Katolickie Liceum OgólnokształcąceLiceum - Samorząd uczniowskiLiceum - wiadomościZ życia szkoły 2019/2020

Walentynki w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym uczniowie spędzili na kolorowo odczytując kartki rozdane przez samorząd ze szkolnej poczty walentynkowej. Punktem kulminacyjnym był jednak wielki koncert walentynkowy, który odbył się dla odmiany 20.02. w Tłusty Czwartek, stąd dowcipna nazwa wydarzenia „Tłuste Walentynki”.
Po modlitwie porannej rozdano pączki ufundowane przez dyrekcję, a o 11.50 utwór „Lubię wracać tam, gdzie byłem” zaprezentowany przez Krzysztofa Lorka rozpoczął wydarzenie. Po otwarciu koncertu i zapowiedzeniu uczestników przez prowadzących: Antoniego Duszaka i Pauliny Szofer z klasy II AB, uczniowie zobaczyli kolejne utwory zaprezentowane przez szkolny zespół oraz gości ze Szkoły Muzycznej, ale również występy przygotowane przez wszystkie klasy pierwsze oraz drugą. Gwoździem programu okazał się turniej „Katoliada” inspirowany znanym programem „Familiada” – jedyna różnica polegała na tym, że w składy drużyn nie wchodziły rodziny, a uczniowie i nauczyciele, których reprezentowali pani Danuta Koleśniak, pani Hanna Sobolewska, pani Edyta Olek, pan Maciej Meller i kapitan drużyny – pan Maciej Kornecki. Pomimo zaciętej walki o cenne punkty uczniowie wygrali z drużyną nauczycielską.
Pragniemy złożyć ogromne podziękowania na ręce uczniów Szkoły Muzycznej za utworzenie filaru naszego koncertu, bez którego wydarzenie nie mogłoby się ostać. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do wszystkich grających i partycypujących w występach, nie zapominając o personelu odpowiedzialnym za sprzęt i nagłośnienie oraz ekipę dekoracyjną.
ZOBACZ ZDJĘCIA