Liceum - Samorząd uczniowskiLiceum - wiadomościZ życia szkoły 2020/2021

Dnia 16 października w naszej szkole odbył się Dzień Nauczyciela. Z tej okazji przewodniczący SU LO – Jakub Leżohupski wraz ze swoim zastępcą, Jakubem Stachowskim, w imieniu całej społeczności liceum, złożył wszystkim nauczycielom najserdeczniejsze życzenia. W tym czasie nasze grono pedagogiczne miało przyjemność wypicia kawy oraz skosztowania pysznych ciast.
Sekcja Artystyczna przygotowała świetną atrakcję pt. „Nasi nauczyciele w dzieciństwie”, jak i tablicę z wcześniej wykonanymi przez uczniów wierszykami, a także rysunkami nauczycieli.
W czasie przerw towarzyszyła nam muzyka prowadzona przez Sekcję Techniczną. Z tej strony serdecznie dziękujemy Zofii Sławińskiej z klasy I MH za mały koncert dla całej szkoły.
Każda z klas Dzień Edukacji Narodowej świętowała we własnym gronie. Klasa 3a tego dnia skupiła się na podmiotach zaangażowanych w edukację. Uczniowie wykonali graficzne podziękowania dla rodziców za to, czego ich nauczyli. Przygotowali również niespodziankę dla klasy 1 z okazji przyjęcia ich w poczet uczniów – eksperyment z szybko rosnącym kwiatkiem.
ZOBACZ ZDJĘCIA