AktualnościLiceum - Samorząd uczniowskiLiceum - wiadomościZ życia szkoły 2022/2023

W piątek, 13 stycznia, czyli w ostatnim dniu nauki przed rozpoczęciem ferii zimowych, licealiści mogli zostawić mundurki szkolne w domu, i przyjść do szkoły w przebraniu. Uczniowie mogli wybrać postać z filmu, serialu lub kreskówki. Jak zawsze, mogliśmy liczyć na kreatywność i pomysłowość naszych licealistów.

O 7.50 zawitali do szkoły, między innymi, ojciec Mateusz z popularnego serialu, bohaterowie filmu 'Men in Black’, pojawiła się też inna wersja tego filmu – 'Women in Black’. Na szkolnych korytarzach można też było spotkać Jacka z filmu 'Titanic’, Sherlocka Holmesa, Zimowego Żołnierza z filmów Marvela, ekipy z serali 'Breaking Bad’ oraz 'Dom z papieru’. Wielbiciele kreskówek mogli przywitać się z mieszkańcami wioski Smerfów, a fani starszych filmów mogli porozmawiać na temat archeologii z Indianą Jonesem. Nie zabrakło Forresta Gumpa, Ani z Zielonego Wzgórza, Boba Budowniczego, i wyglądającego bardzo autentycznie Jokera z filmów o Batmanie.

Nie sposób wymienić wszystkich postaci. Dziękujemy za włączenie się w to wydarzenie, podziękowania kierujemy też do Samorządu Szkolnego, który zadbał o to, by na przerwach towarzyszyła nam muzyka filmowa.

Piątek trzynastego okazał się być świetnym początkiem ferii w naszej szkole. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku!