Z życia szkoły 2021/2022

Od egzaminu ósmoklasisty młodzież klas ósmych trenowała poloneza, od czterech dni zajmowała się dekoracją sali i w końcu nadszedł ten wyczekiwany wieczór.

We wtorek 14 czerwca odbył się w naszej szkole Bal Ósmoklasisty. Na pięknie udekorowanej sali oprócz przejętej, elegancko ubranej młodzieży zebrali się liczni goście: dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne oraz pracownicy administracji. Ponadto przybyli rodzice i bliscy, aby kibicować swoim dzieciom podczas poloneza. Rozpoczęcie uroczystości poprowadzili Marta Królicka i Jakub Banaszak. Głos zabrali ks. prałat Sławomir Decowski, pan dyrektor Dariusz Kruca oraz dyrektor ks. profesor Wojciech Cichosz. Po słowach „Poloneza czas zacząć!” obie klasy zatańczyły przepięknie ten taniec, którego rangę podkreśliły jeszcze eleganckie róże wręczone dziewczętom przez chłopców. Jeszcze klasowe zdjęcia, ciepły posiłek, a potem do późnego wieczora zabawa przy muzyce!

W środę trzeba było niestety uprzątnąć salę i poprzebijać ciężko wiązane balony, ale to też okazał się czas do dobrej zabawy i wspólnego śniadania obu klas ósmych!

ZOBACZ ZDJĘCIA