Osiągnięcia w roku szkolnym 2008/2009

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH I OLIMPIADACH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2008/2009

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Aleksandra Warzybok kl. III a – laureatka

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego “Red, White & Blue”
Monika Danowska kl. III c – finalistka

Wojewódzki Konkurs z Historii
Maciej Rasiewicz kl. III b – finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Mariusz Motyl kl. III b – laureat

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Piotr Karaś kl. II b – finalista

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Karolina Milewska kl. III c – finalistka

Pomorski Konkurs Matematyczny “Jantar”
Łukasz Walczuk kl. II b – finalista

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”
Mariusz Motyl kl. III b – bardzo dobry
Damian Gierczak kl. II b – wyróżnienie
Julia Korecka kl. II a – wyróżnienie
Olga Malinowska kl. I d – wyróżnienie
Łukasz Walczuk kl. II b – wyróżnienie
Natalia Bejrowska kl. II c – wyróżnienie
Monika Nowakowska kl. II c – wyróżnienie
Magdalena Manthey kl. I c – wyróżnienie

Konkurs Matematyczny UNI-MAT
Gimnazjum Katolickie (O. Malinowska, M. Manthey, M. Walczuk) – finaliści

Konkurs literacki “Słowa ukryte w obrazie”
Karolina Wysocka kl. I d – I miejsce
Agnieszka Rozmysłowicz kl. II c – II miejsce
Agnieszka Matuszczak kl. II c – II miejsce

XIII Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Gimnazjum Katolickie (M. Brzozowski, A. Bury) – I miejsce
Michał Brzozowski kl. III b – I miejsce

IX Gdyński Przegląd Jasełek
Gimnazjum Katolickie – III miejce
Katarzyna Patron kl. II a – wyróżnienie indywidualne

Konkurs “Read your way to better English”
Gimnazjum Katolickie – II miejce

Konkurs angielskiej piosenki pop “You can sing”
Gimnazjum Katolickie – II miejce

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie “DialnetMasters”
Gimnazjum Katolickie – półfinaliści

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Międzyszkolny Konkurs Szekspirowski
Justyna Gawlik kl. II B – II miejsce

XIII Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Liceum Katolickie (B. Andrzejczak, D. Pobłocki) – VI miejsce
Bartosz Andrzejczak kl. I C – III miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”
Łukasz Wołczyński kl. I C – bardzo dobry
Bartosz Andrzejczak kl. I C – wyróżnienie
Marcin Joniec kl. III B – wyróżnienie
Katarzyna Walczuk kl. I B – wyróżnienie
Katarzyna Chmielowiec kl. II B – wyróżnienie

Konkurs literacki “Słowa ukryte w obrazie”
Karolina Przybek kl. II A – I miejsce

IX Gdyński Przegląd Jasełek
Jakub Szczotka kl. II B – wyróżnienie indywidualne


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2008/2009

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Indywidualne Mistrzostwa Gdyńskich Szkół w Pływaniu
Piotr Jędryczka kl. III b – I miejsce – 50 m. stylem grzbietowym
Piotr Jędryczka kl. III b – II miejsce – 50 m. stylem dowolnym
Michał Brodzik kl. III c – II miejsce – 50 m. stylem motylkowym
Michał Brodzik kl. III c – III miejsce – 50 m. stylem dowolnym
Magdalena Szymańska kl. III c – III miejsce – 50 m. stylem motylkowym
zakwalifikowani do finału wojewódzkiego:
Piotr Jędryczka kl. III b – V miejsce – 50 m. st. grzbietowym
Michał Brodzik kl. III c – VI miejsce – 50 m. st. motylkowym

Spartakiada – Rejonowe Rozgrywki Szkół Gimnazjalnych
Gimnazjum Katolickie – II miejsce
Paulina Żywicka, Gosia Gez, Justyna Zakowicz, Aleksandra Chmielowiec, Aleksandra Karczmarska, Karolina Waracka – I miejsce siatkówka dziewcząt
Michał Brodzik, Wojciech Grubba, Damian Gierczak, Mateusz Rząd, Paweł Bruhn, Maciej Rasiewicz – II miejsce piłka nożna chłopców

Mistrzostwa Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Mostach
Michał Brodzik, Wojciech Grubba, Damian Gierczak, Mateusz Rząd, Paweł Bruhn, Maciej Rasiewicz – II miejsce

Otwarte Mistrzostwa Sportowe im. Jana Pawła II Archidiecezji Gdańskiej
Gimnazjum Katolickie – I miejsce – tenis stołowy dziewcząt
Gimnazjum Katolickie – II miejsce – tenis stołowy chłopców
Gimnazjum Katolickie – I miejsce – piłka nożna chłopców
Gimnazjum Katolickie – III miejsce s- siatkówka dziewcząt

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

-