Osiągnięcia w roku szkolnym 2006/2007

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH I OLIMPIADACH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2006/2007

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Wojewódzki Konkurs Historyczny
Aleksander Kowalik kl. III a – finalista

Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Michał Brzozowski kl. I b – finalista

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Sabina Stachura kl. III b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny
Aleksandra Zabost kl. III b – laureatka

V Międzygimnazjalny Konkurs Antyczny
Maja Gadzińska i Aleksander Kowalik kl. III a – I miejsce

VII Gdyński Przegląd Jasełek
Gimnazjum Katolickie – I miejsce
Mateusz Pietrzak kl. II a – wyróżnienie indywidualne

Wojewódzki Konkurs Historyczny “Granice zdrady narodowej i państwowej w dziejach polskich”
Aleksander Kowalik, Marta Kontna kl. III a – III miejsce
Paweł Pogorzelski, Patryk Heliński kl. II c – wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs “Sing-A-long Christmas Carols”
Gimnazjum Katolickie – III miejsce

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

XXXVI Olimpiada Biologiczna
Marta Lauda kl. III B – wyróżnienie I stopnia za pracę badawczą

VII Gdyński Przegląd Jasełek
Katolickie Liceum Ogólnokształcące – I miejsce
Tacjana Ellwart kl. II a – wyróżnienie indywidualne


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2006/2007

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Halowe Mistrzostwa Gdyni w Lekkoatletyce
Agata Synoracka kl. II b – II miejsce – bieg na 600 m
Joanna Michalak kl. II a – II miejsce – pchnięcie kulą
Rafał Gajewski kl. III a – IV miejsce – bieg na 1000 m

Mistrzostwa Polski Długodystansowe Jurata 2006
Marytna Falkiewicz kl. III b – I miejsce – Mistrz Polski 3200 m
Martyna Falkiewicz kl. III b – I miejsce – Mistrz Polski sztafeta 4 x 100 m
Marek Hacia kl. I c – IV miejsce
Michał Brodzik kl. I c – I miejsce – Mistrz Polski 1600 m p. p.
Michał Brodzik kl. I c – I miejsce – Mistrz Polski sztafeta 4 x 800 m

Mistrzostwa Polski w pływaniu szybkim Gorzów Wielkopolski
Marek Hacia kl. I c – II miejsce – 50 m p. p.
Martyna Falkiewicz kl. III b – III miejsce – 400 m p. p.
Martyna Falkiewicz kl. III b – III miejsce – 1500 m p. p.

Mistrzostwa Polski w pływaniu Wrocław 2006
Marek Hacia kl. I c – II miejsce – 800 m p. p.
Marek Hacia kl. I c – II miejsce – 400 m p. p.
Michał Brodzik kl. I c – I miejsce – 50 m p. p.
Michał Brodzik kl. I c – II miejsce – 25 m p. w.
Michał Brodzik kl. I c – III miejsce – 100 m p. p.
Michał Brodzik kl. I c – II miejsce – 200 m p. p.
Michał Brodzik kl. I c – II miejsce – 400 m p. p.
Michał Brodzik kl. I c – I miejsce – sztafeta 4 x 100 m p. p.
Michał Brodzik kl. I c – II miejsce – sztafeta 4 x 50 m p. p.

Mistrzostwa Gdyni Szkół Gimnazjalnych w pływaniu 2007
Rafał Gajewski kl. III a – I miejsce – 100 m stylem zmiennym
Rafał Gajewski kl. III a – I miejsce – 50 m stylem grzbietowym
Rafał Gajewski kl. III a – I miejsce – 100 m stylem grzbietowym
Rafał Gajewski kl. III a – I miejsce – 50 m stylem klasycznym
Michał Brodzik kl. I c – II miejsce – stylem motylkowym
Michał Brodzik kl. I c – II miejsce – sztafeta 9 x 50 m
Magda Szymańska kl. I c – I miejsce – 25 m stylem motylkowym
Magda Szymańska kl. I c – II miejsce – sztafeta 9 x 50 m stylem dowolnym
Natalia Dmochowska kl. I c – IV miejsce – 100 m stylem zmiennym

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym
Marta Drabarczyk kl. II b – II miejsce