Osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH, OLIMPIADACH ORAZ ZAWODACH SPORTOWYCH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2020/2021

KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA
Olimpiada Matematyczna Juniorów
Marcin Horodecki, klasa VIII a - zakwalifikowany do zawodów II stopnia
Wiktor Olek, klasa VII a - zakwalifikowany do zawodów II stopnia
Krzysztof Weronko, klasa VIII a - zakwalifikowany do zawodów II stopnia

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Maja Józefowicz, klasa VIII a - zakwalifikowana do etapu rejonowego
Liwia Balcerak, klasa VIII a - zakwalifikowana do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Jakub Banaszak, klasa VII b - zakwalifikowany do etapu rejonowego
Zofia Licau, klasa VIII a - zakwalifikowana do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Patrycja Grela, klasa VIII a - zakwalifikowana do etapu rejonowego
Karolina Michniowska, klasa VII b - zakwalifikowana do etapu rejonowego
Krzysztof Weronko, klasa VIII a - zakwalifikowany do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Gabriella Żuczek, klasa VII b - zakwalifikowana do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Marcin Horodecki, klasa VIII a - zakwalifikowany do etapu rejonowego
Wiktor Olek, klasa VII a - zakwalifikowany do etapu rejonowego
Krzysztof Weronko, klasa VIII a - zakwalifikowany do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Marcin Horodecki, klasa VIII a - zakwalifikowany do etapu rejonowego
Maciej Ołtarzewski, klasa VIII a - zakwalifikowany do etapu rejonowego

Konkurs Lingwistyki Matematycznej "Wieża Babel"
Marcin Horodecki klasa VIII a - zakwalifikowany do finału
Mikołaj Moskot klasa VI a - zakwalifikowany do finału
Wiktor Olek klasa VII a - zakwalifikowany do finału
Tymoteusz Szornak klasa VII b - zakwalifikowany do finału
Krzysztof Weronko klasa VIII a - zakwalifikowany do finału

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr
Błażej Chojnicki, kl. III a - laureat III miejsca
Marcin Horodecki klasa VIII a - laureat III miejsca

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie 2020
Piotr Gajewski, klasa VIII a - 10 miejsce
Krzysztof Gajewski, klasa VI a - 13 miejsce
Błażej Chojnicki, kl. III a - 39 miejsce
Szymon Merdas, kl. III a - 40 miejsce

Pomorska Liga Zadaniowa
Monika Afeltowicz, klasa VII a - zakwalifikowana do finału z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne
Marcin Horodecki, klasa VIII a - zakwalifikowany do finału z matematyki
Wiktor Olek, klasa VII a - zakwalifikowany do etapu powiatowego z matematyki
Krzysztof Weronko, klasa VIII a - zakwalifikowany do etapu powiatowego z matematyki

Wojewódzki Konkurs Pomorski Czarodziej
Krzysztof Gajewski, klasa VI a - 3 miejsce
Piotr Gajewski, klasa VIII a - 4 miejsce
Błażej Chojnicki, klasa III a - 7 miejsce
Szymon Merdas, klasa III a - 19 miejsce
Zuzanna Afeltowicz, klasa III a - 24 miejsce

Wojewódzki Konkurs „Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy” - edycja 2020
RECYTACJA
Maja Józefowicz, klasa VIII a - wyróżnienie
LITERATURA
Konrad Martuszewski, klasa III a - I miejsce
Kajetan Jankowski, klasa IV a - wyróżnienie
PLASTYKA
Zuzanna Ciechanowicz, klasa VIII a - I miejsce
KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Olimpiada Biologiczna
Błażej Mienik, klasa 3 - zakwalifikowany do etapu okręgowego

Olimpiada Historyczna
Maciej Dzięgiel, klasa 2BC - zakwalifikowany do etapu okręgowego
Leonard Gołąb, klasa 2A - zakwalifikowany do etapu okręgowego
Mateusz Wrzos, klasa 2MH - zakwalifikowany do etapu okręgowego

Olimpiada Przedsiębiorczości
Gustaw Woźniak, klasa 2A - zakwalifikowany do etapu okręgowego

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie 2020
Krzysztof Butowski kl. 3 - IV miejsce

Pomorska Liga Zadaniowa
Dominika Horodecka, klasa 2 A - zakwalifikowana do finału z informatyki, finalistka etapu powiatowego z fizyki
Maciej Żmijewski, klasa 1 P - zakwalifikowany do finału z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne
Krzysztof Butowski, klasa 3 - zakwalifikowany do etapu powiatowego z fizyki

Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice
Krzysztof Butowski, klasa 3 - zakwalifikowany do finału
Stanisław Dettlaff, klasa 2P - zakwalifikowany do finału
Patryk Rogowski, klasa 3 - zakwalifikowany do finału
Oskar Różański, klasa 3 - zakwalifikowany do finału

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
Mistrzostwach Polski w Dwuboju do lat 12
Igor Mentel, kl. VII b - I miejsce

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach
Sandra Konkol, kl. VII a - I miejsce

Mistrzostwa i Puchar Województwa Pomorskiego w Tańcu
Artur Strzyżewski, kl. V a - II miejsce