Osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH, OLIMPIADACH ORAZ ZAWODACH SPORTOWYCH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2019/2020

KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA
Olimpiada Matematyczna Juniorów
Franciszek Zienkiewicz kl. VIII a - zakwalifikowany do finału
Marcin Horodecki kl. VII a - uczestnik II etapu
Krzysztof Kąkol kl. VIII a - uczestnik II etapu
Maciej Żmijewski kl. VIII a - uczestnik II etapu

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Paulina Gruszczyńska kl. VIII a - laureatka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Marcin Horodecki kl. VII a - laureat
Franciszek Zienkiewicz kl. VIII a - laureat

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Paulina Gruszczyńska kl. VIII a - finalistka

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Karol Dąbkowski kl. VIII a - finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Paulina Gruszczyńska kl. VIII a - laureatka

Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Marcin Horodecki kl. VII a - laureat
Maciej Ołtarzewski kl. VII a - laureat

Pomorska Liga Zadaniowa - Zdolni z Pomorza
Karol Dąbkowski kl. VIII a - zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego z chemii,
Paweł Cichy kl. VIII b zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego z matematyki
Paulina Gruszczyńska kl. VIII a zakwalifikowana do II etapu z biologii,
Agata Marcjanik kl. VIII a zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego z matematyki,
Marcin Horodecki kl. VII a zakwalifikowany do II etapu z informatyki,
Maciej Ołtarzewski kl. VII a zakwalifikowany do II etapu z informatyki,
Weronika Pełka kl. VIII b zakwalifikowana do II etapu z przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne,
Franciszek Zienkiewicz kl. VIII a zakwalifikowany do II etapu z matematyki

Pomorskie Mecze Matematyczne
Szkoła Podstawowa nr 28 : KSP 24:30
KSP : Szkoła Podstawowa nr 16 35:30
Szkoła Podstawowa nr 39 : KSP 29:21

Ogólnopolski Konkurs Lingwistyki Matematycznej "Wieża Babel"
Wiktor Olek kl. VI a - zakwalifikowany do finału

Wojewódzki Konkurs „Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy”
RECYTACJA
Barbara Splitt, klasa V a - III miejsce
Anna Witt, klasa VIII a - wyróżnienie
LITERATURA
Anna Witt, klasa VIII a - II miejsce
PLASTYKA
Zuzanna Ciechanowicz, klasa VII a - I miejsce
Anna Piontke, klasa V a - I miejsce
Tymoteusz Szornak, klasa VI b - II miejsce
Mateusz Lasota, klasa IV a - wyróżnienie

VII Wojewódzki Konkurs plastyczno-fotograficzno-filmowego „Uzależnienia XXI w.”
Maciej Ołtarzewski kl. VII a – Film pt. ”Nie daj się zaplątać” - I miejsce
Mateusz Wąsik z kl. V a – Grafika Komputerowa - I miejsce
Tymoteusz Szornak kl. VI b – Fotografia - II miejsce
Paulina Ksobiech kl. VII a – Fotografia - III miejsce
Jakub Hofman kl. VI a – Plastyka - III miejsce
Zuzanna Ciechanowicz z kl. VII a - wyróżnienie
Karol Łacheta kl. VII a - wyróżnienie
Marta Królicka kl. VI a - wyróżnienie

XXVI Pomorski Konkurs Plastyczno Literacki "Gwiazdka tuż,tuż"
Patrycja Brzuzek kl. VIII b - I miejsce
Jakub Hofman kl. VI a - II miejsce
Artur Nowak kl. VI b - II miejsce
Zuzanna Ciechanowicz kl. VII a - wyróżnienie
Gabriela Kołodziej z kl. IV a - wyróżnienie
Julianna Kerlin z kl. V a - wyróżnienie
Piotr Rybka z kl. V b - wyróżnienie

12. Wojewódzki Konkurs Piosenki Świątecznej "Czas świąt, czas kolędowania"
Laura Iwanicka kl. VII a - wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek "Nad Światem Cicha Noc"
Laura Iwanicka kl. VII a - II miejsce

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
Dominika Horodecka kl. 1 A zakwalifikowana do etapu okręgowego

Olimpiada Biologiczna
Magdalena Chylewska kl. 3 ABC uczestniczka etapu okręgowego
Błażej Mienik kl. AB uczestniczka etapu okręgowego

Pomorska Liga Zadaniowa - Zdolni z Pomorza
Dominika Hinca kl. 2AB zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego z biologii i chemii,
Dominika Horodecka kl. 1 A zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego z matematyki

Pomorskie Mecze Matematyczne
KLO : Powiatowy Zespół Szkół w Rumi 34:-0,5
KLO : I LO w Wejherowie 31:14

Matematyka, Fizyka i Informatyka w technice
Mateusz Majewski kl. 3ABC zakwalifikowany do II etapu

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
4 miejsce w rankingu 43 szkół w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzieży,
XLVII Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Żeglarstwie Gdynia, Wody Zatoki Gdańskiej
Julia Padzik, klasa 5 b – indywidualnie 9 miejsce wśród dziewcząt
Zofia Glaza, klasa 6 a