AktualnościLiceum - Samorząd uczniowskiLiceum - wiadomościZ życia szkoły 2022/2023

Dzień św. Walentego w KLO był z pewnością pełen wrażeń. W tym roku klasa klasa 4P udekorowała szkołę, to dzięki nim na szkolnych korytarzach pojawiły się czerwone serca i wiersze. Uczniowie tej klasy zorganizowali także tradycyjną pocztę walentynkową i przygotowali quiz na platformie Kahoot, który testował między innymi wiedzę na temat związków romantycznych postaci literackich. Powtórka z języka polskiego przyda się przed maturą nawet w takiej formie!

Duże zainteresowanie wzbudził koncert życzeń i dedykacje piosenek, wśród których swoje imię usłyszało wiele uczennic i uczniów.

Punktem kulminacyjnym był występ przygotowany w formie flashmobu. Swoich głosów użyczyli chórzyści z klasy maturalnej, uczennice z klasy pierwszej i drugiej, elementy taneczne i cheerleaderskie zapewniła klasa 1PMH. Entuzjastycznie został powitany udział dyrekcji szkoły i nauczycieli j. polskiego i geografii.

Specjalne podziękowania kierujemy do klasy 4P oraz Zosi Sławińskiej, która była odpowiedzialna za organizację występu, zaprosiła do niego wykonawców, i oczywiście sama wzięła w nim udział.