Osiągnięcia w roku szkolnym 2005/2006

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH I OLIMPIADACH
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2005/2006

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Joanna Wilińska kl. III b – finalistka

Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Joanna Wilińska kl. III b – finalistka

Konkurs Znajomości Języka Angielskiego klas II Gimnazjum
Aleksander Kowalik – I miejsce
Bartosz Raczkowski – II miejsce
Aleksandra Zabost – III miejsce

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Michał Kościelski kl. I a – VI miejsce

Ogólnopolski Konkurs “Na wspólnej ziemi” historia Żydów polskich
Paweł Budzisz, Wojciech Droździel, Marek Piatkowski, Wiktor Podsiadły kl. III b – wyróżnienie

Konkurs Biologiczny
Aleksander Kowalik

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas I Gimnazjum “Matematyka i sport” – IV miejsce
Michał Kościelski kl. I a
Aleksandra Usarzewicz kl. I b
Konrad Reiter kl. I b
Paskal Grabowy kl. I b

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas II Gimnazjum “Spacerkiem po Gdyni” – II miejsce
Anna Tomczak kl. II c
Danuta Łaga kl. II c
Bartosz Raczkowski kl. II b
Jakub Szczotka kl. II a

Wojewódzki Konkurs Matematyczny “Asy Matematyczne”
Izabela Stenka – finalistka etapu wojewódzkiego

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”
76 osób

X Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Mariusz Konkel, Łukasz Pawłowski – IV miejsce drużynowo

Wojewódzki Konkurs Wokalistów w kategorii wiekowej 13-15
Maja Gadzińska kl. II a – I miejsce

Przegląd Piosenki Aktorskiej i Poezji Śpiewanej w ramach “Wielkich Dionizjów”
Maja Gadzińska kl. II a – I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Muzyczny “Miłość w poezji i muzyce różnych narodów”
Maja Gadzińska kl. II a – wyróżnienie
Dominika Ropela, Marta Hinc, Sylwia Szalk, Marzena Szalk kl. II c – II miejsce

Wojewódzki Konkurs Plastyczny “Moje spotkanie z Europą”
Joanna Wilińska kl. III b – I miejsce

Konkurs Plastyczny “Im bardziej prószy śnieg, bim bom…”
Hanna Drewek kl. II a – wyróżnienie

Międzyszkolny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Szkół Gimnazjalnych
Tomasz Januszewski, Łukasz Pawłowski, Karol Brzeziński – II miejsce

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

XXIX Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego – 2006
Jarosław Kąkolewski kl. III B – laureat III miejsca

XXXVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Sara Roda
Magdalena Kretschmer

Konkurs “Deutschland – Nachbarland” 2006 – etap regionalny
Jarosław Kąkolewski kl. III B – III miejsce

Konkurs “Pokaż nam język” 2006 – etap regionalny
Jarosław Kąkolewski kl. III B – II miejsce

II Pomorski Konkurs Matematyczny – etap wojewódzki
Małgorzata Gutowska kl. II B

X Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni
Wojciech Ossowicki, Tomasz Michalski kl. II B


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W GDYNI
ROK SZKOLNY 2005/2006

GIMNAZJUM KATOLICKIE

Otwarte Mistrzostwa Gdyni Szkół Gimnazjalnych w pływaniu na dystansie 50 m stylem klasycznym
Maja Gadzińska kl. II a – I miejsce
Aleksander Kowalik kl. II a – II miejsce

Mistrzostwa Klas Gimnazjalnych w Pchnięciu Kulą
Joanna Michalska kl. I a – I miejsce

Szachowe Mistrzostwa Gdyni
Tomasz Pyśk kl. III b, Tomasz Budzisz kl. I a – III miejsce drużynowo

KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Otwarte Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu na dystansie 50 m stylem klasycznym
Rafał Gajewski kl. II A – I miejsce

Otwarte Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu na dystansie 100 m stylem zmiennym
Rafał Gajewski kl. II A – I miejsce