Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH I OLIMPIADACH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2016/2017

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
Wojciech Kaluga kl. III d – uczestnik II etapu

Olimpiada Matematyczna Juniorów
Kacper Bober kl. II d -uczestnik II etapu
Krzysztof Butowski kl. II c – uczestnik II etapu
Dominika Horodecka kl. I b – uczestnik II etapu
Mateusz Majewski kl. III d – uczestnik II etapu
Zuzanna Ryduchowska kl. II d – uczestnik II etapu

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
Krzysztof Butowski kl. II c – uczestnik II etapu

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Weronika Frańczak kl. III d – laureatka
Kaja Stempin kl. III b – laureatka
Zuzanna Denis kl. III b – finalistka
Katarzyna Nieć kl. III c – finalistka
Agata Szymczak kl. III b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Magdalena Chylewska kl. III c – laureatka
Mateusz Majewski kl. III d – laureat
Julia Kaliszewska kl. III d – finalistka

Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Michał Kowalewski kl. III d – finalista
Krzysztof Lorek kl. III d – finalista
Mateusz Majewski kl. III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Błażej Kerlin kl. III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Mateusz Majewski kl. III d – laureat
Dominik Ilnicki kl. III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Ada Radłowska kl. III b – laureatka

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Patrycja Malecha kl. III c – laureatka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Maria Kotłowska kl. III b – laureatka
Julia Kaliszewska kl. III d – finalistka

Wojewódzko-Metropolitalny Konkurs Biblijny
Anna Gajewska kl. I c – finalistka
Łucja Szoja kl. II c – finalistka
Karolina Łacheta kl. III c – finalistka
Anna Krasodomska kl. II e – finalistka
Marta Oksanicz kl. II e – finalistka

III Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
Małgorzata Dettlaff kl. III c – 1 miejsce i tytuł laureatki 
Paulina Żelewska kl. III d –  wyróżnienie

XXI Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej
Gimnazjum Katolickie (Dominik Ilnicki, Mateusz Majewski kl. III d) – II miejsce
Mateusz Majewski kl. III d – IV miejsce

Konkurs “Spacerkiem po Gdyni z matematyką”
Gimnazjum Katolickie (Kacper Bober kl. II d, Krzysztof Butowski kl. II c, Wojciech Ciunel kl. II d) - II miejsce

Konkurs “Laboratoryjna kuchnia”
Gimnazjum Katolickie (Natalia Cisowska kl. III a, Krzysztof Lorek kl. III d, Mateusz Majewski kl. III d) - II miejsce

Konkurs “Uzależnienia XXI wieku”
Emilia Łacheta kl. I b – I miejsce
Maja Miska kl. I b – II miejsce
Aleksandra Kąkol kl. I b – III miejsce
Martyna Kupczyk kl. II b – III miejsce

Konkurs “Jan Paweł II i Wielkie Tematy”

Kategoria: Recytacja
Jakub Marczak kl. I a - II miejsce
Hubert Twardowski kl. II c - wyróżnienie
Julia Okoń kl. II d - wyróżnienie
Kategoria: Malarstwo
Kamil Bejrowski kl. I b - I miejsce
Agnieszka Radzimowska kl. II e - II miejsce
Aleksandra Roman kl. I c - wyróżnienie
Michał Donarski kl. I b - wyróżnienie
Kategoria: Rzeźba
Agata Tyszka kl. II b - I miejsce
Zuzanna Jachna kl. I c - I miejsce
Julia Blaszke kl. III a - II miejsce
Martyna Wojciechowska kl. I c - II miejsce
Weronika Niewrzawa kl. I c - III miejsce
Weronika Piontke kl. I c - III miejsce

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Olimpiada Wiedzy o Mediach
Jan Sławiński kl. III ABC – laureat

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
Bartłomiej Truszkowski kl. III ABC – finalista
Anna Butowska kl. I B – uczestniczka II etapu
Maria Horodecka kl. I B – uczestniczka II etapu
Jan Horodecki kl. III ABC – uczestnik II etapu

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Paweł Kuziemski kl. III ABC – uczestnik II etapu

Olimpiada Informatyczna
Jan Horodecki kl. III ABC – uczestnik II etapu

Olimpiada Matematyczna
Bartłomiej Truszkowski kl. III ABC – uczestnik II etapu

Konkurs”Matematyka, fizyka i informatyka w technice”

Jan Horodecki kl. III ABC – laureat
Bartłomiej Truszkowski kl. III ABC -  laureat

16. Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Görlitz

Dominik Leżohupski kl. IB – III miejsce

XXI Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej
Katolickie Liceum Ogólnokształcące (Jan Horodecki kl. III ABC, Piotr Kacprzycki kl. II A) - II miejsce
Jan Horodecki kl. III ABC - IV miejsce


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2016/2017

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Mistrzostwa Gdyńskich Szkół w Pływaniu

Zuzanna Przybyłowicz kl. III a - I miejsce 100 m. stylem grzbietowym
Krystyna Gierowska kl. I c - II miejsce 100 m. stylem dowlonym
Weronika Wysocka kl. III c – III miejsce 50 m. stylem dowolnym
Maksymilian Sienkiewicz kl. III a - III miejsce 50 m. stylem motylkowym

Mistrzostwa Gdyni w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Gimnazjum Katolickie – VII miejsce

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – bieg na 300 m

Konrad Pacyński kl. III a - III miejsce

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Mistrzostwa Gdyńskich Szkół w Pływaniu

Mateusz Rybiński kl. I B - I miejsce 100 m. stylem dowolnym