Osiągnięcia w roku szkolnym 2004/2005

KONKURSY I OLIMPIADY W GIMNAZJUM KATOLICKIM IM. JANA PAWŁA II W GDYNI W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

Radosław Różański kl. IIc – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego “Multitest 2004″

Anna Samól kl. IIc – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego “Multitest 2004″

Bartosz Bucoń kl. IIIb – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego “Multitest 2004″

Joanna Balana kl. IIIb – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego “Multitest 2004″

Michał Paterski kl. IIIa – wyróżnienie za Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Multitest 2004″

Alicja Czerwińska kl. IIIa – wyróżnienie za Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Multitest 2004″

Anna Tomczak kl. Ia – I miejsce w Międzyszkolnym konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Danuta Łaga kl. Ia – I miejsce w Międzyszkolnym konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Bartosz Raczkowski kl. Ib – I miejsce w Międzyszkolnym konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Jakub Szczotka kl. Ia – I miejsce w Międzyszkolnym konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Danuta Łaga kl. Ic – VI miejsce w Wojewódzkim konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Marta Walczuk kl. Ic – VI miejsce w Wojewódzkim konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Bartosz Raczkowski kl. Ib – VI miejsce w Wojewódzkim konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Jakub Szczotka kl. Ia – VI miejsce w Wojewódzkim konkursie dla klas I gimnazjum “Matematyka i sport”

Piotr Mydlak kl. IIIb – I miejsce na poziomie klas III gimnazjum w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego “Felberg”

Paweł Brzeziński kl. IIIb – I miejsce na poziomie klas III gimnazjum w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego “Felberg”

Domikika Hapka kl. IIb – II miejsce na poziomie klas II gimnazjum w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego “Felberg”

Magdalena Jamroz kl. IIb – II miejsce na poziomie klas II gimnazjum w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego “Felberg”

Karolina Przybek kl. Ic – III miejsce na poziomie klas I gimnazjum w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego “Felberg”

Damian Pobłocki kl. Ic – III miejsce na poziomie klas I gimnazjum w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego “Felberg”

Krzysztof Herdzik kl. IIIa – etap wojewódzki Konkursu Literatury i Języka Polskiego

Magdalena Czerwińska kl. IIIb – etap wojewódzki Konkursu Literatury i Języka Polskiego

Michał Paterski kl. IIIa – II miejsce w IX Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni

Łukasz Pawłowski kl. IIa – II miejsce w IX Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni

Bartosz Raczkowski kl. Ib – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego “Multitest 2004″

Krzysztof Herdzik kl. IIIa – III Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjum

Krzysztof Herdzik kl. IIIa – etap wojewódzki Konkursu Historycznego