Osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH I OLIMPIADACH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2009/2010

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Maciej Mazurowski kl. III a – finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Igor Klemenski kl. II c – finalista

Wojewódzki Konkurs z Biologii
Piotr Karaś kl. III b – laureat
Karolina Olszewska kl. II a – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Chemii
Natalia Bejrowska kl. III c – finalistka
Adam Dobosz kl. III c – finalista
Magdalena Klemenska kl. III c – finalistka
Monika Nowakowska kl. III c – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Fizyki
Łukasz Walczuk kl. III b – finalista

Wojewódzki Konkurs z Geografii
Adam Daniel kl. II a – finalista

Wojewódzki Konkurs z Historii
Piotr Czapczyński kl. III b – finalista

Wojewódzki Konkurs z Informatyki
Mateusz Hajdel kl. III c – finalista
Patryk Ziemba kl. III c – finalista

Wojewódzki Konkurs z Matematyki
Kamil Grinholc kl. III b – finalista
Łukasz Walczuk kl. III b – finalista

VIII Międzygimnazjalny Konkurs Antyczny
Gimnazjum Katolickie w składzie: Martyna Sokolnicka, Izabela Solis kl. I c – I miejsce

Konkurs “Jan Paweł II i Wielkie Tematy”
Agnieszka Ryba kl. III b – II miejsce w kategorii Malarstwo

Wojewódzki Konkurs “Poznajmy i chrońmy bioróżnorodność M. Bałtyckiego”
Karolina Olszewska kl. II a – III miejsce

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny “Św. Franciszek i jego zakon – 800 lat istnienia”
Małgorzata Pytlik kl. II a – III miejsce

II Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej
Marta Bartuś kl. I a i Aleksandra Hundsdorff kl. I c – II miejsce

X Gdyński Przegląd Jasełek
Katarzyna Patron kl. III a – wyróżnienie
Jędrzej Czynsz-Wolski kl. II d – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Pieśniarski “Orlęta Pieśni Polskiej 2010″
Katarzyna Patron kl. III a – II miejsce
Aleksandra Hundshof kl. I c i Marta Bartuś kl. I a – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs plastyczno-fotograficzno-filmowy “Prawa człowieka”
Karolina Jankowska kl. III b – II miejsce
Izabela Solis kl. I c – III miejsce
Marta Wysocka kl. I a – wyróżnienie

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Ogólnopolski Konkurs Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej “Wygraj Indeks”
Karolina Milewska kl. I A – laureatka
Aleksandra Terepka kl. II B – laureatka
Bartosz Bielak kl. II B – laureat
Marcin Wojtaszak kl. III B – laureat

Ogólnopolski Konkurs Wydziału Fizyki Politechniki Gdańskiej “Wygraj Indeks”
Katarzyna Chmielowiec kl. III B – laureatka
Jakub Szczotka kl. III B – laureat

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Chrońmy ujęcia wody w pasie nadmorskim”
Patrycja Lizakowska kl. I B – wyróżnienie

XIV Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Katolickie Liceum Ogólnokształcące – VI miejsce
Bartosz Andrzejczak kl. II C – VI miejsce

X Gdyński Przegląd Jasełek
Katolickie Liceum Ogólnokształcące – II miejsce

Wojewódzki Konkurs plastyczno-fotograficzno-filmowy “Prawa człowieka”
Marek Głuszczak kl. I B – III miejsce


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2009/2010

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Regionalne Mistrzostwa Gdyni w Unihokeju
Gimnazjum Katolickie – I miejsce

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

X Licealiada Województwa Pomorskiego
Katolickie Liceum Ogólnokształcące – III miejsce – biegi na orientację