Informacje dla uczniów Szkoły Podstawowej

Drodzy Uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II

Nauka w szkole podstawowej to jeden z najwspanialszych okresów w życiu każdego człowieka. To czas nawiązywania pierwszych dojrzałych przyjaźni, poznawania świata i odkrywania jego tajemnic, to czas zabawy i radośnie spędzanych chwil. Cieszę się niezmiernie, że tę część Waszego życia i edukacji spędzicie właśnie w naszej Szkole, że Wasi rodzice zaufali nam na tyle, aby powierzyć naszej opiece swoje największe skarby. Jesteśmy tu dla Was – zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie w trudnych sytuacjach i pomoc w osiągnięciu sukcesu. Będziemy starali się wpoić Wam wiedzę i wartości, które sprawią, że kiedyś powiecie o sobie: „Jestem naprawdę mądrym i wartościowym człowiekiem”.
Każdy z Was jest inny, każdy przyszedł z jakimś bagażem doświadczeń. Teraz przychodzi Wam budować relacje z nowymi koleżankami i kolegami, z nowym wychowawcą i nauczycielami. To na pewno ciekawe, ale również i trudne zadanie, z którym musicie się zmierzyć. Stajecie się cząstką nowego zespołu klasowego i to od Was zależy czy stworzycie wspólnotę opartą na zaufaniu i pozytywnych relacjach, czy będziecie grupą indywidualistów będących obok siebie, ale nie dla siebie. Niech wskazówką będą dla Was słowa św. Jana Pawła II: Zadawajcie sobie pytanie: jak powinienem przeżyć swoje życie, aby go nie zmarnować? Na jakim fundamencie powinienem je budować, aby było naprawdę szczęśliwe?

Informacje bieżące

W dniach 29 i 30 sierpnia br. w godz. 9.00-12.00 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla dzieci.

22 sierpnia 2019r. 15.00-18.00 – odbiór mundurów szkolnych (data i godzina odbioru ustalona z producentem odzieży szkolnej).

Inauguracja roku szkolnego odbędzie się 02 września 2019 r. o godz. 9.00 uroczystą mszą świętą.
Spotkanie organizacyjne z rodzicami uczniów klas I i II odbędzie się 02 września 2019 r. o godz. 18.00 w sali gimnastycznej.

Wyjazd integracyjny dla klasy pierwszej i czwartej 04 września 2019r. w godz. 8.00-19.00