Osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH, OLIMPIADACH ORAZ ZAWODACH SPORTOWYCH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2020/2021

KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Marcin Horodecki, klasa VIII a - laureat
Krzysztof Weronko, klasa VIII a - laureat
Wiktor Olek, klasa VII a - uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Marcin Horodecki, klasa VIII a - laureat
Maciej Ołtarzewski, klasa VIII a - laureat

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Maja Józefowicz, klasa VIII a - finalistka
Liwia Balcerak, klasa VIII a - finalistka

Olimpiada Matematyczna Juniorów
Marcin Horodecki, klasa VIII a - uczestnik zawodów II stopnia
Wiktor Olek, klasa VII a - uczestnik zawodów II stopnia
Krzysztof Weronko, klasa VIII a - uczestnik zawodów II stopnia

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Jakub Banaszak, klasa VII b - zakwalifikowany do etapu rejonowego
Zofia Licau, klasa VIII a - zakwalifikowana do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Patrycja Grela, klasa VIII a - zakwalifikowana do etapu rejonowego
Karolina Michniowska, klasa VII b - zakwalifikowana do etapu rejonowego
Krzysztof Weronko, klasa VIII a - zakwalifikowany do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Gabriella Żuczek, klasa VII b - zakwalifikowana do etapu rejonowego

XXV Jubileuszowe Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Marcin Horodecki, klasa VIII a - I miejsce
Stanisław Banaszkiewicz, klasa VII a - II miejsce
Maciej Ołtarzewski, klasa VIII a - III miejsce

Konkurs Lingwistyki Matematycznej "Wieża Babel"
Krzysztof Weronko klasa VIII a - laureat, II miejsce
Marcin Horodecki klasa VIII a - laureat, V miejsce
Mikołaj Moskot klasa VI a - finalista
Wiktor Olek klasa VII a - finalista
Tymoteusz Szornak klasa VII b - finalista

Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”
Bartosz Kosiarz, kl. 5a - bardzo dobry
Mikołaj Moskot, kl. 6a - bardzo dobry
Jan Glaza, kl. 6a - bardzo dobry
Marcin Horodecki, kl. 8a - bardzo dobry
Pola Kubiak, kl. 2b - wyróżnienie
Wojciech Ciecholewski, kl. 3a - wyróżnienie
Błażej Chojnicki, kl. 3a - wyróżnienie
Julian Stępień, kl. 5a - wyróżnienie
Agnieszka Kochańska, kl. 5a - wyróżnienie
Grzegorz Weronko, kl. 6a - wyróżnienie
Wiktor Olek, kl. 7a - wyróżnienie
Krzysztof Weronko, kl. 8a - wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Pomorski Czarodziej 2021
Błażej Chojnicki kl. 3a - I miejsce
Krzysztof Gajewski kl. 6a - I miejsce
Piotr Gajewski kl. 8a - III miejsce

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr
Błażej Chojnicki, kl. III a - laureat III miejsca
Marcin Horodecki klasa VIII a - laureat III miejsca

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie 2020
Piotr Gajewski, klasa VIII a - 10 miejsce
Krzysztof Gajewski, klasa VI a - 13 miejsce
Błażej Chojnicki, kl. III a - 39 miejsce
Szymon Merdas, kl. III a - 40 miejsce

Pomorska Liga Zadaniowa
Monika Afeltowicz, klasa VII a - finalistka z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne
Marcin Horodecki, klasa VIII a - finalista z matematyki
Wiktor Olek, klasa VII a - zakwalifikowany do etapu powiatowego z matematyki
Krzysztof Weronko, klasa VIII a - zakwalifikowany do etapu powiatowego z matematyki

Wojewódzki Konkurs Pomorski Czarodziej 2020
Krzysztof Gajewski, klasa VI a - 3 miejsce
Piotr Gajewski, klasa VIII a - 4 miejsce
Błażej Chojnicki, klasa III a - 7 miejsce
Szymon Merdas, klasa III a - 19 miejsce
Zuzanna Afeltowicz, klasa III a - 24 miejsce

Wojewódzki Konkurs „Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy” - edycja 2020
RECYTACJA
Maja Józefowicz, klasa VIII a - wyróżnienie
LITERATURA
Konrad Martuszewski, klasa III a - I miejsce
Kajetan Jankowski, klasa IV a - wyróżnienie
PLASTYKA
Zuzanna Ciechanowicz, klasa VIII a - I miejsce

XXIII edycja konkursu „Zapraszamy ptaki do Gdyni”
Piotr Witkowski kl. 7 a - laureat Nagrody Głównej

I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zaczarowany Świat Baśni Hansa Christiana Andersena"
Tymoteusz Szornak z kl. 7b - I miejsce

Ogólnopolski Konkurs literacko-plastyczny o Stefanie Kardynale Wyszyńskim – Prymasie Tysiąclecia pod nazwą "Społeczna Krucjata Miłości"
Tymoteusz Szornak z kl. 7b - wyróżnienie

XXVII Pomorski Konkurs Plastyczno - Literacki "Gwiazdka tuż, tuż..."
Kategoria - kartka świąteczna:
W kat. klas 4 – 6
Jakub Samaszko z kl. 4a - I miejsce
W kat. klas 7 – 8
Jakub Hofman z kl. 7a - I miejsce
Tymoteusz Szornak z kl. 7b - II miejsce
Kategoria – szopka:
Agata Rogalska z kl. 7b - I miejsce

XXII Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej
Wiktoria Martuszewska z kl. 6b - dyplom laureata Nagrody Specjalnej

