Osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH I OLIMPIADACH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2017/2018
KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Mateusz Ilczuk kl. VII a – finalista
Aleksandra Kołodziejska kl. VII b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Iga Kowalska kl. VII a - finalistka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Julia Łapiuk kl. VII b – laureatka
Elżbieta Jeziorska kl. VII b – finalistka
Aleksandra Olbromska kl. VII a – finalistka
Aleksandra Putyrska kl. VII a – finalistka

Konkurs Krasomówczy Stand Up & Talk

Aleksandra Kołodziejska kl. VII b – finalistka, 6 miejsce

Konkurs lingwistyki matematycznej “Wieża Babel”

Jakub Sadłowski kl. VII a – finalista, V miejsce
Aleksandra Oblromska kl. VII a – finalistka
Przemysław Urbanek kl. VII b – finalista

Konkurs “Matematyka i Przyroda”

Katolicka Szkoła Podstawowa: Piotr Gajewski, Patrycja Grela, Marcin Horodecki kl. V – IV miejsce

„Gdynia, moje miasto – okno na świat” – poezja śpiewana

Aleksandra Junak kl. VII c – III miejsce

VI Ogólnopolski Konkurs Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II – etap regionalny

Liwia Balcerak kl. V a – I miejsce

VI Ogólnopolski Konkurs Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II – finał

Liwia Balcerak kl. V a – wyróżnienie

Wojewódzko-Metropolitalny Konkurs Biblijny z Księgi Wyjścia – etap rejonowy

Kinga Gryglicka kl. VII a – I miejsce
Mateusz Marczak kl. VII a – wyróżnienie

Konkurs Święty Jan Paweł II – Idźmy naprzód z nadzieją

Zuzanna Ciechanowicz kl. V – I miejsce
Joanna Łacheta kl. VI - I miejsce
Oliwia Stankiewicz kl. VII a - II miejsce
Emilia Bogalecka kl. VII c – III miejsce
Paulina Gruszczyńska kl. VI – III miejsce
Emilia Gryglicka kl. V – wyróżnienie
Igor Rudek kl. VI – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy

Recytacja
Liwia Balcerak kl. V a – II miejsce
Literatura
Łucja Młynarczak kl. VII a – I miejsce
Anna Witt kl. VI a – wyróżnienie
Malarstwo
Joanna Łacheta kl. VI a – I miejsce
Emilia Bogalecka kl. VII c – I miejsce
Emilia Żelewska kl. IV a – II miejsce
Anna Witt kl. VI a – wyróżnienie
Paulina Gruszczyńska kl. VI a – wyróżnienie
Maksymilian Kamzol kl. VII a – wyróżnienie
Anna Putyrska kl. VII a – wyróżnienie
Aleksandra Putyrska kl. VII a – wyróżnienie
Oliwia Pawlędzio kl. VI a – wyróżnienie
Oliwia Stankiewicz kl. VII a – wyróżnienie
Rzeźba
Zofia Sławińska kl. VI a – I miejsce
Franciszek Łuczkiewicz kl. VII b – I miejsce
Paweł Rietz kl. VII a – III miejsce
Emilia Gryglicka kl. V a – wyróżnienie
Kinga Gryglicka kl. VII a – wyróżnienie

Pomorski Konkurs Plastyczno-fotograficzno-filmowy „Uzależnienia XXI wieku”

Zofia Sławińska kl.VI – I miejsce
Joanna Łacheta kl.VI – II miejsce
Łucja Adamowicz kl.VI – II miejsce

XXIV Pomorski Konkurs Literacko-Plastyczny pt. „Gwiazdka tuż, tuż…”

Natalia Jermacz kl. VII b (szopka) – I miejsce
Maja Józefowicz kl. V (szopka) – II miejsce
Emilia Gryglicka kl. V (kartka świąteczna) – I miejsce
Milena Kozłowska kl. IV (kartka świąteczna) - II miejsce

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów

Alicja Hyży kl. III a – finalistka
Karol Adamowicz kl. III e – finalista
Hubert Zapędowski kl. III e – finalista

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Kacper Bober kl. III d – uczestnik II etapu
Krzysztof Butowski kl. III c – uczestnik II etapu
Dominika Horodecka kl. II b – uczestnik II etapu
Zuzanna Ryduchowska kl. II d – uczestnik II etapu

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Alice Małachowska kl. II a – laureatka

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Natalia Buć kl. III d – laureatka
Anna Januszewska kl. III d – laureatka
Aleksandra Kąkol kl. II b – laureatka
Kinga Kocoń kl. III c – laureatka
Konrad Rymarzak kl. III d - finalista
Łucja Szoja kl. III c – finalistka

