Od poniedziałku 4 września do środy 6 września 2017 uczniowie klas siódmych Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz pierwszej klasy Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego brali udział w obozie integracyjnym we Wdzydzach Kiszewskich, podczas którego mieli okazję zapoznać się z wychowawcami oraz zawiązać nowe przyjaźnie pomiędzy sobą.

Wyjazd obfitował w ciekawe spotkania i różne atrakcje. Zwiedzaliśmy Muzeum Etnograficzne we Wdzydzach i braliśmy udział w warsztatach lepienia z gliny oraz tworzenia papierowych kwiatów.  Uczestniczyliśmy także w rejsie statkiem po jeziorze, ciesząc się pogodą, która wówczas nam dopisała, choć przez większość czasu nas nie rozpieszczała. Uczniowie wzięli udział w odprawionej przez Księdza Kanclerza mszy świętej, w której uczestniczyli również Dyrektorzy Katolickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. Dużą popularnością cieszyły się zajęcia zorganizowane przez panią pedagog – mgr Mariolę Błaszczuk. Zwieńczeniem jednego z dni była dyskoteka, którą poprowadził Dj Zajkoś ;-), czyli mgr Paweł Zajkowski (nauczyciel muzyki i informatyki). Zmagania na murawie piłkarskiej i boisku do siatkówki, które zorganizowały i poprowadziły nauczycielki wychowania fizycznego – mgr Edyta Olek i mgr Barbara Rybińska – ukazały kolejne talenty naszych nowych wychowanków.

Pomimo niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych, nikt nie tracił pogody ducha, wszyscy nieźle się bawili i dobrze zintegrowali, zatem można uznać, iż obóz spełnił pokładane w nim przez uczniów i wychowawców oczekiwania.

ZOBACZ ZDJĘCIA