W sobotę 24 lutego 2018 roku drzwi do naszej szkoły zostały otwarte dla wszystkich zwiedzających. Choć aura nie była sprzyjająca, frekwencja dopisała. Wśród gości najwięcej było uczniów szkół podstawowych, którym towarzyszyli rodzice, zainteresowanych naborem do klas IV, V, VI i VII na rok szkolny 2018/2019 do Katolickiej Szkoły Podstawowej. Niewiele mniejszą grupę stanowili uczniowie klas III gdyńskich gimnazjów, którzy mogli zapoznać się z ofertą Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego na nowy rok szkolny. Najwięcej pytań dotyczyło przedmiotów realizowanych w zakresie rozszerzonym, a więc matematyki, fizyki, informatyki oraz chemii, biologii, a także języka angielskiego.
Młodzież uczestniczyła w licznych zajęciach laboratoryjnych i warsztatach. Przygotowano również konkursy, w których można było wygrać cenne nagrody.
Wszystkich zainteresowanych edukacją w szkole podstawowej zapraszamy na spotkanie z kandydatami i ich rodzicami, które odbędzie się w środę 7 marca o godzinie 18:30 w sali gimnastycznej.
Kandydaci do liceum wszystkie niezbędne informacje rekrutacyjne odnajdą na naszej stronie internetowej już od 1 marca 2018 roku.
ZOBACZ ZDJĘCIA