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Kacper Bober kl. III d – laureat
Wojciech Ciunel kl. III d - laureat
Bartosz Gryszkiewicz kl. III c - finalista
Kinga Kocoń kl. III c – finalistka

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Kacper Bober kl. III d – laureat
Zuzanna Ryduchowska kl. III d – laureat
Jakub Dziopa kl. II a – finalista

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Jakub Sordyl kl. II a – finalista
Konrad Rymarzak kl. III d - finalista

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Leonard Gołąb kl. II b – finalista

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Kacper Bober kl. III d – laureat
Jakub Sordyl kl. II a – laureat
Wojciech Ciunel kl. III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Alice Małachowska kl. II a – finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Krystian Kuźma-Ebel kl. II b – finalista
Weronika Wądrzyk kl. III e – finalistka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Kacper Bober kl. III d - laureat
Karolina Bajer kl. III d – finalistka
Krzysztof Butowski kl. III c – finalista
Anna Januszewska kl. III d – finalistka
Zuzanna Ryduchowska kl. III d - finalistka
Weronika Wądrzyk kl. III e – finalistka

VIII Konkurs Języka Francuskiego dla Gimnazjalistów

Marta Wiśniewska kl. III a – I miejsce

Pomorskie Mecze Matematyczne

Gimnazjum Katolickie – awans do finału

„Gdynia, moje miasto – okno na świat” – gra miejska

Gimnazjum Katolickie: Dominika Horodecka kl. II b, Kacper Bober kl. III d, Wojciech Ciunel kl. III d, Dominik Sarniak kl. II a, Jakub Sordyl kl. II a kl. I - II miejsce

Wojewódzko-Metropolitalny Konkurs Biblijny z Księgi Wyjścia – etap rejonowy

Weronika Nieżorawska kl. II a – I miejsce
Łucja Szoja kl. III c – II miejsce
Anna Krasodomska kl. III e – wyróżnienie

VI Ogólnopolski Konkurs Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II – etap regionalny

Jakub Marczak kl. II a – I miejsce

VI Ogólnopolski Konkurs Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II – finał

Jakub Marczak kl. II a – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy

Recytacja
Oliwia Dziugan kl. III a – I miejsce
Jakub Marczak kl. II a – wyróżnienie
Rzeźba
Zuzanna Jachna kl. II c – I miejsce

Konkurs Krasomówczy Stand Up & Talk

Hubert Twardowski kl. III c – finalista, 8 miejsce

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Olimpiada Języka Polskiego

Julia Terech kl. II A – zakwalifikowana do II etapu

Olimpiada Chemiczna

Krzysztof Jasieński – zakwalifikowany do finału

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Anna Butowska kl. II B – uczestnik etapu okręgowego

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Marta Przybyłowska kl. I AB – zakwalifikowana do II etapu

Konkurs E(x)plory

Krzysztof Dmochowski kl. II A – zakwalifikowanie do etapu rejonowego

Igrzyska Akademii ETI

Dominik Kwiatkowski kl. III – II miejsce

VI Drużynowy Konkurs Naukowo-Techniczny EKOTECH 2017

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w składzie: Krzysztof Dmochowski, Weronika Kurowska, Marek Majoch – I miejsce

Konkurs “Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice”

Anna Butowska kl. II B – laureatka
Maria Horodecka kl. II B – laureatka
Michał Ryplewicz kl. II B – laureat
Wojciech Dettlaff kl. II B - finalista

„Gdynia, moje miasto – okno na świat” – poezja śpiewana

Bartłomiej Szpura kl. I – III miejsce

VI Ogólnopolski Konkurs Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II – etap regionalny

Dominika Michalska kl. II A – I miejsce

VI Ogólnopolski Konkurs Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II – finał

Dominika Michalska kl. II A - II miejsce


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2016/2017
KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA

Mistrzostwa Gdyńskich Szkół w Pływaniu

KSP dziewczęta rocznik 2004 – I miejsce i zakwalifikowanie się do finału wojewódzkiego

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Mistrzostwa Gdyńskich Szkół w Pływaniu

Zofia Wysocka kl. III b 50 m. stylem dowolnym – I miejsce
Jakub Polański kl. II b 50 m. stylem grzbietowym – II miejsce
Barbara Tarasiuk kl. II a 50 m. stylem motylkowym – III miejsce
Zuzanna Przybyłowicz kl. III c 50 m. stylem grzbietowym – III miejsce
Łucja Szoja kl. III c 50 m. stylem klasycznym - III miejsce

I Rejonowe Zawody Halowej Piłki Nożnej
Gimnazjum Katolickie – IV miejsce

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Mistrzostwa Gdyńskich Szkół w Pływaniu

Małgorzata Dettlaff kl. I 50 m. stylem klasycznym – II miejsce
Mateusz Rybiński kl. II B 100 m. stylem zmiennym – III miejsce