OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH, OLIMPIADACH ORAZ ZAWODACH SPORTOWYCH UCZNIÓW GIMNAZJUM KATOLICKIEGO IM. ŚW. JANA PAWŁA II W GDYNI

Wybierz rok szkolny:

Osiągnięcia naukowe
Olimpiada Historyczna

Leonard Gołąb kl. III b – laureat – II miejsce w Polsce

Olimpiada Języka Angielskiego

Agnieszka Pokora kl. III a – zakwalifikowała się do II etapu

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Dominika Horodecka, kl. III b – uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Leonard Gołąb kl. III b –finalista

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Jakub Sordyl kl. III a – laureat
Jakub Dziopa kl. III a – finalista
Krystian Kuźma-Ebel kl. III b – finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Jędrzej Jeliński kl. III a – laureat
Dominika Horodecka kl. III b – uczestnik etapu rejonowego
Maja Miska kl. III b – uczestnik etapu rejonowego
Jakub Dziopa kl. III a – uczestnik etapu rejonowego
Jakub Sordyl kl. III a – uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Mikołaj Rosman kl. III b – zakwalifikował się do finału
Helena Kulwikowska kl. III b – zakwalifikowała się do finału

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Aleksandra Komkowska kl. III b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Krystian Kuźma-Ebel kl. III b – laureat
Maciej Dzięgiel kl. III b – finalista
Julia Murawska kl. III a – uczestnik etapu rejonowego
Jan Wojewoda kl. III a – uczestnik etapu rejonowego
Jakub Leżohupski kl. III a – uczestnik etapu rejonowego
Michał Donarski kl. III b – uczestnik etapu rejonowego
Leonard Gołąb kl. III b – uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Maciej Dzięgiel kl. III b – finalista
Martyna Stark kl. III c – uczestnik etapu rejonowego
Jakub Sordyl kl. III a – uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs z Fizyki

Dominika Horodecka kl. III b – finalistka
Jakub Dziopa kl. III a – finalista
Maciej Krysiak kl. III b – finalista
Jan Wojewoda kl. III a – finalista
Mikołaj Rosman kl. III b – finalista

Wojewódzki Konkursu Języka Angielskiego

Zuzanna Kopicka kl. III a – finalistka
Alice Małachowska kl. III a – finalistka
Marcelina Zalewska kl. III a – finalistka
Agnieszka Pokora kl. III a – uczestnik etapu rejonowego
Jakub Sordyl kl. III a – uczestnik etapu rejonowego
Nina Wilmann kl. III a – uczestnik etapu rejonowego
Aleksandra Komkowska kl. III b – uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs „Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy”

PLASTYKA
Adam Tusiewicz, klasa 3 c – wyróżnienie

Osiągnięcia sportowe

Osiągnięcia naukowe
Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów

Alicja Hyży kl. III a – finalistka
Karol Adamowicz kl. III e – finalista
Hubert Zapędowski kl. III e – finalista

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Kacper Bober kl. III d – uczestnik II etapu
Krzysztof Butowski kl. III c – uczestnik II etapu
Dominika Horodecka kl. II b – uczestnik II etapu
Zuzanna Ryduchowska kl. II d – uczestnik II etapu

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Alice Małachowska kl. II a – laureatka

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Natalia Buć kl. III d – laureatka
Anna Januszewska kl. III d – laureatka
Aleksandra Kąkol kl. II b – laureatka
Kinga Kocoń kl. III c – laureatka
Konrad Rymarzak kl. III d – finalista
Łucja Szoja kl. III c – finalistka

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Kacper Bober kl. III d – laureat
Wojciech Ciunel kl. III d – laureat
Bartosz Gryszkiewicz kl. III c – finalista
Kinga Kocoń kl. III c – finalistka

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Kacper Bober kl. III d – laureat
Zuzanna Ryduchowska kl. III d – laureat
Jakub Dziopa kl. II a – finalista

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Jakub Sordyl kl. II a – finalista
Konrad Rymarzak kl. III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Leonard Gołąb kl. II b – finalista

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Kacper Bober kl. III d – laureat
Jakub Sordyl kl. II a – laureat
Wojciech Ciunel kl. III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Alice Małachowska kl. II a – finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Krystian Kuźma-Ebel kl. II b – finalista
Weronika Wądrzyk kl. III e – finalistka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Kacper Bober kl. III d – laureat
Karolina Bajer kl. III d – finalistka
Krzysztof Butowski kl. III c – finalista
Anna Januszewska kl. III d – finalistka
Zuzanna Ryduchowska kl. III d – finalistka
Weronika Wądrzyk kl. III e – finalistka

VIII Konkurs Języka Francuskiego dla Gimnazjalistów

Marta Wiśniewska kl. II c – I miejsce

Pomorskie Mecze Matematyczne

Gimnazjum Katolickie – II miejsce w województwie pomorskim

„Gdynia, moje miasto – okno na świat” – gra miejska

Gimnazjum Katolickie: Dominika Horodecka kl. II b, Kacper Bober kl. III d, Wojciech Ciunel kl. III d, Dominik Sarniak kl. II a, Jakub Sordyl kl. II a kl. I – II miejsce

Międzyszkolny Konkurs “Myślenie ma przyszłość, czyli po co nam ta szkoła?”

Gimnazjum Katolickie: Kacper Bober kl. III d i Łucja Szoja kl. III c – I miejsce

XVII Wojewódzko-Metropolitalny Konkurs Biblijny – finał

Weronika Nieżorawska kl. II a – laureatka
Łucja Szoja kl. III c – laureatka

Wojewódzko-Metropolitalny Konkurs Biblijny z Księgi Wyjścia – etap rejonowy
Weronika Nieżorawska kl. II a – I miejsce
Łucja Szoja kl. III c – II miejsce
Anna Krasodomska kl. III e – wyróżnienie
IV Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
Anna Gajewska kl. II c – II miejsce
Aleksandra Roman kl. II c – III miejsce
VI Ogólnopolski Konkurs Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II – etap regionalny

Jakub Marczak kl. II a – I miejsce

VI Ogólnopolski Konkurs Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II – finał

Jakub Marczak kl. II a – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy

Recytacja
Oliwia Dziugan kl. III a – I miejsce
Jakub Marczak kl. II a – wyróżnienie
Rzeźba
Zuzanna Jachna kl. II c – I miejsce

Konkurs Krasomówczy Stand Up & Talk

Hubert Twardowski kl. III c – finalista, 8 miejsce

Osiągnięcia sportowe
Mistrzostwa Gdyńskich Szkół w Pływaniu

Zofia Wysocka kl. III b 50 m. stylem dowolnym – I miejsce
Jakub Polański kl. II b 50 m. stylem grzbietowym – II miejsce
Barbara Tarasiuk kl. II a 50 m. stylem motylkowym – III miejsce
Zuzanna Przybyłowicz kl. III c 50 m. stylem grzbietowym – III miejsce
Łucja Szoja kl. III c 50 m. stylem klasycznym – III miejsce

I Rejonowe Zawody Halowej Piłki Nożnej

Gimnazjum Katolickie – IV miejsce

Osiągnięcia naukowe
Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Wojciech Kaluga kl. III d – uczestnik II etapu

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Kacper Bober kl. II d -uczestnik II etapu
Krzysztof Butowski kl. II c – uczestnik II etapu
Dominika Horodecka kl. I b – uczestnik II etapu
Mateusz Majewski kl. III d – uczestnik II etapu
Zuzanna Ryduchowska kl. II d – uczestnik II etapu

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

Krzysztof Butowski kl. II c – uczestnik II etapu

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Weronika Frańczak kl. III d – laureatka
Kaja Stempin kl. III b – laureatka
Zuzanna Denis kl. III b – finalistka
Katarzyna Nieć kl. III c – finalistka
Agata Szymczak kl. III b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Magdalena Chylewska kl. III c – laureatka
Mateusz Majewski kl. III d – laureat
Julia Kaliszewska kl. III d – finalistka

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Michał Kowalewski kl. III d – finalista
Krzysztof Lorek kl. III d – finalista
Mateusz Majewski kl. III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Błażej Kerlin kl. III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Mateusz Majewski kl. III d – laureat
Dominik Ilnicki kl. III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Ada Radłowska kl. III b – laureatka

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Patrycja Malecha kl. III c – laureatka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Maria Kotłowska kl. III b – laureatka
Julia Kaliszewska kl. III d – finalistka

Wojewódzko-Metropolitalny Konkurs Biblijny

Anna Gajewska kl. I c – finalistka
Łucja Szoja kl. II c – finalistka
Karolina Łacheta kl. III c – finalistka
Anna Krasodomska kl. II e – finalistka
Marta Oksanicz kl. II e – finalistka

III Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II

Małgorzata Dettlaff kl. III c – 1 miejsce i tytuł laureatki 
Paulina Żelewska kl. III d –  wyróżnienie

XXI Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej

Gimnazjum Katolickie (Dominik Ilnicki, Mateusz Majewski kl. III d) – II miejsce
Mateusz Majewski kl. III d – IV miejsce

