Katolickie Liceum OgólnokształcąceLiceum - wiadomościZ życia szkoły 2018/2019

W niedzielę, 20 stycznia, tegoroczni maturzyści bawili się na balu studniówkowym, który tradycyjnie odbył się w murach naszej szkoły. Przygotowaniom nie było końca.  Rozpoczęły się kilka miesięcy wcześniej, gdy uczniowie zaczęli naukę tańca, a zakończyły w ostatnim tygodniu strojeniem sali gimnastycznej.
O godzinie 18, w imieniu maturzystów, zebranych powitały Marta i Weronika. Następnie głos zabrali: ksiądz kanclerz prof. Wojciech Cichosz, Pan dyrektor Leszek Ciesielski oraz przewodnicząca Rady Rodziców Pani Grażyna Dułak. Po przemówieniach, bal rozpoczęliśmy tradycyjnym “Polonezem”. Następnie uczniowie klas trzecich przygotowali niespodziankę dla licznie zgromadzonych gości – zaprezentowali kilkunastominutowy pokaz tańców nowoczesnych i standardowych.
Dzięki zaangażowaniu rodziców w przygotowanie imprezy, katering i oprawa muzyczna stanęła na najwyższym poziomie. Bawiliśmy się do wczesnych godzin porannych.  Oby wyniki egzaminów maturalnych stały na równie wysokim poziomie – czego wszystkim maturzystom życzymy.
ZOBACZ ZDJĘCIA