Osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH I OLIMPIADACH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2015/2016

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Magdalena Chylewska kl. II c – laureatka
Ignacy Prejc kl. III d – laureat
Julia Skowera kl. III d – laureatka
Kaja Stmepin kl. II b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Anna Butowska kl. III d - laureatka
Dominika Michalska kl. III – laureatka
Aleksander Szczytkowski kl. III c - laureat
Ignacy Prejc kl. III d – finalista
Ewa Włodarczyk kl. III c – finalistka

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Maria Horodecka kl. III d – laureatka
Anna Butowska kl. III d – finalistka
Norbert Nieżorawski kl. III d - finalista
Aleksander Szczytkowski kl. III c – finalista
Tymoteusz Treppa kl. III d - finalista

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Anna Butowska kl. III d - finalistka
Julia Skowera kl. III d – finalistka

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Dominik Leżohupski kl. III c – laureat
Kacper Ślifierz kl. III d – laureat

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Mateusz Majewski kl. II d – laureat
Jakub Ochnik kl. III d – laureat
Anna Butowska kl. III d – finalistka
Wojciech Dettlaff kl. III d – finalista
Maria Horodecka kl. III d – finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Jan Gałat kl. III b – laureat
Zuzanna Gurzyńska kl. III b – finalistka
Adrianna Radłowska kl. II b – finalistka
Ewa Włodarczyk kl. III c – finalistka
Maria Zwierzewska kl. III a – finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Jakub Bedra kl. III c – laureat
Maria Horodecka kl. III d – finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Maciej Kurkowski kl. III d – laureat
Dominika Michalska kl. III c – laureatka
Agata Pek kl. II b – laureatka
Julia Terech kl. III a - laureatka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Anna Butowska kl. III d – laureatka
Maria Horodecka kl. III d – laureatka
Kalina Kusyk kl. III a – laureatka
Ewa Włodarczyk kl. III c – laureatka

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Maria Horodecka kl. III d – laureatka
Kacper Bober kl. I d – uczestnik zawodów II stopnia
Anna Butowska kl. III d - uczestnik zawodów II stopnia
Maja Kawińska kl. II c - uczestnik zawodów II stopnia
Mateusz Majewski kl. II d - uczestnik zawodów II stopnia
Zuzanna Ryduchowska kl. I d - uczestnik zawodów II stopnia

 VI Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów

Adrianna Radłowska kl. II b - laureatka

 Olimpiada Matematyczna

Maria Horodecka kl. III d – uczestniczka zawodów II stopnia

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

Anna Butowska kl. III d - uczestnik zawodów II stopnia
Krzysztof Butowski kl. I c – zakwalifikowany do zawodów II stopnia
Wojciech Dettlaff kl. III d - uczestnik zawodów II stopnia
Maria Horodecka kl. III d – uczestnik zawodów II stopnia
Jakub Ochnik kl. III d - uczestnik zawodów II stopnia

 Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Anna Butowska kl. III d – uczestniczka zawodów II stopnia
Maria Horodecka kl. III d - uczestniczka zawodów II stopnia

VI Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

Jan Gałat kl. III b – III miejsce

Wojewódzki Konkurs Antyczny

Gimnazjum Katolickie (Magdalena Chylewska kl. II c, Paulina Jaskulska kl. II c) – I miejsce

Apps For Good

Gimnazjum Katolickie (Dominik Ilnicki kl. II d, Maksym Pelcer kl. I c, Adrian Radosz kl. I b) - I miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “KANGUR 2016″

Kacper Bober kl. I d – bardzo dobry
Maria Horodecka kl. III d – bardzo dobry
Anna Butowska kl. III d – bardzo dobry
Hubert Tomaszewski kl. III d – bardzo dobry
Karolina Bajer kl. I d – wyróżnienie
Zuzanna Ryduchowska kl. I d - wyróżnienie
Krzysztof Butowski kl. I c - wyróżnienie
Wojciech Ciunel kl. I d - wyróżnienie
Mateusz Majewski kl. II d - wyróżnienie
Weronika Frańczak kl. II d - wyróżnienie
Mateusz Oriol kl. II c - wyróżnienie
Wojciech Dettlaff kl. III d - wyróżnienie
Michał Ryplewicz kl. III c - wyróżnienie

XX Jubileuszowe Zawody Komputerowe

Gimnazjum Katolickie (Jakub Ochnik kl. III d, Mateusz Majewski kl. II d) – III miejsce

Pomorskie Mecze Matematyczne

Gimnazjum Katolickie – I miejsce

Międzyregionalny mecz matematyczny gimnazjalistów Dolny Śląsk – Pomorze – Wielkopolska

Gimnazjum Katolickie – II miejsce

 Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

Katarzyna Nieć kl. II c – II miejsce
Iga Szubelak kl. III b - III miejsce

Megaolimpiada Wiedzy

Ewa Włodarczyk kl. III c – biologia I miejsce, matematyka II miejsce
Ignacy Prejc kl. III d – biologia II miejsce, chemia II miejsce
Kalina Kusyk kl. III a – j. angielski II miejsce
Jan Plenikowski kl. III a – biologia II miejsce
Natalia Płonka kl. III d – j. polski III miejsce
Kacper Ślifierz kl. III d – historia i wos III miejsce

Konkurs Matematyczny “Spacerkiem po Gdyni z matematyką”

Gimnazjum Katolickie (Weronika Frańczak kl. II d, Mateusz Majewski kl. II d, Marta Przybyłowska kl. II a) - I miejsce

