AktualnościBiologiaKoło pasjonatów biologiiLiceum - wiadomościOlimpiady i konkursyZ życia szkołyZ życia szkoły 2021/2022Z życia szkoły 2022/2023Zdolni z Pomorza

W AKTUALNOŚCIACH na stronie Projektu Zdolni z Pomorza opublikowano listy laureatów i finalistów etapu powiatowego. Z naszej szkoły zakwalifikowali się:

 

LAUREACI z KLO:

FIZYKA – Horodecka Dominika –  1 MIEJSCE

MATEMATYKA – Horodecka Dominika – 1MIEJSCE

MATEMATYKA – Mikołaj Rosman – 2 MIEJSCE

KOMPETENCJE  SPOŁECZNE – Żmijewski Maciej – 2MIEJSCE

BIOLOGIA – Gruszczyńska Paulina – 3MIEJSCE

INFORMATYKA – Jan Rudnicki – 3MIEJSCE

 

FINALIŚCI z KLO:

CHEMIA -Marek Rudnicki

CHEMIA- Zofia Plenikowska

KOMPETENCJE SPOŁECZNE – Mroziński Karol

KOMPETENCJE SPOŁECZNE – Ślusarski Stanisław

 

FINALISTA z KSP:

CHEMIA – Królicka Marta  (KSP)

 

Serdecznie gratulujemy uzyskania tak wysokich wyników i zakwalifikowania się do etapu wojewódzkiego!

 

Projekt Zdolni z Pomorza to nowatorski i unikalny w skali kraju projekt prowadzony przez samorząd województwa pomorskiego. Jego celem jest zapewnienie szczególnie uzdolnionym uczniom pomorskich szkół wsparcia w osobistym rozwoju. Wsparcie to udzielane jest uczniom posiadającym talenty zarówno w dziedzinie nauk ścisłych, jak i humanistycznych. Uczestnikami projektu Zdolni z Pomorza mogą stać się uczniowie szkół podstawowych (klasy VII-VIII), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, wykazujący szczególne uzdolnienia z takich przedmiotów, jak: matematyka, fizyka, informatyka, biologia, chemia, a także z obszarów związanych z kompetencjami społecznymi (język polski, historia, filozofia itp.).

Więcej na stronach projektu:  https://zdolnizpomorza.pl/