Sukces naszych uczniów na Mistrzostwach Gdyni w Pływaniu

12 Styczeń 2018

Barbara Rybińska

12 stycznia 2018

W dniach 10 – 12 stycznia 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum startowali w Drużynowych Mistrzostwach Gdyńskich Szkół w Pływaniu. Zawody rozegrane zostały na pływalni Zespołu Szkół Nr 7 w Gdyni na Witominie.
Nasi reprezentanci startowali w konkurencjach indywidualnych i w sztafecie w składzie:

Szkoła Podstawowa rocznik 2008, 2007, 2006, 2005:
- dziewczęta: GOSIA LEWNA, LENA POKRZYWIŃSKA, ZOSIA GLAZA, MILENA KOZŁOWSKA, MONIKA AFELTOWICZ, ZOSIA LICAU, PATRYCJA GRELA, ZUZIA CIECHANOWICZ, DOMINIKA ŚLEZIŃSKA, KRYSIA ORZECHOWSKA, DOMINIKA AFELTOWICZ, TOSIA OSTROWSKA, LAURA HERING, AGATA MARCJANIK, PAULINA WANDTKE, OLA LIPIEC, ASIA PAŁCZYŃSKA,
- chłopcy: MICHAŁ CIECHANOWICZ, BARTEK BRZOZOWSKI, WIKTOR OLEK, BARTEK PEK, KUBA DOBKOWSKI, MICHAŁ PASZAK, BARTEK STRASZKIEWICZ, WIKTOR GOCEK, GRACJAN STRASZKIEWICZ, PIOTR FLIEGER, KAROL DĄBKOWSKI.

Szkoła Podstawowa rocznik 2004 i Gimnazjum:
- dziewczęta: ZUZIA PRZYBYŁOWICZ, ZOSIA WYSOCKA, KRYSIA GIEROWSKA,DOMINIKA SIEMCZUK, BASIA TARASIUK, ŁUCJA SZOJA, KAROLINA POSAŃSKA, ANIA KRASODOMSKA, ZUZIA JACHNA,
- chłopcy: KONRAD HABERKA, FRANEK KROPIDŁOWSKI, KUBA POLANSKI, SZYMON CIEĆWIERZ, PRZEMEK WYSOCKI, MATEUSZ CIECHANOWICZ, KUBA SKRZYPIŃSKI, IGOR DĄBKOWSKI, KUBA SADŁOWSKI.

Liceum:
- dziewczęta: GOSIA DETTLAFF,
- chłopcy: MATEUSZ RYBIŃSKI, KRZYSIU DMOCHOWSKI, MATEUSZ KRASOŃ, FABIAN SZYMANOWSKI, ŁUKASZ HERNER.

Zawodnicy zdobyli dla szkoły bardzo dużo punktów gwarantujących wysokie miejsce w ogólnej klasyfikacji aktywności sportowej szkół prowadzonej przez SZS.

DZIEWCZĘTA SZKOŁY PODSTAWOWEJ ROCZNIK 2004 I GIMNAZJUM WYGRAŁY ZAWODY W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ I ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ DO REPREZENTOWANIA GDYNI W RYWALIZACJI NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM!

W klasyfikacji indywidualnej medale dla naszej szkoły zdobyli:
LICEUM:
- 50 m. stylem klasycznym II miejsce MAŁGOSIA DETTLAFF 0:49,25
- 100 m. stylem zmiennym III miejsce MATEUSZ RYBIŃSKI 1:11,22
GIMNAZJUM:
- 50 m. stylem dowolnym I miejsce ZOSIA WYSOCKA 0:35,75
- 50 m. stylem grzbietowym II miejsce KUBA POLAŃSKI 0:34,93
- 50 m. stylem motylkowym III miejsce BASIA TARASIUK 0:42,38
- 50 m. stylem grzbietowym III miejsce ZUZIA PRZYBYŁOWICZ 0:39,54
- 50 m. stylem klasycznym III miejsce ŁUCJA SZOJA 0:42,60

Naszym pływakom serdecznie gratulujemy !

Zobacz zdjęcia >>