Konkurs “Spacerkiem po Gdyni z matematyką”

Gimnazjum Katolickie (Kacper Bober kl. II d, Krzysztof Butowski kl. II c, Wojciech Ciunel kl. II d) – II miejsce

Konkurs “Laboratoryjna kuchnia”

Gimnazjum Katolickie (Natalia Cisowska kl. III a, Krzysztof Lorek kl. III d, Mateusz Majewski kl. III d) – II miejsce

Konkurs “Uzależnienia XXI wieku”

Emilia Łacheta kl. I b – I miejsce
Maja Miska kl. I b – II miejsce
Aleksandra Kąkol kl. I b – III miejsce
Martyna Kupczyk kl. II b – III miejsce

Konkurs “Jan Paweł II i Wielkie Tematy”

Kategoria: Recytacja
Jakub Marczak kl. I a – II miejsce
Hubert Twardowski kl. II c – wyróżnienie
Julia Okoń kl. II d – wyróżnienie
Kategoria: Malarstwo
Kamil Bejrowski kl. I b – I miejsce
Agnieszka Radzimowska kl. II e – II miejsce
Aleksandra Roman kl. I c – wyróżnienie
Michał Donarski kl. I b – wyróżnienie
Kategoria: Rzeźba
Agata Tyszka kl. II b – I miejsce
Zuzanna Jachna kl. I c – I miejsce
Julia Blaszke kl. III a – II miejsce
Martyna Wojciechowska kl. I c – II miejsce
Weronika Niewrzawa kl. I c – III miejsce
Weronika Piontke kl. I c – III miejsce

Osiągnięcia sportowe
Mistrzostwa Gdyńskich Szkół w Pływaniu

Zuzanna Przybyłowicz kl. III a – I miejsce 100 m. stylem grzbietowym
Krystyna Gierowska kl. I c – II miejsce 100 m. stylem dowlonym
Weronika Wysocka kl. III c – III miejsce 50 m. stylem dowolnym
Maksymilian Sienkiewicz kl. III a – III miejsce 50 m. stylem motylkowym

Mistrzostwa Gdyni w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Gimnazjum Katolickie – VII miejsce

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – bieg na 300 m

Konrad Pacyński kl. III a – III miejsce

Osiągnięcia naukowe
Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Magdalena Chylewska kl. II c – laureatka
Ignacy Prejc kl. III d – laureat
Julia Skowera kl. III d – laureatka
Kaja Stmepin kl. II b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Anna Butowska kl. III d – laureatka
Dominika Michalska kl. III – laureatka
Aleksander Szczytkowski kl. III c – laureat
Ignacy Prejc kl. III d – finalista
Ewa Włodarczyk kl. III c – finalistka

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Maria Horodecka kl. III d – laureatka
Anna Butowska kl. III d – finalistka
Norbert Nieżorawski kl. III d – finalista
Aleksander Szczytkowski kl. III c – finalista
Tymoteusz Treppa kl. III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Anna Butowska kl. III d – finalistka
Julia Skowera kl. III d – finalistka

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Dominik Leżohupski kl. III c – laureat
Kacper Ślifierz kl. III d – laureat

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Mateusz Majewski kl. II d – laureat
Jakub Ochnik kl. III d – laureat
Anna Butowska kl. III d – finalistka
Wojciech Dettlaff kl. III d – finalista
Maria Horodecka kl. III d – finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Jan Gałat kl. III b – laureat
Zuzanna Gurzyńska kl. III b – finalistka
Adrianna Radłowska kl. II b – finalistka
Ewa Włodarczyk kl. III c – finalistka
Maria Zwierzewska kl. III a – finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Jakub Bedra kl. III c – laureat
Maria Horodecka kl. III d – finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Maciej Kurkowski kl. III d – laureat
Dominika Michalska kl. III c – laureatka
Agata Pek kl. II b – laureatka
Julia Terech kl. III a – laureatka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Anna Butowska kl. III d – laureatka
Maria Horodecka kl. III d – laureatka
Kalina Kusyk kl. III a – laureatka
Ewa Włodarczyk kl. III c – laureatka

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Maria Horodecka kl. III d – laureatka
Kacper Bober kl. I d – uczestnik zawodów II stopnia
Anna Butowska kl. III d – uczestnik zawodów II stopnia
Maja Kawińska kl. II c – uczestnik zawodów II stopnia
Mateusz Majewski kl. II d – uczestnik zawodów II stopnia
Zuzanna Ryduchowska kl. I d – uczestnik zawodów II stopnia

 VI Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów

Adrianna Radłowska kl. II b – laureatka

Olimpiada Matematyczna

Maria Horodecka kl. III d – uczestniczka zawodów II stopnia

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

Anna Butowska kl. III d – uczestnik zawodów II stopnia
Krzysztof Butowski kl. I c – zakwalifikowany do zawodów II stopnia
Wojciech Dettlaff kl. III d – uczestnik zawodów II stopnia
Maria Horodecka kl. III d – uczestnik zawodów II stopnia
Jakub Ochnik kl. III d – uczestnik zawodów II stopnia

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Anna Butowska kl. III d – uczestniczka zawodów II stopnia
Maria Horodecka kl. III d – uczestniczka zawodów II stopnia

VI Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

Jan Gałat kl. III b – III miejsce

Wojewódzki Konkurs Antyczny

Gimnazjum Katolickie (Magdalena Chylewska kl. II c, Paulina Jaskulska kl. II c) – I miejsce

Apps For Good

Gimnazjum Katolickie (Dominik Ilnicki kl. II d, Maksym Pelcer kl. I c, Adrian Radosz kl. I b) – I miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “KANGUR 2016″

Kacper Bober kl. I d – bardzo dobry
Maria Horodecka kl. III d – bardzo dobry
Anna Butowska kl. III d – bardzo dobry
Hubert Tomaszewski kl. III d – bardzo dobry
Karolina Bajer kl. I d – wyróżnienie
Zuzanna Ryduchowska kl. I d – wyróżnienie
Krzysztof Butowski kl. I c – wyróżnienie
Wojciech Ciunel kl. I d – wyróżnienie
Mateusz Majewski kl. II d – wyróżnienie
Weronika Frańczak kl. II d – wyróżnienie
Mateusz Oriol kl. II c – wyróżnienie
Wojciech Dettlaff kl. III d – wyróżnienie
Michał Ryplewicz kl. III c – wyróżnienie

XX Jubileuszowe Zawody Komputerowe

Gimnazjum Katolickie (Jakub Ochnik kl. III d, Mateusz Majewski kl. II d) – III miejsce

Pomorskie Mecze Matematyczne

Gimnazjum Katolickie – I miejsce

Międzyregionalny mecz matematyczny gimnazjalistów Dolny Śląsk – Pomorze – Wielkopolska

Gimnazjum Katolickie – II miejsce

 Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

Katarzyna Nieć kl. II c – II miejsce
Iga Szubelak kl. III b – III miejsce

Megaolimpiada Wiedzy

Ewa Włodarczyk kl. III c – biologia I miejsce, matematyka II miejsce
Ignacy Prejc kl. III d – biologia II miejsce, chemia II miejsce
Kalina Kusyk kl. III a – j. angielski II miejsce
Jan Plenikowski kl. III a – biologia II miejsce
Natalia Płonka kl. III d – j. polski III miejsce
Kacper Ślifierz kl. III d – historia i wos III miejsce

Konkurs Matematyczny “Spacerkiem po Gdyni z matematyką”

Gimnazjum Katolickie (Weronika Frańczak kl. II d, Mateusz Majewski kl. II d, Marta Przybyłowska kl. II a) – I miejsce

XXXIV Konkurs Prozy i Poezji Frankofońskiej

Martyna Szoja kl. III b – II miejsce

II Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II

Paulina Żelewska kl. II d – I miejsce
Bernadetta Dźwig kl. I b – III miejsce

Konkurs Biblijny – etap wojewódzki

Zuzanna Moskal kl. III c – laureatka

Konkurs Biblijny – etap rejonowy

Bogumiła Łacheta kl. III c – I miejsce
Zuzanna Moskal kl. III c – I miejsce
Marta Oksanicz kl. I e – wyróżnienie
Antoni Ostoja-Lniski kl. I a – wyróżnienie

Konkurs Plastyczny “Malarze hiszpańskojęzyczni i ich dzieła”

Weronika Krzepicka-Kaszuba kl. III a – I miejsce
Martyna Czarnocka kl. III c – I miejsce
Bogumiła Łacheta kl. III c – wyróżnienie

IX Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny “Światło wieczorową porą”

Adam Zerka kl. II d – III miejsce

XI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny “Barwy morza”

Adam Zerka kl. II d – I miejsce

III Pomorski Konkurs Plastyczno-Fotograficzno-Filmowy: „Uzależnienia XXI w.”

