Osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH I OLIMPIADACH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2013/2014

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Olimpiada Lingwistyki matematycznej:

Jan Horodecki kl. III c- półfinalista

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów:

Maria Horodecka kl. I d  - laureatka

Jan Horodecki kl. III c  - laureat

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów:

Jan Horodecki kl. III c – uczestnik II etapu

drużyna: Maria Horodecka, Jan Horodecki, Piotr Tryzna, Michał Zalewski – uczestnicy II etapu

drużyna: Jakub Cierocki, Oskar Sienkiewicz, Jakub Stępień, Bartłomiej Truszkowski – uczestnicy II etapu

Wojewódzki Konkurs Chemiczny dla uczniów gimnazjów:

Jan Horodecki kl. III c – laureat

Michał Andrzejewski kl. II d – finalista

Wojewódzki Konkurs Fizyczny dla uczniów gimnazjów:

Piotr Tryzna kl. III c – laureat

Jan Horodecki kl. III c – finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów:

Oliwia Natzke kl. III a – finalistka

Piotr Sulewski kl. III c – finalista

Ogólnopolski Konkurs Wyspa Zagadek:

Julia Roszkowska kl. II c – laureatka

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna:

Aleksandra Łochowska kl. II a – 3 miejsce

Wojewódzki Konkurs  Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów:

Jakub Bedra kl. I c – laureat

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów:

Marta Sochacka kl. II a – laureatka

Adrianna Popowicz kl. III b – laureatka

Adam Mendykowski kl. III a – finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjów:

Monika Bejrowska kl. III a – laureatka

Bartłomiej Truszkowski kl. III c – laureat

Michał Ceklarz kl. III b – finalista

Jan Horodecki kl. III c – finalista

Julia Roszkowska kl. II c – finalistka

Wojewódzki Konkurs Biologiczny dla uczniów gimnazjów: 

Konrad Pawłowski kl. II d - laureat

Marek Bartush kl. II d – finalista

Piotr Tylicki kl. II d – finalista

Marysia Zimniak kl. III c – finalistka

 Wojewódzki Konkurs Historyczny dla uczniów gimnazjów:

Konrad Pac kl. III c – zakwalifikowany do etapu rejonowego

Marek Ziemian kl. III c – zakwalifikowany do etapu rejonowego

Wojewódzki Konkurs Informatyczny dla uczniów gimnazjów:

Jan Horodecki kl. III c – laureat

Jakub Stępień kl. III c – finalista

Konkurs Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1945

Jakub Cierocki kl. III c – laureat etapu wojewódzkiego

XVIII Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni

Gimnazjum Katolickie w składzie: Jan Horodecki i Jakub Cierocki kl. III c – I miejsce

„Papież Słowianin” – Ogólnopolski Konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II – etap wojewódzki

Kamila Łuczak (III d), Julia Terech (I a), Damian Chmielewski (III b), Maria Łacheta (III c), Monika Bejrowska (III a), Maria Zimniak (III c), Monika Weier (III c), Aleksandra Lipka (III c), Aleksandra Przekwas (II b), Magdalena Witczak (III a), Oliwia Natzke (III a), Weronika Sugalska (I c), Maria Krupa (III a), Adam Trzebiatowski (III c), Maciej Czapiewski (III c)

„TOTUS TUUS, MARYJO!” W hołdzie Błogosławionemu Janowi Pawłowi II –  Ogólnopolski Konkurs Poetycki – etap ogólnopolski

Julia Terech (I a), Zuzanna Tryk (II b), Kamila Łuczak (III d)

Wojewódzki Konkurs Biblijny z Księgi Rodzaju – etap rejonowy

Norbert Nieżorawski (I d), Julia Skowera (I d), Dominika Michalska (I c), Anna Butowska (I d), Maria Łacheta (III c), Bogumiła Łacheta (I c), Klaudia Ksionek (II b), Maria Kulczewska (II a), Martyna Szoja (I b), Zuzanna Moskal (I c), Julia Terech (I a), Patryk Dułak (III d)

