Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH, OLIMPIADACH ORAZ ZAWODACH SPORTOWYCH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2018/2019

KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA
V Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Święty Janie Pawle II
Paulina Gruszczyńska – kl. 7 a - II miejsce - laureatka
Maciej Żmijewski – kl. 7 a - II miejsce - laureat

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego w roku szkolnym 2018/2019
KLASY IV - VI
Łacheta Karol – kl. 6 a
Horodecki Marcin – kl. 6 a
Splitt Maria – kl. 6 a
Lewna Małgorzata – kl. 5a

KLASY VII - VIII
Ciechanowicz Mateusz – kl. 8 c
Cichy Paweł – kl. 7 b - laureat

18 Ogólnopolski Konkurs Twórczego Używania Umysłu Wyspa Zagadek 2018
Maciej Żmijewski, kl. VII a - laureat

Olimpiada Matematyczna Juniorów
Przemysław Urbanek, kl. VIII b - uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Iga Kowalska kl. VIII a - finalistka
Urszula Ząbkiewicz kl. VIII c - finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Mateusz Ilczuk kl. VIII a - finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Aleksandra Kołodziejska kl. VIII b - finalistka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Julia Łapiuk kl. VIII b - laureatka
Aleksandra Putyrska kl. VIII a - finalistka
Przemysław Urbanek kl. VIII b - finalista

Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Maciej Ołtarzewski kl. VI a - laureat
Marcin Horodecki kl. VI a - finalista
Paweł Rietz kl. VIII a - finalista
Przemysław Urbanek kl. VIII b - finalista

Indywidualne Szachowe Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 – kategoria dziewcząt
Sandra Konkol kl. V b - III miejsce

Wojewódzki Konkurs „Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy”
RECYTACJA
Maja Józefowicz, kl. VI a - I miejsce
Liwia Balcerak, kl. VI a - wyróżnienie
PLASTYKA
Anna Piontke, kl. IV a - I miejsce
Maksymilian Kaczmarek, kl. V a - III miejsce
Tymoteusz Szornak, kl. V b - III miejsce
Zofia Sławińska, klasa VII a - III miejsce
Karolina Gruchała, kl. VII a - wyróżnienie
Paulina Ksobiech, kl. VI a - wyróżnienie
Zuzanna Ciechanowicz, kl. VI a - wyróżnienie
Andrzej Pałacha, kl. VII b - wyróżnienie
Wiktoria Martuszewska, kl. IV b - wyróżnienie
Mateusz Wąsik, kl. IV a - wyróżnienie

Konkurs Literacki "Słowem malowane"
Wiktoria Holk kl. V a - III miejsce
Monika Afeltowicz kl. V a - wyróżnienie
Franciszek Buryn kl. V a - wyróżnienie
GIMNAZJUM KATOLICKIE
Olimpiada Historyczna
Leonard Gołąb kl. III b - laureat - II miejsce w Polsce

Olimpiada Języka Angielskiego
Agnieszka Pokora kl. III a - zakwalifikowała się do II etapu

Olimpiada Matematyczna Juniorów
Dominika Horodecka, kl. III b - uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Leonard Gołąb kl. III b -finalista

Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Jakub Sordyl kl. III a - laureat
Jakub Dziopa kl. III a - finalista
Krystian Kuźma-Ebel kl. III b - finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Jędrzej Jeliński kl. III a - laureat
Dominika Horodecka kl. III b - uczestnik etapu rejonowego
Maja Miska kl. III b - uczestnik etapu rejonowego
Jakub Dziopa kl. III a - uczestnik etapu rejonowego
Jakub Sordyl kl. III a - uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Mikołaj Rosman kl. III b - zakwalifikował się do finału
Helena Kulwikowska kl. III b - zakwalifikowała się do finału

Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Aleksandra Komkowska kl. III b - finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Krystian Kuźma-Ebel kl. III b - laureat
Maciej Dzięgiel kl. III b - finalista
Julia Murawska kl. III a - uczestnik etapu rejonowego
Jan Wojewoda kl. III a - uczestnik etapu rejonowego
Jakub Leżohupski kl. III a - uczestnik etapu rejonowego
Michał Donarski kl. III b - uczestnik etapu rejonowego
Leonard Gołąb kl. III b - uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Maciej Dzięgiel kl. III b - finalista
Martyna Stark kl. III c - uczestnik etapu rejonowego
Jakub Sordyl kl. III a - uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs z Fizyki
Dominika Horodecka kl. III b - finalistka
Jakub Dziopa kl. III a - finalista
Maciej Krysiak kl. III b - finalista
Jan Wojewoda kl. III a - finalista
Mikołaj Rosman kl. III b - finalista

Wojewódzki Konkursu Języka Angielskiego
Zuzanna Kopicka kl. III a - finalistka
Alice Małachowska kl. III a - finalistka
Marcelina Zalewska kl. III a - finalistka
Agnieszka Pokora kl. III a - uczestnik etapu rejonowego
Jakub Sordyl kl. III a - uczestnik etapu rejonowego
Nina Wilmann kl. III a - uczestnik etapu rejonowego
Aleksandra Komkowska kl. III b - uczestnik etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs „Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy”
PLASTYKA
Adam Tusiewicz, klasa 3 c - wyróżnienie

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Olimpiada Chemiczna
Aleksander Kahsin, kl. III A - zakwalifikował się do II etapu