Kategoria: Praca plastyczna
Marta Kacprzycka kl. I a – I miejsce
Karolina Klemenska kl. I b – II miejsce

Kategoria: Film
Wiktoria Stickel kl. II b – I miejsce
Agata Pek kl. II b – II miejsce

Konkurs “Jan Paweł II i Wielkie Tematy”

Kategoria: Recytacja
Iga Szubelak kl. III b – II miejsce
Dominika Michalska kl. III c – III miejsce
Kategoria: Literatura
Maksymilian Łuczkiewicz kl. III b – I miejsce
Kategoria: Malarstwo
Marta Kacprzycka kl. I a – I miejsce
Agnieszka Radzimowska kl. I e – I miejsce
Zuzanna Ryduchowska kl. I d – III miejsce
Julia Blaszke kl. II a – III miejsce
Kategoria: Rzeźba
Agata Tyszka kl. I b – I miejsce
Łucja Szoja kl. I c – II miejsce

I Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny “Czytam wszędzie… w Gdyni”

Adam Zerka kl. II d – I miejsce
Natalia Szczygieł kl. III b – III miejsce

II Wojewódzki Konkurs Profilaktyczno-Literacki „Tylko sztuczne kwiaty nie umierają”

Gimnazjum Katolickie (Paulina Dokowicz kl. III a i Monika Bogacka kl. III d) – I miejsce
Gimnazjum Katolickie (Julia Derda i Weronika Kwiatkowska kl.II a) – IV miejsce

 V Wojewódzki Konkurs Piosenki Rozrywkowej

Alaksandra Stoińska kl. III c w kategorii: solistka piosenka polska – Grand Prix 
Paulina Chybalska kl. II c w kategorii: solistka piosenka anglojęzyczna – I miejsce
Marcelina Głaszcz kl. I d w kategorii: solistka piosenka polska – II miejsce
Julia Okoń  kl. I d w kategorii: solistka piosenka anglojęzyczna – III miejsce

Osiągnięcia sportowe
Mistrzostwa Gdyni w Aquathlonie

Gimnazjum Katolickie – II miejsce

Mateusz Rybiński kl. III b – I miejsce

Bartłomiej Ogdowski kl. III c – II miejsce

Zuzanna Przybyłowicz kl. I c – III miejsce

Łucja Szoja kl. I c – IV miejsce

Maksymilian Sienkiewicz kl. II a – IV miejsce

Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym

Gimnazjum Katolickie w składzie: Kalina Kusyk i Patrycja Lipińska kl. III a – II miejsce

Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Gimnazjum Katolickie – II miejsce

Mistrzostwa Gdyni Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt

Gimnazjum Katolickie – I miejsce

Osiągnięcia naukowe
Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Maria Horodecka II d – laureatka

Anna Butowska II d – półfinalistka

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Anna Butowska II d – półfinalistka

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

Półfinaliści:

Maria Horodecka II d

Oskar Sienkiewicz III b

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla uczniów gimnazjów

Konrad Pawłowski III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Chemiczny dla uczniów gimnazjów

Michał Andrzejewski III d – laureat

Martyna Muszyńska III c – finalistka

Małgorzata Lewalska III d – finalistka

Krzysztof Jasieński III d – finalista

Piotr Tylicki  III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjów

Maria Horodecka II d – laureatka

Julia Roszkowska III c – laureatka

Michał Andrzejewski III d – laureat

Kacper Grinholc III d – finalista

Bartosz Podgórski III c – finalista

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Anna Butowska II d – laureatka

Maria Horodecka II d – laureatka

Wojewódzki Konkurs Fizyczny dla uczniów gimnazjów

Szymon Studencki III c – finalista

Konrad Pawłowski III d – finalista

Michał Andrzejewski III d – finalista

Marek Bartusch III d – finalista

Benedykt Sikorski III d – finalista

Maria Horodecka II d – finalistka

Piotr Tylicki III d – finalista

Marta Sochacka III a – finalistka

Mikołaj Krysiak III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów

Jakub Bedra II c – laureat

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów

Anna Butowska II d – laureatka

Paula Łuczkiewicz III c – laureatka

Natalia Płonka II d – laureatka

Weronika Hennig II a – finalistka

Maria Kulczewska III a – finalistka

Martyna Szoja II b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Biologiczny dla uczniów gimnazjów

Ewa Kreft III a – laureatka

Ewa Włodarczyk II c – laureatka

Ignacy Prejc II d – finalista

Marta Sochacka III a – finalistka

Magdalena Wandtke III d – finalistka

Malwina Bartnicka III c – finalistka

Marek Bartusch III d – finalista

Julia Skowera II d – finalistka

Piotr Tylicki III d – finalista

Zofia Ząbkiewicz III c – finalistka

Przemek Mróz III d – finalista

Natalia Płonka II d – finalistka

Mikołaj Krysiak III d – finalista

Marta Płoska II c – finalistka

XIX Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni

Gimnazjum Katolickie – Wojciech Dettlaff kl. II d, Mateusz Majewski kl. I d – III miejsce

Metropolitalny Konkurs Biblijny z Ewangelii według św. Jana

Michalina Kania II c – I miejsce

Bogumiła Łacheta II c – III miejsce

Benedykt Sikorski III d – wyróżnienie

Magdalena Chylewska I c – wyróżnienie

 I Międzyszkolna Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II

Małgorzata Dettlaff I c – I miejsce

Paulina Żelewska I d – II miejsce

Maria Kulczewska III a – wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o Janie Pawle II – Olimpus

Paulina Żelewska I d -laureatka

Małgorzata Dettlaff I c – laureatka

Agata Szymczak I b – laureatka

Błażej Kerlin I d – laureat

Bartosz Podgórski III c – laureat

Magdalena Chylewska I c – laureatka

Osiągnięcia sportowe
Mistrzostwach Gdyni  w Biegu Na Orientację

Gimnazjum Katolickie – I miejsce drużynowo

Bartłomiej Ogdowski kl. II c – I miejsce

Wiktoria Rutecka kl. II b – I miejsce

Mateusz Rybiński kl. II b – III miejsce

Bartosz Podgórski kl. III c – IV miejsce

Międzywojewódzkie Zawody młodzików w strzelectwie sportowym konkurencja: pistolet pneumatyczny 30 strzałów 

Marta Woronowicz kl. II a – II miejsce

Międzywojewódzkie Zawody młodzików w strzelectwie sportowym konkurencja: pistolet sportowy 30 strzałów

Marta Woronowicz kl. II a – III miejsce

Regaty w klasach Laser 4.7 oraz Laser Radial

Emanuel Muszyński III a – I miejsce

III miejsce drużynowo – Natalia Jabłońska, Łukasz  Oriol, Kinga Gawlińska

Osiągnięcia naukowe

Olimpiada Lingwistyki matematycznej:

Jan Horodecki kl. III c- półfinalista

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów:

Maria Horodecka kl. I d  – laureatka

Jan Horodecki kl. III c  – laureat

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów:

Jan Horodecki kl. III c – uczestnik II etapu

drużyna: Maria Horodecka, Jan Horodecki, Piotr Tryzna, Michał Zalewski – uczestnicy II etapu

drużyna: Jakub Cierocki, Oskar Sienkiewicz, Jakub Stępień, Bartłomiej Truszkowski – uczestnicy II etapu

Wojewódzki Konkurs Chemiczny dla uczniów gimnazjów:

Jan Horodecki kl. III c – laureat

Michał Andrzejewski kl. II d – finalista

Wojewódzki Konkurs Fizyczny dla uczniów gimnazjów:

Piotr Tryzna kl. III c – laureat

Jan Horodecki kl. III c – finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów:

Oliwia Natzke kl. III a – finalistka

Piotr Sulewski kl. III c – finalista

Ogólnopolski Konkurs Wyspa Zagadek:

Julia Roszkowska kl. II c – laureatka

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna:

Aleksandra Łochowska kl. II a – 3 miejsce

Wojewódzki Konkurs  Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów:

Jakub Bedra kl. I c – laureat

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów:

Marta Sochacka kl. II a – laureatka

Adrianna Popowicz kl. III b – laureatka

Adam Mendykowski kl. III a – finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjów:

Monika Bejrowska kl. III a – laureatka

Bartłomiej Truszkowski kl. III c – laureat

Michał Ceklarz kl. III b – finalista

Jan Horodecki kl. III c – finalista

Julia Roszkowska kl. II c – finalistka

Wojewódzki Konkurs Biologiczny dla uczniów gimnazjów: 

Konrad Pawłowski kl. II d – laureat

Marek Bartush kl. II d – finalista

Piotr Tylicki kl. II d – finalista

Marysia Zimniak kl. III c – finalistka

 Wojewódzki Konkurs Historyczny dla uczniów gimnazjów:

Konrad Pac kl. III c – zakwalifikowany do etapu rejonowego

Marek Ziemian kl. III c – zakwalifikowany do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Informatyczny dla uczniów gimnazjów:

Jan Horodecki kl. III c – laureat

Jakub Stępień kl. III c – finalista

Konkurs Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1945

Jakub Cierocki kl. III c – laureat etapu wojewódzkiego

XVIII Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni

Gimnazjum Katolickie w składzie: Jan Horodecki i Jakub Cierocki kl. III c – I miejsce

