Od 6 do 8 września 2017 roku we Wdzydzach Kiszewskich odbywał się obóz integracyjny najmłodszych klas naszej szkoły podstawowej. Choć pogoda nam nie dopisała, wszyscy bawili się świetnie. Każda z klas miała spotkania z wychowawcą, podczas których uczestnicy poznawali siebie nawzajem, a także spotkania z pedagogiem, dzięki którym zrozumieli, jak powinna wyglądać współpraca w klasie.
Uczniowie spotkali się także z Ks. Kanclerzem  – prof. Wojciechem Cichoszem – i Panem Dyrektorem – mgr Dariuszem Krucą. Podczas tego spotkania Ks. Kanclerz przewodniczył  radosnym śpiewom, a Pan Dyrektor przekazał podstawowe informacje na temat funkcjonowania naszej szkoły.
Pobyt na obozie uświetniły także także inne atrakcje, jak np. rejs statkiem po jeziorach wdzydzkich. Kiedy pogoda trochę się poprawiła, uczniowie mogli wykorzystać duże boisko na terenie ośrodka i cieszyć się aktywnością fizyczną. Grali w piłkę nożną czy badmintona, a nawet rozgrywali mecz rugby wg zasad tzw. paryżanki. Ostatniego dnia odbył się turniej międzyklasowy, wymagający wykazania się zarówno sprawnością fizyczną, jak i wiedzą i umiejętnościami z różnych dziedzin. Rozwiązywane zadania prowadziły do odkrycia nagrody, którą był słodki skarb dla każdej klasy.
ZOBACZ ZDJĘCIA