Olimpiada Biologiczna
Magdalena Chylewska, kl. II - zakwalifikowała się do II etapu

Olimpiada Matematyczna
Maria Horodecka, kl. III B - zakwalifikowała się do II etapu

Olimpiada Języka Niemieckiego
Patrycja Malecha, kl. III - zakwalifikowała się do II etapu

Konkurs “Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice”
Anna Butowska kl. III B – zakwalifikowała się do finału
Maria Horodecka kl. III B – zakwalifikowała się do finału
Michał Ryplewicz kl. III B – zakwalifikował się do finału
Mateusz Majewski kl. II - zakwalifikował się do finału

Instytut Tertio Millennio - XV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego "Dar na stulecie" 2019
Małgorzata Dettlaff kl. II - III miejsce
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
„Pływam, biegam, zostanę Ironman-em”.
Krystyna Gierowska klasa 3c gim. Miejsce 1
Mateusz Rybiński klasa 3B Miejsce 1
Igor Mentel klasa 5b Miejsce 1
Jakub Polański, 3b Miejsce 2

Igor Mentel kl. 5b
Gdyńskie Delfinarium
   II miejsce 50m stylem grzbietowym

   II miejsce 50m kraulem
Zawody Pływackie MEYN-Lębork
  I miejsce 50m stylem grzbietowym

  III miejsce 100m  zmiennym

Grand Prix Pomorza w pływaniu
  I miejsce 50m stylem grzbietowym

  II miejsce  50m motylkowym  
Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży Otylia Swim Cup-Winter Edition III miejsce 50m. stylem dowolnym 
IV miejsce w kwalifikacji generalnej

Julia Padzik kl. 4b
Reprezentowała szkołę w  Gdyńskim Maratonie Pływackim z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości- III miejsca w klasyfikacji drużynowej

Mistrzostwa Polski Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist do lat 9 5 miejsce

Eberspacher Puchar Mazur - Mistrzostwa PSKO Grupy B 3 miejsce dziewcząt do lat 9

Puchar Burmistrza Chojnic -Puchar Lata Kl. Opt. Gr.B 2 miejsce dziewcząt do lat 9

Puchar Arki Gr, B2 miejsce dziewcząt do lat 9

Puchar Mechelinek3  miejsce dziewcząt do lat 9

Regaty Konstytucyjne kl. Opt. Gr. B 6 miejsce dziewcząt klasyfikacja ogólna

Jesienny Puchar Gdyni Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego Kl. Opt. Gr. B 3 miejsce dziewcząt w klasyfikacji ogólnej oraz 1 miejsce dziewcząt do lat 9

Regaty o Błękitną Gwiazdę Optimista Gr. B 2 miejsce dziewcząt

Srebrny Żagiel Optimista Kiekrz 2 miejsce dziewcząt do lat 9

Mistrzostwa Polski PSKO do lat 11 32 miejsce klasyfikacja ogólna
W sezonie 2018 r. w rankingu PSKO zajmuje 4 miejsce w Polsce wśród dziewcząt do lat 9

Sandra Konkol kl. 5b
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów do lat 10 w szachach błyskawicznych - I miejsce - Mistrzyni Województwa Pomorskiego Juniorek do lat 10.
Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA - do lat 10 I miejsce w turnieju
Turniej Szachowy o Puchar Dowódcy Gdyńskiej Bryg. Lotnictwa MW do lat 14 / 18 I miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 18
II Międzynarodowy Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości II miejsce w klasyfikacji kobiet

Igor Lesner kl. 4a

Zawody szkółki pływackiej JustSwim Kosakowo 2017 I miejsce w stylu grzbietowym oraz I miejsce w stylu dowolnym

Mistrzostwa Katolickiej Szkoły Podstawowej w pływaniu Gdynia 2017II miejsce w stylu dowolnym oraz II miejsce w stylu grzbietowym

Otwarte zawody pływackie dla dzieci organizowane przez szkółkę pływacką Delfin oraz Miasto Gdynia
III miejsce 50m. stylem dowolnym
III miejsce 50m. stylem grzbietowym
Gdyński Drużynowy Maraton Pływacki dla Szkół Podstawowych
III miejsce

Lena Pokrzywińska kl. 5a
Kaszubska Liga Mini Siatkówki w kategorii dwójek 2 miejsce
Grand Prix Kociewia Mini Siatkówki w kategorii dwójek 2 miejsce

Igor Rudek kl. 7a
Żeglarstwo w kategorii O’pen Bic
2 miejsce w Pucharze Opti,
2 miejsce w Mistrzostwach Arki,
3 miejsce w Regatach o Puchar Wójta Gminy Człuchów,
2 miejsce w Błękitnej Wstędze Jeziora Brudno Wielkie.

Anna Herdzik kl.1AB
laureatka nagrody III stopnia Ministra Obrony Narodowej na finale ogólnopolskich zawodów Manewry Artystyczne Wojska Polskiego w kategorii taniec pow.16 lat.

Seweryn Bąk kl. 1a
X Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kosakowo 2 miejsce

Jan Rudnicki kl. 7a
Bieg Niepodległości Kosakowo 4 miejsce

Szymon Narajczyk kl. 5b
Zawodnik Rugby Club Arka Gdynia, wraz z drużyną
Regionalny turniej Dzieci i Młodzieży im. W. Zajczonko w Sopocie 1 miejsce
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Rumii 1 miejsce
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Gdyni 1 miejsce