„Papież Słowianin” – Ogólnopolski Konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II – etap wojewódzki

Kamila Łuczak (III d), Julia Terech (I a), Damian Chmielewski (III b), Maria Łacheta (III c), Monika Bejrowska (III a), Maria Zimniak (III c), Monika Weier (III c), Aleksandra Lipka (III c), Aleksandra Przekwas (II b), Magdalena Witczak (III a), Oliwia Natzke (III a), Weronika Sugalska (I c), Maria Krupa (III a), Adam Trzebiatowski (III c), Maciej Czapiewski (III c)

„TOTUS TUUS, MARYJO!” W hołdzie Błogosławionemu Janowi Pawłowi II –  Ogólnopolski Konkurs Poetycki – etap ogólnopolski

Julia Terech (I a), Zuzanna Tryk (II b), Kamila Łuczak (III d)

Wojewódzki Konkurs Biblijny z Księgi Rodzaju – etap rejonowy

Norbert Nieżorawski (I d), Julia Skowera (I d), Dominika Michalska (I c), Anna Butowska (I d), Maria Łacheta (III c), Bogumiła Łacheta (I c), Klaudia Ksionek (II b), Maria Kulczewska (II a), Martyna Szoja (I b), Zuzanna Moskal (I c), Julia Terech (I a), Patryk Dułak (III d)

Metropolitalny Konkurs Biblijny z Księgi Rodzaju

Norbert Nieżorawski (I d) – I miejsce

Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II – etap regionalny

Joanna Sobieska (III d)

II Wojewódzki Konkurs Recytatorski “Wejrzeć w siebie”

Agnieszka Gliszczyńska (III b) – II miejsce

Monika Kossowska (III b) – III miejsce

Natalia Płuciennik (III b) – V miejsce

Osiągnięcia sportowe

Indywidualne  Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

– 50 m. stylem klasycznym – II miejsce WERONIKA WINKEL

– 50 m. stylem motylkowym – II miejsce JULIA CEKLARZ

-100 m. stylem zmiennym – III miejsce MATEUSZ RYBIŃSKI

Drużynowe Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu

Drużyna dziewcząt WERONIKA WINKIEL, MAGDA LUNIAK,  JULIA ROSZKOWSKA, IGA  BUGAJSKA, KASIA WYSOCKA, AGATA CZARNYSZEWICZ, JULIA CEKLARZ, EWA WŁODARCZYK, MARYSIA DROŹDZIECKA, ANIA BUTOWSKA , OLGA CIROCKA)

II miejsce w sztafecie 9 x 50 m. stylem dowolnym , II w sztafecie 4 x 50 m. stylem dowolnym oraz III miejsce 4 x 50 m. stylem zmiennym.

Drużyna chłopców OSKAR SIENKIEWICZ,  PAWEŁ STYN,  MAREK ZIEMIAN, MICHAŁ CEKLARZ, ARTUR STRZELECKI, PIOTR  ANDRULEWICZ,  MATEUSZ RYBIŃSKI, KRZYSZTOF DMOCHOWSKI, BARTEK OGDOWSKI, RYSIU WOJEWODA, WOJTEK SZCZYGIEŁ, JAN DROŹDZIECKI, MACIEJ MARAT

zdobyła Mistrzostwo Gdyni w konkurencji  4 x 50 m. stylem dowolnym

Wicemistrza Gdyni w Pływaniu  Drużynowym  w sztafecie 9 x 50 m. stylem dowolnym.

Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Koszykówce Dziewcząt 

III miejsce drużyna w składzie: Aleksandra Bartusiak, Magda Mokrzan, Agata Drzeżdżon, Julia Majchrzak, Aleksandra Łochowska, Wiktoria Gielniak, Dominika Sobiech, Małgorzata Lewalska, Natalia Rutkowska, Natalia Płuciennik, Natalia Stasiak, Magdalena Talar, Agnieszka Skólska.

Osiągnięcia naukowe

Wojewódzki Konkurs z Matematyki
Jakub Gierowski kl. III a – laureat
Bazyli Gielniak kl. III a – laureat

Wojewódzki Konkurs z Fizyki
Jakub Gierowski kl. III a – laureat
Bazyli Gielniak kl. III a – finalista
Pamela Smardz kl. III a – finalistka
Cezary Surowiec kl. III b – finalista
Piotr Tryzna kl. II c – finalista

Wojewódzki Konkurs z Biologii
Magdalena Dias kl. III a – laureatka
Agata Gołąbek kl. III a- finalistka
Aleksander Goll kl. III a – finalist

Wojewódzki Konkurs z Chemii
Pamela Smardz kl. III a – laureatka
Anna Olszewska kl. III a – finalistka
Marta Kozłowska kl. III a – finalistka
Wojewódzki Konkurs z Informatyki
Jan Horodecki kl. II c – laureat
Michał Zalewski kl. II c – laureat
Piotr Rak kl. III a – finalista

Wojewódzki Konkurs z Historii
Jakub Cierocki kl. II c- laureat

Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego
Paweł Budny kl. III c- finalista
Luisa Sander kl. I b – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego
Anna Dampc kl. III b – finalistka
Oliwia Natzke kl. II a – finalistka
Jan Pokora kl. III d – finalista
Jan Sławiński kl. II a – finalista
Jan Piotrowski kl. III c – finalista
Wojewódzki Konkurs Biblijny
Małgorzata Szandrach kl. III a
Aleksandra Polakowska kl. III d

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Janie Pawle II
Maciej Czapczyński kl. II c – laureat
Konkurs Matematyczny “Jantar”
Bartłomiej Truszkowski kl. II c – I miejsce
Jakub Cierocki kl. II c – III miejsce

Wojewódzki Konkurs Poetycki “Piórnik”
Julia Lodańska kl. II d – II miejsce

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Gimnazjum Katolickie: Aleksandra Zwierzchowska, Wiktor Gabor, Jakub Wronka kl. III b – I miejsce

41. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Gimnazjum Katolickie: Marta Januszewska, Marta Szur, Weronika Mokrzycka – II miejsce

Międzyszkolny Konkurs “Z Panem Tadeuszem za pan brat”
Gimnazjum Katolickie kl. II d – I miejsce

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
Jan Horodecki kl. II c – finalista

XVII Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Gimnazjum Katolickie: Jan Horodecki, Michał Zalewski – I miejsce drużynowo
Jan Horodecki kl. II c – II miejsce
Michał Zalewski kl. II c – III miejsce
Odkrywamy Talenty Pomorza – finał
Filip Gesse kl. II a – I miejsce
Wiktor Gabor kl. III b – III miejsce

Odkrywamy Talenty Pomorza – etap rejonowy
Wiktor Gabor kl. III b – I miejsce
Filip Gesse kl. II a – I miejsce
Julia Lodańska kl. II d – wyróżnienie
Szymon Drwal kl. I a – wyróżnienie
Aleksandra Koleśniak kl. III c – wyróżnienie
Magda Mokrzan kl. I b – wyróżnienie
Katarzyna Cichocka kl. III c – wyróżnienie
Hanna Nawrot kl. III c – wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o bł. Janie Pawle II
Lidia Mikulska kl. III b – II miejsce
Jakub Uciński kl. I b – wyróżnienie

Osiągnięcia sportowe

V-te Mistrzostwa Gdyni w długodystansowym pływaniu w płetwach
Gimnazjum Katolickie – II miejsce
Gimnazjada Wojewódzka
Magdalena Dias kl. III a – I miejsce w biegach przełajowych

Mistrzostwa Polski Cheerleaders w Lesznie
II miejsce w kategorii Junior Dywizji Pomorza Dance
Julia Żaboklicka kl. I a
Magdalena Luniak kl. I b
Zuzanna Tryk kl. I b
Adrianna Marynowicz kl. I d
Agnieszka Skólska kl. I d
Magdalena Sugalska kl. I d

Mistrzostwa Wybrzeża Cheerleaders
II miejsce w kategorii Junior Dywizji Pomorza Dance
Julia Żaboklicka kl. I a
Magdalena Luniak kl. I b
Zuzanna Tryk kl. I b
Adrianna Marynowicz kl. I d
Agnieszka Skólska kl. I d
Magdalena Sugalska kl. I d
III miejsce w kategorii Junior
Weronika Szyszka kl. I b
Agata Szumowska kl. III c

Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
Gimnazjum Katolickie – I miejsce
Marta Rybińska kl. III c – I miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym
Marta Rybińska kl. III c – III miejsce na dystansie 50 m. stylem motylkowym
Weronika Winkel kl. II b – II miejsce na dystansie 50 m. stylem dowolnym
Weronika Winkel kl. II b – III miejsce na dystansie 50 m. stylem klasycznym
Katarzyna Wysocka kl. II a – II miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym
Katarzyna Wysocka kl. II a – III miejsce na dystansie 50 m. stylem dowolnym
Jędrzej Ciećwierz kl. III d – II miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym
Oskar Sienkiewicz kl. I b – I miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym
Marek Ziemian kl. II c – III miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym
Kacper Łądkowski kl. III c – III miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Magdalena Dias kl. III a – Wicemistrzostwo Polski w biegach na 2000 m
Statuetka Prezydenta Miasta Gdyni “Nadzieja Gdyńskiego Sportu 2012″
Adam Głogowski kl. I a – żeglarstwo

