Osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH I OLIMPIADACH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2012/2013

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Wojewódzki Konkurs z Matematyki
Jakub Gierowski kl. III a – laureat
Bazyli Gielniak kl. III a – laureat

Wojewódzki Konkurs z Fizyki
Jakub Gierowski kl. III a – laureat
Bazyli Gielniak kl. III a – finalista
Pamela Smardz kl. III a – finalistka
Cezary Surowiec kl. III b – finalista
Piotr Tryzna kl. II c – finalista

Wojewódzki Konkurs z Biologii
Magdalena Dias kl. III a – laureatka
Agata Gołąbek kl. III a- finalistka
Aleksander Goll kl. III a – finalist

Wojewódzki Konkurs z Chemii
Pamela Smardz kl. III a – laureatka
Anna Olszewska kl. III a – finalistka
Marta Kozłowska kl. III a – finalistka
Wojewódzki Konkurs z Informatyki
Jan Horodecki kl. II c – laureat
Michał Zalewski kl. II c – laureat
Piotr Rak kl. III a – finalista

Wojewódzki Konkurs z Historii
Jakub Cierocki kl. II c- laureat

Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego
Paweł Budny kl. III c- finalista
Luisa Sander kl. I b – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego
Anna Dampc kl. III b – finalistka
Oliwia Natzke kl. II a – finalistka
Jan Pokora kl. III d – finalista
Jan Sławiński kl. II a – finalista
Jan Piotrowski kl. III c – finalista
Wojewódzki Konkurs Biblijny
Małgorzata Szandrach kl. III a
Aleksandra Polakowska kl. III d

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Janie Pawle II
Maciej Czapczyński kl. II c – laureat
Konkurs Matematyczny “Jantar”
Bartłomiej Truszkowski kl. II c – I miejsce
Jakub Cierocki kl. II c – III miejsce

Wojewódzki Konkurs Poetycki “Piórnik”
Julia Lodańska kl. II d – II miejsce

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Gimnazjum Katolickie: Aleksandra Zwierzchowska, Wiktor Gabor, Jakub Wronka kl. III b – I miejsce

41. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Gimnazjum Katolickie: Marta Januszewska, Marta Szur, Weronika Mokrzycka – II miejsce

Międzyszkolny Konkurs “Z Panem Tadeuszem za pan brat”
Gimnazjum Katolickie kl. II d – I miejsce

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
Jan Horodecki kl. II c – finalista

XVII Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Gimnazjum Katolickie: Jan Horodecki, Michał Zalewski – I miejsce drużynowo
Jan Horodecki kl. II c – II miejsce
Michał Zalewski kl. II c – III miejsce
Odkrywamy Talenty Pomorza – finał
Filip Gesse kl. II a – I miejsce
Wiktor Gabor kl. III b – III miejsce

Odkrywamy Talenty Pomorza – etap rejonowy
Wiktor Gabor kl. III b – I miejsce
Filip Gesse kl. II a – I miejsce
Julia Lodańska kl. II d – wyróżnienie
Szymon Drwal kl. I a – wyróżnienie
Aleksandra Koleśniak kl. III c – wyróżnienie
Magda Mokrzan kl. I b – wyróżnienie
Katarzyna Cichocka kl. III c – wyróżnienie
Hanna Nawrot kl. III c – wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o bł. Janie Pawle II
Lidia Mikulska kl. III b – II miejsce
Jakub Uciński kl. I b – wyróżnienie

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

“Wygraj Indeks” – Ogólnopolski Konkurs Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej
Jakub Gacki kl. III B – laureat

Konkurs “Deutschland-Nachbarland”
Mateusz Grabowski kl. II B – II miejsce

XVII Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Marcin Kubacki kl. I C – I miejsce
Katolickie Liceum Ogólnokształcące: Marcin Kubacki, Tomasz Matuszczak – II miejsce drużynowo

Odkrywamy Talenty Pomorza – etap rejonowy
Tomasz Matuszczak kl. II C – I miejsce


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2012/2013

GIMNAZJUM KATOLICKIE

V-te Mistrzostwa Gdyni w długodystansowym pływaniu w płetwach
Gimnazjum Katolickie – II miejsce
Gimnazjada Wojewódzka
Magdalena Dias kl. III a – I miejsce w biegach przełajowych

Mistrzostwa Polski Cheerleaders w Lesznie
II miejsce w kategorii Junior Dywizji Pomorza Dance
Julia Żaboklicka kl. I a
Magdalena Luniak kl. I b
Zuzanna Tryk kl. I b
Adrianna Marynowicz kl. I d
Agnieszka Skólska kl. I d
Magdalena Sugalska kl. I d

Mistrzostwa Wybrzeża Cheerleaders
II miejsce w kategorii Junior Dywizji Pomorza Dance
Julia Żaboklicka kl. I a
Magdalena Luniak kl. I b
Zuzanna Tryk kl. I b
Adrianna Marynowicz kl. I d
Agnieszka Skólska kl. I d
Magdalena Sugalska kl. I d
III miejsce w kategorii Junior
Weronika Szyszka kl. I b
Agata Szumowska kl. III c

Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
Gimnazjum Katolickie – I miejsce
Marta Rybińska kl. III c – I miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym
Marta Rybińska kl. III c – III miejsce na dystansie 50 m. stylem motylkowym
Weronika Winkel kl. II b – II miejsce na dystansie 50 m. stylem dowolnym
Weronika Winkel kl. II b – III miejsce na dystansie 50 m. stylem klasycznym
Katarzyna Wysocka kl. II a – II miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym
Katarzyna Wysocka kl. II a – III miejsce na dystansie 50 m. stylem dowolnym
Jędrzej Ciećwierz kl. III d – II miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym
Oskar Sienkiewicz kl. I b – I miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym
Marek Ziemian kl. II c – III miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym
Kacper Łądkowski kl. III c – III miejsce na dystansie 50 m. stylem grzbietowym

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Magdalena Dias kl. III a – Wicemistrzostwo Polski w biegach na 2000 m
Statuetka Prezydenta Miasta Gdyni “Nadzieja Gdyńskiego Sportu 2012″
Adam Głogowski kl. I a – żeglarstwo

Finał Wojewódzki w Tenisie Stołowym
Gimnazjum Katolickie w składzie: Klaudia Świerczyńska, Magdalena Zalewska, Aleksandra Konopka – IV miejsce

Półfinały Wojewódzkie w Tenisie Stołowym
Gimnazjum Katolickie w składzie: Klaudia Świerczyńska, Magdalena Zalewska, Aleksandra Konopka – I miejsce

Mistrzostwa Gdyni w Tenisie Stołowym
Gimnazjum Katolickie w składzie: Klaudia Świerczyńska, Magdalena Zalewska, Aleksandra Konopka – I miejsce
Indywidualne Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Pływaniu
Marta Rybińska kl. III c – 100 m stylem zmiennym – III miejsce
Oskar Sienkiewicz kl. I b – 100 m stylem zmiennym – II miejsce
Weronika Winkel kl. II b – 50 m stylem klasycznym – IV miejsce
Eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata w żeglarstwie
Aleksandra Melzacka kl. II d – I miejsce

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

-