logo_amPorozumienie o objęciu patronatem naukowym i dydaktycznym pomiędzy Akademią Morską w Gdyni a Katolickim Liceum Ogólnokształcącym zostało zawarte 09.10.2014 r. Przedmiotem porozumienia jest współpraca na rzecz podwyższenia kompetencji uczniów Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Gdyni w zakresie wiedzy i umiejętności dotyczących elektrotechniki, elektroniki i telekomunikacji oraz zachęcenia uczniów do podjęcia w przyszłości studiów na kierunkach technicznych, w szczególności na Wydziale Elektrycznym Akademii Morskiej.

WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY

Zajęcia w ramach współpracy z Akademią Morską w Gdyni są realizowane w postaci praktycznych ćwiczeń warsztatowych. Tematyka obejmuje zagadnienia z zakresu elektryki, elektroniki oraz informatyki. Odbywają się nie częściej niż raz w miesiącu, w godzinach porannych i południowych. Zajęcia prowadzą doktoranci i wykładowcy Akademii Morskiej.

Szkolny koordynator: Paweł Zajkowski

Harmonogram zajęć:

Lp.

Data

Tematyka

1.

 

WYDZIAŁ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I TOWAROZNAWSTWA

Zajęcia laboratoryjne z chemii – elementy analizy instrumentalnej, zapoznanie z nowoczesnymi metodami stosowanymi w laboratoriach badawczych (prowadzący zostaną podani w późniejszym terminie).

Szkolny koordynator: Piotr Malecha

Harmonogram zajęć:

Lp.

Data

Tematyka

1.