Finał Wojewódzki w Tenisie Stołowym
Gimnazjum Katolickie w składzie: Klaudia Świerczyńska, Magdalena Zalewska, Aleksandra Konopka – IV miejsce

Półfinały Wojewódzkie w Tenisie Stołowym
Gimnazjum Katolickie w składzie: Klaudia Świerczyńska, Magdalena Zalewska, Aleksandra Konopka – I miejsce

Mistrzostwa Gdyni w Tenisie Stołowym
Gimnazjum Katolickie w składzie: Klaudia Świerczyńska, Magdalena Zalewska, Aleksandra Konopka – I miejsce
Indywidualne Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Pływaniu
Marta Rybińska kl. III c – 100 m stylem zmiennym – III miejsce
Oskar Sienkiewicz kl. I b – 100 m stylem zmiennym – II miejsce
Weronika Winkel kl. II b – 50 m stylem klasycznym – IV miejsce
Eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata w żeglarstwie
Aleksandra Melzacka kl. II d – I miejsce

Osiągnięcia naukowe

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Języka Polskiego
Izabela Solis kl. III c – laureatka

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Historii
Jakub Cierocki kl. I c – finalista
Aleksander Mierzejewski kl. III b – finalista

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Matematyki
Piotr Konopka kl. II a – finalista

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Geografii
Wojciech Kukla kl. III b – finalista

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Chemii
Jakub Dudkowiak kl. III c – finalista
Mateusz Paczyński kl. III d – finalista
Pamela Smardz kl. II a – finalistka

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Biologii
Mateusz Paczyński kl. III d – finalista
Marta Wysocka kl. III a – finalistka

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Fizyki
Paweł Kowalewski kl. III c – finalista
Adam Topolewski kl. III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Informatyki
Marcin Kubacki kl. III a – laureat
Jan Horodecki kl. I c – finalista

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny Biblijny
Weronika Miotke kl. III a – laureatka
Weronika Bartusch kl. III b – finalistka
Kacper Łądkowski kl. II c – finalista
Klara Zienkiewicz kl. III b – finalistka

Konkurs Matematyczny “Spacerkiem po Gdyni”
Gimnazjum Katolickie w składzie: Anna Olszewska, Bazyli Gielniak kl. II a Kacper Wierzbicki kl. II c – III miejsce

IV Wojewódzki Konkurs “Miłość w muzyce i poezji różnych narodów”
Gimnazjum Katolickie w składzie: Katarzyna Knast, Paulina Koryczan, Magda Piepiórka i Przemysław Bruhn kl. III d – II miejsce w kategorii zespół
Przemysław Bruhn kl. III d – wyróżnienie w kategorii wokalista

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”
Jan Horodecki kl. I c – wynik bardzo dobry
Bazyli Gielniak kl. II a – wynik bardzo dobry
Piotr Tryzna kl. I c – wyróżnienie
Adam Mendykowski kl. I a – wyróżnienie
Bartłomiej Truszkowski kl. I c – wyróżnienie
Jagoda Goll kl. I a – wyróżnienie
Michał Ceklarz kl. I b – wyróżnienie
Piotr Bielang kl. II a – wyróżnienie
Jakub Gierowski kl. II a – wyróżnienie
Kacper Wierzbicki kl. II c – wyróżnienie
Piotr Konopka kl. II a – wyróżnienie
Anna Olszewska kl. II a – wyróżnienie
Karol Pajórek kl. II c – wyróżnienie
Jakub Wronka kl. II b – wyróżnienie
Pamela Smardz kl. II a – wyróżnienie
Helena Łaga kl. III b – wyróżnienie

40 Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Gimnazjum Katolickie w składzie: Marta Januszewska, Marta Szur, Stanisław Wilemborek – III miejsce

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym etap powiatowy
Gimnazjum Katolickie w składzie: Szymon Rząd, Wiktor Gabor, Jakub Wronka – I miejsce

Liga Strzelecka w Gdyni
Gimnazjum Katolickie w składzie: Kinga Glama, Aleksandra Memmel, Adam Fudali, Kamil Musiałowski – VI miejsce
Kamil Musiałowski – VI miejsce

XXVIII Międzynarodowy Konkurs Literacki Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
Lidia Mikulska kl. II b – wyróżnienie

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym etap międzyszkolny
Gimnazjum Katolickie w składzie: Aleksandra Zwierzchowska, Wiktor Gabor, Jakub Wronka – I miejsce

II Konkurs Krótkich Form Filmowych pn. “Cisza na planie”
Zespół Szkół Katolickich w Gdyni – grupa “Kinematograf Katolika” w składzie: Michał Toczek, Antoni Kowalik, Marcin Kubacki, film “30 klatek” – I miejsce
Zespół Szkół Katolickich w Gdyni – grupa “Kinematograf Katolika”w składzie: Michał Toczek, Antoni Kowalik, Marcin Kubacki, film “30 klatek” – wyróżnienie za szczególne walory artystyczne

X Międzygimnazjalny Konkurs Antyczny
Gimnazjum Katolickie w składzie Dagmara Czeran i Kordian Ceranowski – I miejsce

Przegląd gimnazjalnych grup kabaretowych GIMKAB 2012
Kabaret “Zachlastana laska” w składzie: Marek Głuszczak, Michał Toczek, Aleksander Goll i Paweł Kuziemski – I miejsce
Kabaret “Proteza” w składzie: Magdalena Piepiórka, Paweł Rząd, Szymon Rząd, Mateusz Paczyński i Milena Koleśniak – II miejsce

Międzyszkolny Konkurs “Z Panem Tadeuszem za pan brat”
Klasa II a Gimnazjum Katolickie – I miejsce

XVI Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Gimnazjum Katolickie – I miejsce drużynowo
Marcin Kubacki kl. III a – II miejsce indywidualnie
Jan Horodecki kl. I c – V miejce indywidualnie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Literacki pt.: Na Św. Walentego różne oblicza miłości
Maria Zimniak kl. I c – III miejsce

Konkurs Plastyczny pt.: Św. Maksymilian M. Kolbe – 25 Lat Istnienia Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych w Gdańsku
Maria Zimniak kl. I c – I miejsce
Adrianna Popowicz kl. I b – II miejsce
Bartłomiej Szwarc kl I a – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Poezji “Piórnik 2011″
Wiktoria Masewicz kl. II a – wyróżnienie
Wojewódzki Konkurs “Gwiazdka tuż… tuż..”
Ewelina Studańska kl. I c – II miejsce w kategorii: szopka
Patryk Dułak kl. I c – II miejsce w kategorii: kartka świąteczna
Dominika Dobbek kl. – III miejsce w kategorii: kartka świąteczna
Jan Horodecki kl. I c – II miejsce w kategorii: kartka świąteczna w grafice komputerowej

Osiągnięcia sportowe

Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
Gimnazjum Katolickie – I miejsce

XV Mistrzostwa Polski Cheerleaders
Agata Szumowska kl. II c z zespołem Elka z MDK Gdynia – II miejsce

Rejonowe Mistrzostwa Gdyni Szkół Gimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt
Gimnazjum Katolickie – II miejsce

Rejonowe Mistrzostwa Gdyni Szkół Gimnazjalnych w Piłce Koszykowej Chłopców
Gimnazjum Katolickie – III miejsce

Mistrzostwa Gdyni w Biegach Przełajowych
Magdalena Dias kl. II a – I miejsce

Mistrzostwa Gdyni w Pływaniu Indywidualnym
Małgorzata Szandrach kl. II a – I miejsce 50 m stylem motylkowym
Marta Rybińska kl. II c – I miejsce 100 m stylem zmiennym
Weronika Winkel kl. I b – II miejsce 50 m stylem klasycznym

Bieg Urodzinowy Gdyni
Magdalena Dias kl. II a – I miejsce
Gdyńska Liga Lekkoatletyczna
Magdalena Dias kl. II a – I miejsce bieg na 600 m

Rejonowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym
Aleksandra Konopko kl. II b – I miejsce
Klaudia Świerczyńska kl. II c – I miejsce
Mikołaj Wojciechowski kl. I c – II miejsce
Michał Ceklarz kl. I b – II miejsce

Halowe Mistrzostwa Okręgu Młodzików
Magdalena Dias kl. II a – II miejsce bieg na 1000 m

Mistrzostwa Okręgu Młodzików
Magdalena Dias kl. II a – I miejsce bieg przełajowy na 1500 m

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Magdalena Dias kl. II a – I miejsce bieg przełajowy na 2,5 km

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej
Gimnazjum Katolickie – dziewczęta – II miejsce