XXXIV Konkurs Prozy i Poezji Frankofońskiej

Martyna Szoja kl. III b – II miejsce

II Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II

Paulina Żelewska kl. II d – I miejsce
Bernadetta Dźwig kl. I b – III miejsce

Konkurs Biblijny – etap wojewódzki

Zuzanna Moskal kl. III c - laureatka

Konkurs Biblijny – etap rejonowy

Bogumiła Łacheta kl. III c – I miejsce
Zuzanna Moskal kl. III c - I miejsce
Marta Oksanicz kl. I e – wyróżnienie
Antoni Ostoja-Lniski kl. I a – wyróżnienie

Konkurs Plastyczny “Malarze hiszpańskojęzyczni i ich dzieła”

Weronika Krzepicka-Kaszuba kl. III a - I miejsce
Martyna Czarnocka kl. III c - I miejsce
Bogumiła Łacheta kl. III c - wyróżnienie

IX Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny “Światło wieczorową porą”

Adam Zerka kl. II d - III miejsce

XI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny “Barwy morza”

Adam Zerka kl. II d - I miejsce

III Pomorski Konkurs Plastyczno-Fotograficzno-Filmowy: „Uzależnienia XXI w.”

Kategoria: Praca plastyczna
Marta Kacprzycka kl. I a - I miejsce
Karolina Klemenska kl. I b – II miejsce

Kategoria: Film
Wiktoria Stickel kl. II b – I miejsce
Agata Pek kl. II b – II miejsce

Konkurs “Jan Paweł II i Wielkie Tematy”

Kategoria: Recytacja
Iga Szubelak kl. III b - II miejsce
Dominika Michalska kl. III c - III miejsce
Kategoria: Literatura
Maksymilian Łuczkiewicz kl. III b - I miejsce
Kategoria: Malarstwo
Marta Kacprzycka kl. I a - I miejsce
Agnieszka Radzimowska kl. I e - I miejsce
Zuzanna Ryduchowska kl. I d - III miejsce
Julia Blaszke kl. II a - III miejsce
Kategoria: Rzeźba
Agata Tyszka kl. I b - I miejsce
Łucja Szoja kl. I c - II miejsce

I Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny “Czytam wszędzie… w Gdyni”

Adam Zerka kl. II d – I miejsce
Natalia Szczygieł kl. III b - III miejsce

II Wojewódzki Konkurs Profilaktyczno-Literacki „Tylko sztuczne kwiaty nie umierają”

Gimnazjum Katolickie (Paulina Dokowicz kl. III a i Monika Bogacka kl. III d) - I miejsce
Gimnazjum Katolickie (Julia Derda i Weronika Kwiatkowska kl.II a) - IV miejsce

 V Wojewódzki Konkurs Piosenki Rozrywkowej

Alaksandra Stoińska kl. III c w kategorii: solistka piosenka polska – Grand Prix 
Paulina Chybalska kl. II c w kategorii: solistka piosenka anglojęzyczna – I miejsce
Marcelina Głaszcz kl. I d w kategorii: solistka piosenka polska - II miejsce
Julia Okoń  kl. I d w kategorii: solistka piosenka anglojęzyczna – III miejsce

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej
Jakub Gierowski kl. III B - finalista

Olimpiada Informatyczna
Jan Horodecki kl. II ABC – uczestnik zawodów II stopnia

Olimpiada Matematyczna
Jan Horodecki kl. II ABC – uczestnik zawodów II stopnia
Bartłomiej Truszkowski kl. II ABC – uczestnik zawodów II stopnia

Olimpiada Chemiczna
Krzysztof Jasieński kl. I B – uczestnik zawodów II stopnia

Igrzyska Akademii ETI

Jan Horodecki kl. II ABC – I miejsce

Konkurs”Matematyka, fizyka i informatyka w technice”
Jakub Gierowski kl. III AB - II miejsce
Jan Horodecki kl. II ABC – III miejsce
Bartłomiej Truszkowski kl. II ABC – wyróżnienie
Piotr Tryzna kl. II ABC – wyróżnienie

XX Jubileuszowe Zawody Komputerowe

Jan Horodecki kl. II ABC – II miejsce
KLO (Jan Horodecki kl. II ABC, Piotr Kacprzycki kl. I A) – II miejsce

“Wygraj Indeks” Wydział Chemiczny PG

Krzysztof Jasieński kl. I B – laureat

Apps For Good

KLO (Filip Gesse, Agnieszka Gliszczyńska, Weronika Reiwer, Bartłomiej Truszkowski kl. II ABC, Aleksandra Stoińska kl. III c Gimnazjum) - III miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “KANGUR 2016″

Dominik Kwiatkowski kl. I A – wyróżnienie
Jakub Fedorowicz kl. I A - wyróżnienie
Bartłomiej Truszkowski kl. II ABC - wyróżnienie
Jan Horodecki kl. II ABC - wyróżnienie

Konkurs oratorski “Mowa na cześć Gdyni”`
Marek Ziemian kl. II ABC - III miejsce

 


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2015/2016

GIMNAZJUM KATOLICKIE

 Mistrzostwa Gdyni w Aquathlonie

Gimnazjum Katolickie – II miejsce

Mateusz Rybiński kl. III b - I miejsce

Bartłomiej Ogdowski kl. III c – II miejsce

Zuzanna Przybyłowicz kl. I c – III miejsce

Łucja Szoja kl. I c – IV miejsce

Maksymilian Sienkiewicz kl. II a - IV miejsce

Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym

Gimnazjum Katolickie w składzie: Kalina Kusyk i Patrycja Lipińska kl. III a - II miejsce

 Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Gimnazjum Katolickie - II miejsce

Mistrzostwa Gdyni Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt

Gimnazjum Katolickie - I miejsce

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE