Osiągnięcia w roku szkolnym 2007/2008

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH I OLIMPIADACH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2007/2008

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Magdalena Kuplińska kl. III b – laureatka

Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Konrad Reiter kl. III b – laureat

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Piotr Kotulski kl. III a – laureat
Aleksandra Terepka kl. III b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Michał Brzozowski kl. II b – laureat
Adam Stec kl. II b – finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Magdalena Kuplińska kl. III b – finalistka
Monika Danowska kl. II c – finalistka

XII Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Michał Brzozowski kl. II b – I miejsce indywidualnie
Michał Brzozowski, Adam Stec kl. II b – II miejsce zespołowo

III Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II
Mateusz Pietrzak kl. III a – laureat

VIII Konkurs Małych Form Teatralnych
Zespół uczniów z klasy II c – III miejsce
Patrycja Lizakowska kl. II c – nagroda indywidualna

Konkurs Recytacji Poezji Polskiej – etap miejski
Mateusz Pietrzak kl. III a – I miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie
Natalia Bejrowska, Jakub Gacki, Mateusz Hajdel, Karol Paterski kl. I c – półfinaliści

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

XXXI Olimpiada Języka Francuskiego
Wioletta Jędrzejewska – Cichoń kl. I A – etap okręgowy

XXXIII Olimpiada Historyczna
Michał Smętek kl. II A – etap okręgowy

XXVI Olimpiada Języka Łacińskiego
Magdalena Czerwińska kl. I A – etap okręgowy

Pomorski Konkurs Matematyczny
Katarzyna Chmielowiec kl. I B – I miejsce
Łukasz Sobolewski kl. II B – finalista

Konkurs “Wygraj Indeks” Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej
Anna Szrajer kl. III B – laureatka
Joanna Wilińska kl. II B – laureatka


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2007/2008

GIMNAZJUM KATOLICKIE

I Morskie Mistrzostwa Sportowe Szkół Katolickich
Magda Szymańska kl. II c – I miejsce – 25 m stylem motylkowym
Magda Szymańska kl. II c – I miejsce – 100 m stylem zmiennym
Karolina Koszucka kl. II a – I miejsce – 200 m stylem dowolnym
Karolina Koszucka kl. II a – III miejsce – 500 m stylem klasycznym
Aleksandra Kropidłowska kl. III a – III miejsce – 100 m stylem zmiennym
Michał Brodzik kl. II c – I miejsce – 50 m stylem dowolnym
Michał Brodzik kl. II c – I miejsce – 200 m stylem dowolnym
Piotr Jedryczka kl. II b – II miejsce – 200 m stylem dowolnym
Piotr Jedryczka kl. II b – III miejsce – 50 m stylem dowolnym
Robert Niewiedziała kl. II b – I miejsce – 50 m stylem klasycznym
Robert Niewiedziała kl. II b – III miejsce – 100 m stylem zmiennym
Jakub Kamiński kl. III c – III miejsce – 25 m stylem motylkowym
Marek Hacia kl. II c – III miejsce – 200 m stylem dowolnym
Grzegorz Jakubowski kl. II b – III miejsce – 50 m stylem klasycznym

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

I Morskie Mistrzostwa Sportowe Szkół Katolickich
Katarzyna Chmielowiec kl. I B – II miejsce – 50 m stylem dowolnym
Katarzyna Chmielowiec kl. I B – II miejsce – 50 m stylem klasycznym
Jakub Szczotka kl. I B – I miejsce – 50 m stylem klasycznym
Jakub Szczotka kl. I B – I miejsce – 100 m stylem zmiennym
Jakub Szczotka kl. I B – III miejsce – 50 m stylem dowolnym
Roman Ciesielski kl. I B – II miejsce – 50 m stylem dowolnym
Roman Ciesielski kl. I B – III miejsce – 200 m stylem dowolnym
Damian Pobłocki kl. I B – II miejsce – 25 m stylem motylkowym
Krzysztof Pitrowski kl. I A – II miejsce – 50 m stylem klasycznym
Krzysztof Pitrowski kl. I A – II miejsce – 100 m stylem zmiennym
Kamil Mądrzyński kl. I B – III miejsce – 50 m stylem klasycznym

Mistrzostwa Gdyni w Tenisie Stołowym
Marta Drabarczyk kl. III B – II miejsce
Magda Gałązka kl. III B – IV miejsce