Mistrzostwa Polski Młodzików
Magdalena Dias kl. II a – II miejsce bieg na 1400 m

Wojewódzkie Mistrzostwa w Tenisie Stołowym
Aleksandra Konopko kl. II b – I miejsce
Klaudia Świerczyńska kl. II c – I miejsce

Mistrzostwa Gdyni w Pływaniu Drużynowym Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych
Dziewczęta w sztafecie 9×50 m. stylem dowolnym – II miejsce
Dziewczęta w sztafecie 4×50 m. stylem dowolnym – II miejsce
Dziewczęta Gimnazjum Katolickie Gdynia – Wicemistrz Gdyni
Chłopcy w sztafecie 9×50 m. stylem dowolnym – III miejsce
Chłopcy w sztafecie 4×50 m. stylem zmiennym – II miejsce
Chłopcy Gimnazjum Katolickie Gdynia – III miejsce

Osiągnięcia naukowe

Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego
Alicja Partyka kl. II d – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Matematyki
Helena Łaga kl. II b – finalistka
Olga Malinowska kl. III d – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego
Igor Klemenski kl. III c – laureat
Mateusz Popek kl. III a – finalista
Daniel Mazur kl. III c – finalista

Wojewódzki Konkurs z Historii
Adam Dziadkiewicz kl. III b – laureat
Stanisław Wilemborek kl. II d – laureat
Mateusz Grabowski kl. III b – finalista

Wojewódzki Konkurs z Biologii
Anna Motylewska kl. III c – laureatka
Karolina Olszewska kl. III a – laureatka
Zuzanna Hejmowska kl. III c – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Chemii
Adam Daniel kl. III a – laureat
Małgorzata Pytlik kl. III a – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Informatyki
Marcin Kubacki kl. II a – finalista
Aleksander Bury kl. III b – finalista

Wojewódzko-Metropolitalny Konkurs Biblijny
Małgorzata Łacheta kl. III b – finalistka
Weronika Miotke kl. II a – finalistka

Konkurs Matematyczny “Jantar”
Bazyli Gielniak kl. I a – I miejsce
Jakub Gierowski kl. I a – I miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”
Bazyli Gielniak kl. I a – wynik bardzo dobry
Olga Malinowska kl. III d – wyróżnienie
Helena Łaga kl. II b – wyróżnienie
Piotr Bielang kl. I a – wyróżnienie
Aleksandra Polakowska kl. I d – wyróżnienie
Karol Pajórek kl. I b – wyróżnienie

Przegląd Małych Form Teatralnych
Jędrzej Czynsz-Wolski kl. III b – nagroda za najlepszy scenariusz
Gimnazjum Katolickie – I miejsce za przedstawienie “Ojciec Chrzęstny”

VIII Wojewódzki Turniej Kabaretów i Teatrów Szkolnych
Kabaret Malina (P. Klamrowski, J. Gurazda, J. Czynsz-Wolski i P. Szewczyk) – I miejsce
Jędrzej Czynsz-Wolski kl. III b – nagroda indywidualna
Kabaret Proteza (M. Piepiórka, M. Koleśniak, M. Paczyński, A. Kowalik, M. Toczek i S. Rząd) – III miejsce
Antoni Kowalik kl. II d – nagroda indywidualna
Michał Toczek kl. II a – wyróżnienie

IV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II
Aleksander Goll kl. I a – finalista

Wojewódzki Konkurs “Prawa człowieka”
Natalia Chudy kl. III a – II miejsce w kategorii praca plastyczna
Magda Dias kl. I a – III miejsce w kategorii praca plastyczna
Marta Sucherska kl. III b – I miejsce w kategorii fotografia
Kacper Łądkowski kl. I c – wyróżnienie
Marcelina Grabowska kl. III b – wyróżnienie
Dominika Mierzejewska kl. III a – wyróżnienie

IX Konkurs Antyczny
Kalina Czajka kl. II a i Krzysztof Pac kl. I b – I miejsce

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II
Aleksander Goll kl. I a – II miejsce

XV Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Gimnazjum Katolickie – V miejsce
Marcin Kubacki kl. II a – V miejsce

XI Gdyński Przegląd Jasełek
Gimnazjum Katolickie – III miejce
Michał Toczek kl. II a – wyróżnienie indywidualne

Gdyński Przegląd Kabaretów Szkół Gimnazjalnych GIMKAB 2011
Gimnazjum Katolickie – I, II i III miejce

Konkurs “85. Rocznica nadania Gdyni Praw Miejskich”
Agnieszka Pawelczyk i Weronika Bartusch kl. II b – wyróżnienie za prezentację multimedialną

Osiągnięcia sportowe

Pływackie Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Niepublicznych Podstawowych i Gimnazjalnych
Martyna Pyszyńska kl. III a – I miejsce 50 m st. klasycznym
Małgorzata Szandrach – II miejsce 50 m st. klasycznym
Ola Zwierzchowska – III miejsce 50 m st. klasycznym
Marta Rybińska kl. I c – I miejsce 50 m st. dowolnym
Martyna Pyszyńska kl. III a – II miejsce 50 m st. dowolnym
Magda Sikora – II miejsce 50 m st. dowolnym
Ola Zwierzchowska – III miejsce 50 m st. dowolnym
Wojciech Szczepański – I miejsce 50 m st. klasycznym
Jędrzej Ciećwierz kl. I d – II miejsce 50 m st. klasycznym
Rafał Nitkowski kl. III c – I miejsce 50 m st. dowolnym
Kacper Łądkowski kl. I c – II miejsce 50 m st. dowolnym
Gimnazjum Katolickie dziewczęta – I miejsce 100 m st. zmiennym
Gimnazjum Katolickie chłopcy – I miejsce 100 m st. zmiennym

Mistrzostwa Gdyni w Aquathlonie
Gimnazjum Katolickie – II miejsce
Magdalena Dias kl. I a – I miejsce
Marta Rybińska kl. I c – II miejsce
Rafał Nitkowski kl. III c – IV miejsce

Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Unihokeju
Gimnazjum Katolickie – I miejsce

Mistrzostwa Gdyni w Biegach Przełajowych
Magdalena Dias kl. I a – II miejsce

X-Duathlon
Magdalena Dias kl. I a – II miejsce
Mistrzostwa Gdyni w Pływaniu Indywidualnym
Rafał Nitkowski kl. III c – III miejsce 100 m st. zmiennym

Wojewódzkie Mistrzostwa w Tenisie Stołowym
Klaudia Świerczyńska kl. I b – IV miejsce
Aleksandra Konopko kl. I c – IV miejsce

Osiągnięcia naukowe

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Maciej Mazurowski kl. III a – finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Igor Klemenski kl. II c – finalista

Wojewódzki Konkurs z Biologii
Piotr Karaś kl. III b – laureat
Karolina Olszewska kl. II a – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Chemii
Natalia Bejrowska kl. III c – finalistka
Adam Dobosz kl. III c – finalista
Magdalena Klemenska kl. III c – finalistka
Monika Nowakowska kl. III c – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Fizyki
Łukasz Walczuk kl. III b – finalista

Wojewódzki Konkurs z Geografii
Adam Daniel kl. II a – finalista

Wojewódzki Konkurs z Historii
Piotr Czapczyński kl. III b – finalista

Wojewódzki Konkurs z Informatyki
Mateusz Hajdel kl. III c – finalista
Patryk Ziemba kl. III c – finalista

Wojewódzki Konkurs z Matematyki
Kamil Grinholc kl. III b – finalista
Łukasz Walczuk kl. III b – finalista

VIII Międzygimnazjalny Konkurs Antyczny
Gimnazjum Katolickie w składzie: Martyna Sokolnicka, Izabela Solis kl. I c – I miejsce

Konkurs “Jan Paweł II i Wielkie Tematy”
Agnieszka Ryba kl. III b – II miejsce w kategorii Malarstwo

Wojewódzki Konkurs “Poznajmy i chrońmy bioróżnorodność M. Bałtyckiego”
Karolina Olszewska kl. II a – III miejsce

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny “Św. Franciszek i jego zakon – 800 lat istnienia”
Małgorzata Pytlik kl. II a – III miejsce

II Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej
Marta Bartuś kl. I a i Aleksandra Hundsdorff kl. I c – II miejsce

X Gdyński Przegląd Jasełek
Katarzyna Patron kl. III a – wyróżnienie
Jędrzej Czynsz-Wolski kl. II d – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Pieśniarski “Orlęta Pieśni Polskiej 2010″
Katarzyna Patron kl. III a – II miejsce
Aleksandra Hundshof kl. I c i Marta Bartuś kl. I a – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs plastyczno-fotograficzno-filmowy “Prawa człowieka”
Karolina Jankowska kl. III b – II miejsce
Izabela Solis kl. I c – III miejsce
Marta Wysocka kl. I a – wyróżnienie

Osiągnięcia sportowe

Regionalne Mistrzostwa Gdyni w Unihokeju
Gimnazjum Katolickie – I miejsce

Osiągnięcia naukowe

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Aleksandra Warzybok kl. III a – laureatka