Metropolitalny Konkurs Biblijny z Księgi Rodzaju

Norbert Nieżorawski (I d) – I miejsce

Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II – etap regionalny

Joanna Sobieska (III d)

II Wojewódzki Konkurs Recytatorski “Wejrzeć w siebie”

Agnieszka Gliszczyńska (III b) – II miejsce

Monika Kossowska (III b) – III miejsce

Natalia Płuciennik (III b) – V miejsce

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Olimpiada Lingwistyki matematycznej:

Jakub Gierowski kl. I B – półfinalista

Piotr Bielang kl. I B – półfinalista

Olimpiada Chemiczna:

Adam Daniel kl. III B – zakwalifikowany do II etapu.

XL Olimpiada Historyczna:

Antoni Kowalik kl. II B – zakwalifikowany do finału ogólnopolskiego

Mateusz Grabowski kl. III A – uczestnik etapu rejonowego

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

Mateusz Grabowski kl. III A – uczestnik etapu rejonowego

Adam Dziadkiewicz kl. III A kl. III A – uczestnik etapu rejonowego

Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1945”:

Antoni Kowalik kl. II B – uczestnik etapu rejonowego

Jan Andrulewicz kl. III A – laureat etapu wojewódzkiego, zakwalifikowany do etapu ogólnopolskiego


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2013/2014

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Indywidualne  Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

 - 50 m. stylem klasycznym – II miejsce WERONIKA WINKEL

- 50 m. stylem motylkowym – II miejsce JULIA CEKLARZ

-100 m. stylem zmiennym – III miejsce MATEUSZ RYBIŃSKI

Drużynowe Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu

Drużyna dziewcząt WERONIKA WINKIEL, MAGDA LUNIAK,  JULIA ROSZKOWSKA, IGA  BUGAJSKA, KASIA WYSOCKA, AGATA CZARNYSZEWICZ, JULIA CEKLARZ, EWA WŁODARCZYK, MARYSIA DROŹDZIECKA, ANIA BUTOWSKA , OLGA CIROCKA)

 II miejsce w sztafecie 9 x 50 m. stylem dowolnym , II w sztafecie 4 x 50 m. stylem dowolnym oraz III miejsce 4 x 50 m. stylem zmiennym.

Drużyna chłopców OSKAR SIENKIEWICZ,  PAWEŁ STYN,  MAREK ZIEMIAN, MICHAŁ CEKLARZ, ARTUR STRZELECKI, PIOTR  ANDRULEWICZ,  MATEUSZ RYBIŃSKI, KRZYSZTOF DMOCHOWSKI, BARTEK OGDOWSKI, RYSIU WOJEWODA, WOJTEK SZCZYGIEŁ, JAN DROŹDZIECKI, MACIEJ MARAT

zdobyła Mistrzostwo Gdyni w konkurencji  4 x 50 m. stylem dowolnym

Wicemistrza Gdyni w Pływaniu  Drużynowym  w sztafecie 9 x 50 m. stylem dowolnym.

Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Koszykówce Dziewcząt 

III miejsce drużyna w składzie: Aleksandra Bartusiak, Magda Mokrzan, Agata Drzeżdżon, Julia Majchrzak, Aleksandra Łochowska, Wiktoria Gielniak, Dominika Sobiech, Małgorzata Lewalska, Natalia Rutkowska, Natalia Płuciennik, Natalia Stasiak, Magdalena Talar, Agnieszka Skólska.

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Nicole Rydz została Mistrzynią Polski Juniorek w klasie Europa.

Nicole zajęła zajęła I miejsce w kategorii Juniorek

II miejsce w kategorii Seniorek.

Indywidualne  Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

 -100 m. stylem zmiennym – II miejsce MARTA  RYBIŃSKA