Konkurs na nazwę i logo sklepiku

W ostatnim czasie rozstrzygnięto konkurs na najciekawszą nazwę i logo naszego sklepiku.  Konkurs polegał na przygotowaniu przez chętnych uczniów nazwy i projektu loga sklepiku szkolnego na kartce formatu A4. Wybór tej jedynej nazwy nie należał do najłatwiejszych. Pojawiło się wiele interesujących, zabawnych i ciekawych propozycji. Spośród wszystkich prac Samorząd Uczniowski wraz z Panią sprzedawczynią wyłonił…

Czytaj więcej

Przerwa na czytanie

W piątek 27 października nasza szkoła po raz drugi brała udział w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w ilości osób czytających książki na przerwie. Uczniowie przynieśli własne książki lub wypożyczyli je z biblioteki, i czytali je na przerwach. Jest to z pewnością ciekawa alternatywa dla wszechobecnego telefonu komórkowego.

Czytaj więcej

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 25 września uczniowie klasy IIIa przeprowadzili wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wyniki wyborów przedstawił pan dyrektor Dariusz Kruca podczas obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych. W wyborach zwyciężyła Alicja Lasota, a w wykonywaniu obowiązków SU będą ją wspierały: Alicja Paszak, Joanna Kochańska oraz Martyna Sendacka. Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej

Dzień bez plecaka w KSP

Uczniowie Szkoły Podstawowej obchodzili dzień bez plecaka! Pomysły uczniów były zaskakujące i kreatywne. Zamiast plecaków książki przywędrowały do szkoły w wózkach, garnkach, torbach na kółkach, klatkach i transporterach i wielu innych „nieplecakach”.

Czytaj więcej