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego “Red, White & Blue”
Monika Danowska kl. III c – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Historii
Maciej Rasiewicz kl. III b – finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Mariusz Motyl kl. III b – laureat

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Piotr Karaś kl. II b – finalista

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Karolina Milewska kl. III c – finalistka

Pomorski Konkurs Matematyczny “Jantar”
Łukasz Walczuk kl. II b – finalista

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”
Mariusz Motyl kl. III b – bardzo dobry
Damian Gierczak kl. II b – wyróżnienie
Julia Korecka kl. II a – wyróżnienie
Olga Malinowska kl. I d – wyróżnienie
Łukasz Walczuk kl. II b – wyróżnienie
Natalia Bejrowska kl. II c – wyróżnienie
Monika Nowakowska kl. II c – wyróżnienie
Magdalena Manthey kl. I c – wyróżnienie

Konkurs Matematyczny UNI-MAT
Gimnazjum Katolickie (O. Malinowska, M. Manthey, M. Walczuk) – finaliści

Konkurs literacki “Słowa ukryte w obrazie”
Karolina Wysocka kl. I d – I miejsce
Agnieszka Rozmysłowicz kl. II c – II miejsce
Agnieszka Matuszczak kl. II c – II miejsce

XIII Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Gimnazjum Katolickie (M. Brzozowski, A. Bury) – I miejsce
Michał Brzozowski kl. III b – I miejsce

IX Gdyński Przegląd Jasełek
Gimnazjum Katolickie – III miejce
Katarzyna Patron kl. II a – wyróżnienie indywidualne

Konkurs “Read your way to better English”
Gimnazjum Katolickie – II miejce

Konkurs angielskiej piosenki pop “You can sing”
Gimnazjum Katolickie – II miejce

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie “DialnetMasters”
Gimnazjum Katolickie – półfinaliści

Osiągnięcia sportowe

Indywidualne Mistrzostwa Gdyńskich Szkół w Pływaniu
Piotr Jędryczka kl. III b – I miejsce – 50 m. stylem grzbietowym
Piotr Jędryczka kl. III b – II miejsce – 50 m. stylem dowolnym
Michał Brodzik kl. III c – II miejsce – 50 m. stylem motylkowym
Michał Brodzik kl. III c – III miejsce – 50 m. stylem dowolnym
Magdalena Szymańska kl. III c – III miejsce – 50 m. stylem motylkowym
zakwalifikowani do finału wojewódzkiego:
Piotr Jędryczka kl. III b – V miejsce – 50 m. st. grzbietowym
Michał Brodzik kl. III c – VI miejsce – 50 m. st. motylkowym

Spartakiada – Rejonowe Rozgrywki Szkół Gimnazjalnych
Gimnazjum Katolickie – II miejsce
Paulina Żywicka, Gosia Gez, Justyna Zakowicz, Aleksandra Chmielowiec, Aleksandra Karczmarska, Karolina Waracka – I miejsce siatkówka dziewcząt
Michał Brodzik, Wojciech Grubba, Damian Gierczak, Mateusz Rząd, Paweł Bruhn, Maciej Rasiewicz – II miejsce piłka nożna chłopców

Mistrzostwa Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Mostach
Michał Brodzik, Wojciech Grubba, Damian Gierczak, Mateusz Rząd, Paweł Bruhn, Maciej Rasiewicz – II miejsce

Otwarte Mistrzostwa Sportowe im. Jana Pawła II Archidiecezji Gdańskiej
Gimnazjum Katolickie – I miejsce – tenis stołowy dziewcząt
Gimnazjum Katolickie – II miejsce – tenis stołowy chłopców
Gimnazjum Katolickie – I miejsce – piłka nożna chłopców
Gimnazjum Katolickie – III miejsce s- siatkówka dziewcząt

Osiągnięcia naukowe

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Magdalena Kuplińska kl. III b – laureatka

Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Konrad Reiter kl. III b – laureat

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Piotr Kotulski kl. III a – laureat
Aleksandra Terepka kl. III b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Michał Brzozowski kl. II b – laureat
Adam Stec kl. II b – finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Magdalena Kuplińska kl. III b – finalistka
Monika Danowska kl. II c – finalistka

XII Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Michał Brzozowski kl. II b – I miejsce indywidualnie
Michał Brzozowski, Adam Stec kl. II b – II miejsce zespołowo

III Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II
Mateusz Pietrzak kl. III a – laureat

VIII Konkurs Małych Form Teatralnych
Zespół uczniów z klasy II c – III miejsce
Patrycja Lizakowska kl. II c – nagroda indywidualna

Konkurs Recytacji Poezji Polskiej – etap miejski
Mateusz Pietrzak kl. III a – I miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie
Natalia Bejrowska, Jakub Gacki, Mateusz Hajdel, Karol Paterski kl. I c – półfinaliści

Osiągnięcia sportowe

I Morskie Mistrzostwa Sportowe Szkół Katolickich
Magda Szymańska kl. II c – I miejsce – 25 m stylem motylkowym
Magda Szymańska kl. II c – I miejsce – 100 m stylem zmiennym
Karolina Koszucka kl. II a – I miejsce – 200 m stylem dowolnym
Karolina Koszucka kl. II a – III miejsce – 500 m stylem klasycznym
Aleksandra Kropidłowska kl. III a – III miejsce – 100 m stylem zmiennym
Michał Brodzik kl. II c – I miejsce – 50 m stylem dowolnym
Michał Brodzik kl. II c – I miejsce – 200 m stylem dowolnym
Piotr Jedryczka kl. II b – II miejsce – 200 m stylem dowolnym
Piotr Jedryczka kl. II b – III miejsce – 50 m stylem dowolnym
Robert Niewiedziała kl. II b – I miejsce – 50 m stylem klasycznym
Robert Niewiedziała kl. II b – III miejsce – 100 m stylem zmiennym
Jakub Kamiński kl. III c – III miejsce – 25 m stylem motylkowym
Marek Hacia kl. II c – III miejsce – 200 m stylem dowolnym
Grzegorz Jakubowski kl. II b – III miejsce – 50 m stylem klasycznym

Osiągnięcia naukowe

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Aleksander Kowalik kl. III a – finalista

Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Michał Brzozowski kl. I b – finalista

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Sabina Stachura kl. III b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny
Aleksandra Zabost kl. III b – laureatka

V Międzygimnazjalny Konkurs Antyczny
Maja Gadzińska i Aleksander Kowalik kl. III a – I miejsce

VII Gdyński Przegląd Jasełek
Gimnazjum Katolickie – I miejsce
Mateusz Pietrzak kl. II a – wyróżnienie indywidualne

Wojewódzki Konkurs Historyczny “Granice zdrady narodowej i państwowej w dziejach polskich”
Aleksander Kowalik, Marta Kontna kl. III a – III miejsce
Paweł Pogorzelski, Patryk Heliński kl. II c – wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs “Sing-A-long Christmas Carols”
Gimnazjum Katolickie – III miejsce

Osiągnięcia sportowe

Halowe Mistrzostwa Gdyni w Lekkoatletyce
Agata Synoracka kl. II b – II miejsce – bieg na 600 m
Joanna Michalak kl. II a – II miejsce – pchnięcie kulą
Rafał Gajewski kl. III a – IV miejsce – bieg na 1000 m

Mistrzostwa Polski Długodystansowe Jurata 2006
Marytna Falkiewicz kl. III b – I miejsce – Mistrz Polski 3200 m
Martyna Falkiewicz kl. III b – I miejsce – Mistrz Polski sztafeta 4 x 100 m
Marek Hacia kl. I c – IV miejsce
Michał Brodzik kl. I c – I miejsce – Mistrz Polski 1600 m p. p.
Michał Brodzik kl. I c – I miejsce – Mistrz Polski sztafeta 4 x 800 m

Mistrzostwa Polski w pływaniu szybkim Gorzów Wielkopolski
Marek Hacia kl. I c – II miejsce – 50 m p. p.
Martyna Falkiewicz kl. III b – III miejsce – 400 m p. p.
Martyna Falkiewicz kl. III b – III miejsce – 1500 m p. p.

Mistrzostwa Polski w pływaniu Wrocław 2006
Marek Hacia kl. I c – II miejsce – 800 m p. p.
Marek Hacia kl. I c – II miejsce – 400 m p. p.
Michał Brodzik kl. I c – I miejsce – 50 m p. p.
Michał Brodzik kl. I c – II miejsce – 25 m p. w.
Michał Brodzik kl. I c – III miejsce – 100 m p. p.
Michał Brodzik kl. I c – II miejsce – 200 m p. p.
Michał Brodzik kl. I c – II miejsce – 400 m p. p.
Michał Brodzik kl. I c – I miejsce – sztafeta 4 x 100 m p. p.
Michał Brodzik kl. I c – II miejsce – sztafeta 4 x 50 m p. p.

