Osiągnięcia w roku szkolnym 2010/2011

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH I OLIMPIADACH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2010/2011

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego
Alicja Partyka kl. II d – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Matematyki
Helena Łaga kl. II b – finalistka
Olga Malinowska kl. III d – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego
Igor Klemenski kl. III c – laureat
Mateusz Popek kl. III a – finalista
Daniel Mazur kl. III c – finalista

Wojewódzki Konkurs z Historii
Adam Dziadkiewicz kl. III b – laureat
Stanisław Wilemborek kl. II d – laureat
Mateusz Grabowski kl. III b – finalista

Wojewódzki Konkurs z Biologii
Anna Motylewska kl. III c – laureatka
Karolina Olszewska kl. III a – laureatka
Zuzanna Hejmowska kl. III c – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Chemii
Adam Daniel kl. III a – laureat
Małgorzata Pytlik kl. III a – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Informatyki
Marcin Kubacki kl. II a – finalista
Aleksander Bury kl. III b – finalista

Wojewódzko-Metropolitalny Konkurs Biblijny
Małgorzata Łacheta kl. III b – finalistka
Weronika Miotke kl. II a – finalistka

Konkurs Matematyczny “Jantar”
Bazyli Gielniak kl. I a – I miejsce
Jakub Gierowski kl. I a – I miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”
Bazyli Gielniak kl. I a – wynik bardzo dobry
Olga Malinowska kl. III d – wyróżnienie
Helena Łaga kl. II b – wyróżnienie
Piotr Bielang kl. I a – wyróżnienie
Aleksandra Polakowska kl. I d – wyróżnienie
Karol Pajórek kl. I b – wyróżnienie

Przegląd Małych Form Teatralnych
Jędrzej Czynsz-Wolski kl. III b – nagroda za najlepszy scenariusz
Gimnazjum Katolickie – I miejsce za przedstawienie “Ojciec Chrzęstny”

VIII Wojewódzki Turniej Kabaretów i Teatrów Szkolnych
Kabaret Malina (P. Klamrowski, J. Gurazda, J. Czynsz-Wolski i P. Szewczyk) – I miejsce
Jędrzej Czynsz-Wolski kl. III b – nagroda indywidualna
Kabaret Proteza (M. Piepiórka, M. Koleśniak, M. Paczyński, A. Kowalik, M. Toczek i S. Rząd) – III miejsce
Antoni Kowalik kl. II d – nagroda indywidualna
Michał Toczek kl. II a – wyróżnienie

IV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II
Aleksander Goll kl. I a – finalista

Wojewódzki Konkurs “Prawa człowieka”
Natalia Chudy kl. III a – II miejsce w kategorii praca plastyczna
Magda Dias kl. I a – III miejsce w kategorii praca plastyczna
Marta Sucherska kl. III b – I miejsce w kategorii fotografia
Kacper Łądkowski kl. I c – wyróżnienie
Marcelina Grabowska kl. III b – wyróżnienie
Dominika Mierzejewska kl. III a – wyróżnienie

IX Konkurs Antyczny
Kalina Czajka kl. II a i Krzysztof Pac kl. I b – I miejsce

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II
Aleksander Goll kl. I a – II miejsce

XV Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Gimnazjum Katolickie – V miejsce
Marcin Kubacki kl. II a – V miejsce

XI Gdyński Przegląd Jasełek
Gimnazjum Katolickie – III miejce
Michał Toczek kl. II a – wyróżnienie indywidualne

Gdyński Przegląd Kabaretów Szkół Gimnazjalnych GIMKAB 2011
Gimnazjum Katolickie – I, II i III miejce

Konkurs “85. Rocznica nadania Gdyni Praw Miejskich”
Agnieszka Pawelczyk i Weronika Bartusch kl. II b – wyróżnienie za prezentację multimedialną

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Ogólnopolski Konkurs Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej
Karolina Milewska kl. II A – laureatka

XV Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Katolickie Liceum Ogólnokształcące – III miejsce
Bartosz Andrzejczak kl. III C – VI miejsce

Przegląd Małych Form Teatralnych
Marek Głuszczak kl. II B – nagroda za najlepszy scenariusz
Zespół Szkół Katolickich – specjalne wyróżnienie za szczególne walory artystyczne
Zespół Szkół Katolickich – wyróżnienie za musical “Szał”

IV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II
Mateusz Pietrzak kl. III ABC – I miejsce

Projekt ekologiczny “Patrz i zmieniaj”
Dominika Łacheta kl. II A – III miejsce w kategorii konkurs plastyczny
Robert Niewiedziała kl. II A – IV miejsce w konkursie wiedzy ekologicznej

Wojewódzki Konkurs “Prawa człowieka”
Damian Kryger kl. I C i Anna Jasieńska kl. II B – I miejsce w kategorii film

XI Gdyński Przegląd Jasełek
Marek Głuszczak kl. II B – wyróżnienie indywidualne


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2010/2011

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Pływackie Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Niepublicznych Podstawowych i Gimnazjalnych
Martyna Pyszyńska kl. III a – I miejsce 50 m st. klasycznym
Małgorzata Szandrach – II miejsce 50 m st. klasycznym
Ola Zwierzchowska – III miejsce 50 m st. klasycznym
Marta Rybińska kl. I c – I miejsce 50 m st. dowolnym
Martyna Pyszyńska kl. III a – II miejsce 50 m st. dowolnym
Magda Sikora – II miejsce 50 m st. dowolnym
Ola Zwierzchowska – III miejsce 50 m st. dowolnym
Wojciech Szczepański – I miejsce 50 m st. klasycznym
Jędrzej Ciećwierz kl. I d – II miejsce 50 m st. klasycznym
Rafał Nitkowski kl. III c – I miejsce 50 m st. dowolnym
Kacper Łądkowski kl. I c – II miejsce 50 m st. dowolnym
Gimnazjum Katolickie dziewczęta – I miejsce 100 m st. zmiennym
Gimnazjum Katolickie chłopcy – I miejsce 100 m st. zmiennym

Mistrzostwa Gdyni w Aquathlonie
Gimnazjum Katolickie – II miejsce
Magdalena Dias kl. I a – I miejsce
Marta Rybińska kl. I c – II miejsce
Rafał Nitkowski kl. III c – IV miejsce

Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Unihokeju
Gimnazjum Katolickie – I miejsce

Mistrzostwa Gdyni w Biegach Przełajowych
Magdalena Dias kl. I a – II miejsce

X-Duathlon
Magdalena Dias kl. I a – II miejsce
Mistrzostwa Gdyni w Pływaniu Indywidualnym
Rafał Nitkowski kl. III c – III miejsce 100 m st. zmiennym

Wojewódzkie Mistrzostwa w Tenisie Stołowym
Klaudia Świerczyńska kl. I b – IV miejsce
Aleksandra Konopko kl. I c – IV miejsce

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Mistrzostwa Gdyni w Biegach Przełajowych
Robert Niewiedziała kl. II A – II miejsce

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Biegach na Orientację
Robert Niewiedziała kl. II A – I miejsce

Mistrzostwa Gdyni w Pływaniu Indywidualnym
Michał Brodzik kl. II B – I miejsce 50 m st. motylkowym

Mistrzostwa Gdyni w Aquathlonie
Katolickie Liceum Ogólnokształcące – IV miejsce
Michał Brodzik kl. II B – II miejsce
Maciej Paczyński kl. II B – IV miejsce