Rudolf Barshai International String Competition
Wiktoria Martuszewska z kl. 6b - laureatka nagrody III miejsca

X Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Na polską nutę”
Wiktoria Martuszewska z kl. 6b - III miejsce

IV Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolinistów, wiolonczelistów, kontrabasistów, gitarzystów i zespołów kameralnych w ramach Festiwalu w Barokowym Stylu
Wiktoria Martuszewska z kl. 6b - wyróżnienie

IX Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garści
Wiktoria Martuszewska z kl. 6b - III miejsce i wyróżnienie

International Association of art „The Muse” Muse 2020 International Music Competition
Wiktoria Martuszewska z kl. 6b - III miejsce

Wojewódzki Konkurs Biblijny
KLASY IV-VI
Natasza Maciejewska z kl. 6b - laureatka
KLASY VII-VIII
Bartłomiej Brzozowski z kl. 7a - finalista
Małgorzata Lewna z kl. 7a - finalistka
Dawid Bujak z kl. 8a - finalista

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
Dominika Horodecka, klasa 2A - finalistka

Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice
Krzysztof Butowski, klasa 3 - laureat
Stanisław Dettlaff, klasa 2P - laureat
Patryk Rogowski, klasa 3 - laureat
Oskar Różański, klasa 3 - uczestnik finału

XXV Jubileuszowe Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Jan Rudnicki, klasa 1P - III miejsce
Krzysztof Kąkol, klasa 1P - IV miejsce

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie 2020
Krzysztof Butowski kl. 3 - IV miejsce

Olimpiada Biologiczna
Błażej Mienik, klasa 3 - uczestnik etapu okręgowego

Olimpiada Historyczna
Maciej Dzięgiel, klasa 2BC - uczestnik etapu okręgowego
Leonard Gołąb, klasa 2A - uczestnik etapu okręgowego
Mateusz Wrzos, klasa 2MH - uczestnik etapu okręgowego

Olimpiada Przedsiębiorczości
Gustaw Woźniak, klasa 2A - uczestnik etapu okręgowego

Pomorska Liga Zadaniowa
Dominika Horodecka, klasa 2 A - zakwalifikowana do finału z informatyki, finalistka etapu powiatowego z fizyki
Maciej Żmijewski, klasa 1 P - finalista z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne
Krzysztof Butowski, klasa 3 - zakwalifikowany do etapu powiatowego z fizyki

Wojewódzki Konkurs Biblijny
Jakub Stachowski, klasa 2P - laureat
Stanisław Dettlaff, klasa 2P - laureat

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
Mistrzostwa Pomorza w klasie Laser
Igor Rudek, kl. 1 P - I miejsce

Puchar Prezydenta Miasta Gdyni w klasie Laser
Igor Rudek, kl. 1 P - II miejsce

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego w klasie Laser
Igor Rudek, kl. 1 P - II miejsce

Mistrzostwach Polski w Dwuboju do lat 12
Igor Mentel, kl. VII b - I miejsce

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach
Sandra Konkol, kl. VII a - I miejsce

Ogólnopolskie Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli (online)
Sandra Konkol, kl. 7a - IV miejsce w kategorii dziewcząt z klas 7

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich
Sandra Konkol, kl. 7a - III miejsce - dziewczęta do lat 12

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych
Sandra Konkol, kl. 7a - II miejsce - dziewczęta do lat 12

Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego
Sandra Konkol, kl. 7a - I miejsce w kategorii kobiet

Festiwal Szachowy Bursztynowe Wybrzeże w szachach błyskawicznych
Sandra Konkol, kl. 7a - I miejsce w kategorii do lat 12

III Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych „Moc Tańca” Cheerleaders Gdynia Junior Gr Ontorio
Natasza Maciejewska z kl. 6b - I miejsce w kategorii Inne Formy Tańca
Natasza Maciejewska z kl. 6b - II miejsce w kategorii Cheerleaders Formacje

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kaliska Cup Rocznika 2010 o Puchar Wójta Gminy Kaliska
Tymoteusz Gotowski, kl. 4a - III miejsce

Lew Leo Cup 2020
Tymoteusz Gotowski, kl. 4a - II miejsce

Turniej Piłki Nożnej Sportowego Pikniku Rodzinnego EURO STYL
Tymoteusz Gotowski, kl. 4a - I miejsce

Ogólnopolski Grand Prix w Mini Siatkówce Plażowej Dziewcząt z rocznika 2008
Lena Pokrzywińska kl. 7a - I miejsce

Ogólnopolski Festiwal Zespołów Artystycznych Moc Tańca, w kategorii: cheerleaders formacje 8-11 lat
Pola Kubiak, kl. 2b - I miejsce

VI Ogólnopolski e-Festiwalu Tańca E-Dance, w kategorii: formacje cheerleaders 8-15 lat
Pola Kubiak, kl. 2b - III miejsce

Festiwal Rudolf Online - grand prix za najlepszy najmłodszy zespół - taniec klasyczny mini formacje
Koguciuk Natalia, kl. 2a – I miejsce

Festiwal Rudolf Online - grand prix za najlepszy najmłodszy zespół - taniec współczesny mini formacje
Koguciuk Natalia, kl. 2a – I miejsce

Magia Tańca Online - taniec współczesny mini formacje
Koguciuk Natalia, kl. 2a – I miejsce

Puchar Polski Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist 2020 -kategoria dziewcząt Grupa B
Julia Padzik, kl. 6b – VII miejsce

Mistrzostwa i Puchar Województwa Pomorskiego w Tańcu
Artur Strzyżewski, kl. V a - II miejsce