Mistrzostwa Gdyni Szkół Gimnazjalnych w pływaniu 2007
Rafał Gajewski kl. III a – I miejsce – 100 m stylem zmiennym
Rafał Gajewski kl. III a – I miejsce – 50 m stylem grzbietowym
Rafał Gajewski kl. III a – I miejsce – 100 m stylem grzbietowym
Rafał Gajewski kl. III a – I miejsce – 50 m stylem klasycznym
Michał Brodzik kl. I c – II miejsce – stylem motylkowym
Michał Brodzik kl. I c – II miejsce – sztafeta 9 x 50 m
Magda Szymańska kl. I c – I miejsce – 25 m stylem motylkowym
Magda Szymańska kl. I c – II miejsce – sztafeta 9 x 50 m stylem dowolnym
Natalia Dmochowska kl. I c – IV miejsce – 100 m stylem zmiennym

Osiągnięcia naukowe

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Joanna Wilińska kl. III b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Joanna Wilińska kl. III b – finalistka

Konkurs Znajomości Języka Angielskiego klas II Gimnazjum
Aleksander Kowalik – I miejsce
Bartosz Raczkowski – II miejsce
Aleksandra Zabost – III miejsce

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Michał Kościelski kl. I a – VI miejsce

Ogólnopolski Konkurs “Na wspólnej ziemi” historia Żydów polskich
Paweł Budzisz, Wojciech Droździel, Marek Piatkowski, Wiktor Podsiadły kl. III b – wyróżnienie

Konkurs Biologiczny
Aleksander Kowalik

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas I Gimnazjum “Matematyka i sport” – IV miejsce
Michał Kościelski kl. I a
Aleksandra Usarzewicz kl. I b
Konrad Reiter kl. I b
Paskal Grabowy kl. I b

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas II Gimnazjum “Spacerkiem po Gdyni” – II miejsce
Anna Tomczak kl. II c
Danuta Łaga kl. II c
Bartosz Raczkowski kl. II b
Jakub Szczotka kl. II a

Wojewódzki Konkurs Matematyczny “Asy Matematyczne”
Izabela Stenka – finalistka etapu wojewódzkiego

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”
76 osób

X Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Mariusz Konkel, Łukasz Pawłowski – IV miejsce drużynowo

Wojewódzki Konkurs Wokalistów w kategorii wiekowej 13-15
Maja Gadzińska kl. II a – I miejsce

Przegląd Piosenki Aktorskiej i Poezji Śpiewanej w ramach “Wielkich Dionizjów”
Maja Gadzińska kl. II a – I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Muzyczny “Miłość w poezji i muzyce różnych narodów”
Maja Gadzińska kl. II a – wyróżnienie
Dominika Ropela, Marta Hinc, Sylwia Szalk, Marzena Szalk kl. II c – II miejsce

Wojewódzki Konkurs Plastyczny “Moje spotkanie z Europą”
Joanna Wilińska kl. III b – I miejsce

Konkurs Plastyczny “Im bardziej prószy śnieg, bim bom…”
Hanna Drewek kl. II a – wyróżnienie

Międzyszkolny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Szkół Gimnazjalnych
Tomasz Januszewski, Łukasz Pawłowski, Karol Brzeziński – II miejsce

Osiągnięcia sportowe

Otwarte Mistrzostwa Gdyni Szkół Gimnazjalnych w pływaniu na dystansie 50 m stylem klasycznym
Maja Gadzińska kl. II a – I miejsce
Aleksander Kowalik kl. II a – II miejsce

Mistrzostwa Klas Gimnazjalnych w Pchnięciu Kulą
Joanna Michalska kl. I a – I miejsce

Szachowe Mistrzostwa Gdyni
Tomasz Pyśk kl. III b, Tomasz Budzisz kl. I a – III miejsce drużynowo

Osiągnięcia naukowe

Radosław Różański kl. IIc – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego “Multitest 2004″

Anna Samól kl. IIc – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego “Multitest 2004″

Bartosz Bucoń kl. IIIb – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego “Multitest 2004″

Joanna Balana kl. IIIb – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego “Multitest 2004″

Michał Paterski kl. IIIa – wyróżnienie za Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Multitest 2004″

Alicja Czerwińska kl. IIIa – wyróżnienie za Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Multitest 2004″

Anna Tomczak kl. Ia – I miejsce w Międzyszkolnym konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Danuta Łaga kl. Ia – I miejsce w Międzyszkolnym konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Bartosz Raczkowski kl. Ib – I miejsce w Międzyszkolnym konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Jakub Szczotka kl. Ia – I miejsce w Międzyszkolnym konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Danuta Łaga kl. Ic – VI miejsce w Wojewódzkim konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Marta Walczuk kl. Ic – VI miejsce w Wojewódzkim konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Bartosz Raczkowski kl. Ib – VI miejsce w Wojewódzkim konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Jakub Szczotka kl. Ia – VI miejsce w Wojewódzkim konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Piotr Mydlak kl. IIIb – I miejsce na poziomie klas III gimnazjum w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego “Felberg”

Paweł Brzeziński kl. IIIb – I miejsce na poziomie klas III gimnazjum w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego “Felberg”

Domikika Hapka kl. IIb – II miejsce na poziomie klas II gimnazjum w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego “Felberg”

Magdalena Jamroz kl. IIb – II miejsce na poziomie klas II gimnazjum w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego “Felberg”

Karolina Przybek kl. Ic – III miejsce na poziomie klas I gimnazjum w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego “Felberg”

Damian Pobłocki kl. Ic – III miejsce na poziomie klas I gimnazjum w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego “Felberg”

Krzysztof Herdzik kl. IIIa – etap wojewódzki Konkursu Literatury i Języka Polskiego

Magdalena Czerwińska kl. IIIb – etap wojewódzki Konkursu Literatury i Języka Polskiego

Michał Paterski kl. IIIa – II miejsce w IX Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni

Łukasz Pawłowski kl. IIa – II miejsce w IX Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni

Bartosz Raczkowski kl. Ib – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego “Multitest 2004″

Krzysztof Herdzik kl. IIIa – III Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjum

Krzysztof Herdzik kl. IIIa – etap wojewódzki Konkursu Historycznego

Osiągnięcia sportowe

Osiągnięcia naukowe

Anna Dampc – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Anna Dampc – II miejsce w II edycji Konkursu Języka Angielskiego “I kocham Cię jak Irlandię”

Tomasz Wawryków – finalista Olimpiady Teologii Katolickiej  ”Jan Paweł II – Apostoł Jedności”

Szymon Reiter – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla szkół gimnazjum

Radosław Jankowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla szkół gimnazjum

Krzysztof Herdzik – finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla szkół gimnazjum

Osiągnięcia sportowe

Michał Rosa – III miejsce w OTK Grand Prix Polski w Judo Juniorów Młodszych

Maria Żurkiewicz – II miejsce w VII Międzynarodowym Turnieju Karate w konkurencji Kumite Dziewcząt 14 -15 lat

Jacek Lewandowski – II miejsce w Mistrzostwach Okręgu Młodzików w skoku o tyczce

Osiągnięcia naukowe

Joanna Hinz – Konkurs Wiedzy Biblijnej (X miejsce w Polsce) – indeks

Małgorzata Kowalczyk – Konkurs Wiedzy Biblijnej (XIII miejsce w Polsce) – indeks

Bartosz Wiśniewski – olimpiada historyczna, Konkurs Katyński (IV miejsce w Polsce)

Barbara Bałdyga – Gimnazjada Geograficzna

Agnieszka Borkowska – obój (IV miejsce na Festiwalu Muzyki Słowiańskiej)

Karolina Butowska – Rodno mowa – proza i poezja kaszubska

Agnieszka Gliniewicz – olimpiada polonistyczna

Radosław Jankowski – matematyka – Kangur

Marcin Korbolewski – olimpiada historyczna

Marta Młynarczyk – matematyka – Kangur (I miejsce)

Natalia Ostrowska – olimpiada polonistyczna

Emilia Radacka – Ośrodek Karta

Szymon Reiter – matematyka – Kangur

Agata Ryżewska – olimpiada historyczna

Paweł Smoleński – olimpiada anglistyczna

Osiągnięcia sportowe

Leszek Golemienko – taniec towarzyski (mistrz Polski) – indeks

Kamila Malinowska – biegi średniodystansowe (III miejsce w Polsce)

Marta Rudek – lekkoatletyka (V miejsce w Polsce)

Paweł Zawiszewski – płetwonurkowanie (mistrz Polski)

Barbara Bałdyga – strzelectwo

Michał Bucoń – judo

Radosław Jankowski – judo (III miejsce na mistrzostwach międzywojewódzkich)

Sandra Kubicka – taniec nowoczesny (II miejsce w konkursie międzywojewódzkim)

Kamila Malinowska – biegi przełajowe

Karolina Rudak – judo

Katarzyna Sierżęga – taniec towarzyski

Ewa Wardzyńska – biegi na orientację (VI miejsce w województwie)

Miriam Wójcik – piłka nożna