Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH I OLIMPIADACH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2014/2015

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Maria Horodecka II d – finalistka

Anna Butowska II d – półfinalistka

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Anna Butowska II d – półfinalistka

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

Półfinaliści:

Maria Horodecka II d

Oskar Sienkiewicz III b

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla uczniów gimnazjów

Konrad Pawłowski III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Chemiczny dla uczniów gimnazjów

Michał Andrzejewski III d – laureat

Martyna Muszyńska III c – finalistka

Małgorzata Lewalska III d – finalistka

Krzysztof Jasieński III d – finalista

Piotr Tylicki  III d – finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjów

Maria Horodecka II d – laureatka

Julia Roszkowska III c – laureatka

Michał Andrzejewski III d – laureat

Kacper Grinholc III d – finalista

Bartosz Podgórski III c – finalista

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Anna Butowska II d – laureatka

Maria Horodecka II d – laureatka

Wojewódzki Konkurs Fizyczny dla uczniów gimnazjów

Szymon Studencki III c – finalista

Konrad Pawłowski III d - finalista

Michał Andrzejewski III d - finalista

Marek Bartusch III d - finalista

Benedykt Sikorski III d - finalista

Maria Horodecka II d - finalistka

Piotr Tylicki III d - finalista

Marta Sochacka III a – finalistka

Mikołaj Krysiak III d - finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów

Jakub Bedra II c - laureat

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów

Anna Butowska II d – laureatka

Paula Łuczkiewicz III c – laureatka

Natalia Płonka II d – laureatka

Weronika Hennig II a – finalistka

Maria Kulczewska III a – finalistka

Martyna Szoja II b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Biologiczny dla uczniów gimnazjów

Ewa Kreft III a – laureatka

Ewa Włodarczyk II c – laureatka

Ignacy Prejc II d – finalista

Marta Sochacka III a – finalistka

Magdalena Wandtke III d – finalistka

Malwina Bartnicka III c – finalistka

Marek Bartusch III d – finalista

Julia Skowera II d – finalistka

Piotr Tylicki III d – finalista

Zofia Ząbkiewicz III c – finalistka

Przemek Mróz III d – finalista

Natalia Płonka II d – finalistka

Mikołaj Krysiak III d – finalista

Marta Płoska II c – finalistka

XIX Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni

Gimnazjum Katolickie – Wojciech Dettlaff kl. II d, Mateusz Majewski kl. I d – III miejsce

Metropolitalny Konkurs Biblijny z Ewangelii według św. Jana

Michalina Kania II c – I miejsce

Bogumiła Łacheta II c – III miejsce

Benedykt Sikorski III d – wyróżnienie

Magdalena Chylewska I c – wyróżnienie

 I Międzyszkolna Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II

Małgorzata Dettlaff I c – I miejsce

Paulina Żelewska I d – II miejsce

Maria Kulczewska III a – wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o Janie Pawle II – Olimpus

Paulina Żelewska I d -laureatka

Małgorzata Dettlaff I c – laureatka

Agata Szymczak I b – laureatka

Błażej Kerlin I d – laureat

Bartosz Podgórski III c – laureat

Magdalena Chylewska I c – laureatka

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Olimpiada Informatyczna

Jan Horodecki I C – półfinalista

Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Jan Andrzejewski II AB – zakwalifikowany do finału

Olimpiada Matematyczna

Jan Horodecki I C – półfinalista

Bartłomiej Truszkowski I C – półfinalista

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej 

Grażyna Rusiecka II AB – zakwalifikowana do 2 etapu

Olimpiada Języka Francuskiego

Kamil Kręt kl. III C – zakwalifikowany do etapu okręgowego

XIX Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni

Katolickie Liceum Ogólnokształcące – Jan Horodecki kl. I C, Marcin Kubacki kl. III C- I miejsce

Jan Horodecki kl. I – IV miejsce indywidualnie

Marcin Kubacki kl. III – V miejsce indywidualnie


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2014/2015

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Mistrzostwach Gdyni  w Biegu Na Orientację

Gimnazjum Katolickie – I miejsce drużynowo

Bartłomiej Ogdowski kl. II c – I miejsce

Wiktoria Rutecka kl. II b – I miejsce

Mateusz Rybiński kl. II b – III miejsce

Bartosz Podgórski kl. III c – IV miejsce

Międzywojewódzkie Zawody młodzików w strzelectwie sportowym konkurencja: pistolet pneumatyczny 30 strzałów 

Marta Woronowicz kl. II a – II miejsce

Międzywojewódzkie Zawody młodzików w strzelectwie sportowym konkurencja: pistolet sportowy 30 strzałów

Marta Woronowicz kl. II a – III miejsce

Regaty w klasach Laser 4.7 oraz Laser Radial

Emanuel Muszyński III a – I miejsce

III miejsce drużynowo – Natalia Jabłońska, Łukasz  Oriol, Kinga Gawlińska

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE