzewski, klasa VIII a – zakwalifikowany do finału

Konkurs Lingwistyki Matematycznej „Wieża Babel”

Marcin Horodecki klasa VIII a – zakwalifikowany do finału
Mikołaj Moskot klasa VI a – zakwalifikowany do finału
Wiktor Olek klasa VII a – zakwalifikowany do finału
Tymoteusz Szornak klasa VII b – zakwalifikowany do finału
Krzysztof Weronko klasa VIII a – zakwalifikowany do finału

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

Błażej Chojnicki, kl. III a – laureat III miejsca
Marcin Horodecki klasa VIII a – laureat III miejsca

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie 2020

Piotr Gajewski, klasa VIII a – 10 miejsce
Krzysztof Gajewski, klasa VI a – 13 miejsce
Błażej Chojnicki, kl. III a – 39 miejsce
Szymon Merdas, kl. III a – 40 miejsce

Pomorska Liga Zadaniowa

Monika Afeltowicz, klasa VII a – zakwalifikowana do finału z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne
Marcin Horodecki, klasa VIII a – zakwalifikowany do finału z matematyki
Wiktor Olek, klasa VII a – zakwalifikowany do etapu powiatowego z matematyki
Krzysztof Weronko, klasa VIII a – zakwalifikowany do etapu powiatowego z matematyki

Wojewódzki Konkurs Pomorski Czarodziej

Krzysztof Gajewski, klasa VI a – 3 miejsce
Piotr Gajewski, klasa VIII a – 4 miejsce
Błażej Chojnicki, klasa III a – 7 miejsce
Szymon Merdas, klasa III a – 19 miejsce
Zuzanna Afeltowicz, klasa III a – 24 miejsce

Wojewódzki Konkurs „Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy” – edycja 2020

RECYTACJA
Maja Józefowicz, klasa VIII a – wyróżnienie
LITERATURA
Konrad Martuszewski, klasa III a – I miejsce
Kajetan Jankowski, klasa IV a – wyróżnienie
PLASTYKA
Zuzanna Ciechanowicz, klasa VIII a – I miejsce

Osiągnięcia sportowe
Mistrzostwach Polski w Dwuboju do lat 12

Igor Mentel, kl. VII b – I miejsce

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach

Sandra Konkol, kl. VII a – I miejsce

Mistrzostwa i Puchar Województwa Pomorskiego w Tańcu

Artur Strzyżewski, kl. V a – II miejsce