I Komunia święta 2024

Drodzy Rodzice!

W imieniu Księdza Dyrektora prof. Wojciecha Cichosza,

pragnę Państwa poinformować, że dzieci rozpoczęły w piątki o godzinie 07.00 katechezy przygotowujące do przyjęcia I Komunii świętej. Równocześnie przekazuję informację o dacie sakramentu, która została wyznaczona na dzień 11 maja 2024 roku (sobota), godz. 11.00.
Z dokumentów potrzebnych dla naszej parafii, proszę Państwa o przygotowanie i przekazanie dla mnie aktu chrztu świętego (dotyczy to TYLKO dzieci, które NIE BYŁY ochrzczone w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni Obłużu). Termin przekazania tego dokumentu do dnia 30 listopada 2023 roku.

Z dniem 20 września, na stronie www.katolik.info.pl, będzie dostępny “Formularz zgłoszeniowy do I Komunii świętej 2024”,  który należy wypełnić do dnia 31 października 2023 roku.

Szanowni Państwo, sakrament I Komunii świętej jest pięknym przeżyciem na drodze wzrastania w wierze, dlatego proszę Rodziców o duchowe wsparcie dla dzieci oraz uczestnictwo w niedzielnej mszy świętej i nabożeństwach w roku liturgicznym z zachowaniem obostrzeń epidemiologicznych.

Zdrowia i Bożego błogosławieństwa!

Beata Chlewicka

Formularz dostępny pod poniższym linkiem:

https://forms.gle/UgtLLiT8Rv1m5cXV8