’W poniedziałek 17 listopada 2014 r. uczniowie szkoły startowali w Indywidualnych Mistrzostwach Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu. Zawody rozegrane zostały na pływalni Zespołu Szkół Nr 7 w Gdyni na Witominie.
Nasi reprezentanci z gimnazjum startowali w składzie: AGATA POSAŃSKA, MARTYNA MAREK, JULIA CEKLARZ, MARTYNA SZOJA, ANIA BUTOWSKA, EWA WŁODARCZYK, JULIA ROSZKOWSKA, GOSIA DETTLAFF, KAJA JAWORSKA, OSKAR SIENKIEWICZ, MATEUSZ RYBIŃSKI, KRZYSIU SZMIGIELSKI, BARTEK OGDOWSKI, NORBERT NIEŻORAWSKI, MAKS SIENKIEWICZ, PAWEŁ STYN, PIOTR ANDRULEWICZ, RYSIU WOJEWODA.
Zawodnicy zdobyli dla szkoły wiele punktów gwarantujących wysokie miejsce w ogólnej klasyfikacji aktywności sportowej szkół prowadzonej przez GOSiR. W klasyfikacji indywidualnej medale dla naszej szkoły zdobyli:
– 50 m. stylem klasycznym III miejsce MARTYNA MAREK 0:41,12
– 100 m. stylem zmiennym III miejsce JULIA CEKLARZ 1:38,96
– 50 m. stylem grzbietowym I miejsce OSKAR SIENKIEWICZ 0:30,82
-100 m. stylem zmiennym II miejsce MATEUSZ RYBIŃSKI 1:23,10
– 50 m. stylem klasycznym I miejsce OSKAR SIENKIEWICZ 0:37,32
Na wyróżnienie zasługują również wyniki Agaty Posańskiej, Ewy Włodarczyk, Maksa Sienkiewicza oraz Krzysztofa Szmigielskiego. Naszym pływakom serdecznie gratulujemy!